HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 5 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / I. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 70 100 130 170 100 620
2 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 100 50 100 170 100 590
3 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 100 50 60 131 170 120 581
4 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 100 50 100 170 150 570
5 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 90 70 130 170 100 560
6 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 68 70 130 170 100 538
7 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 88 50 100 170 100 508
8 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 50 130 170 100 500
8 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 44 50 50 130 170 100 500
10 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 50 100 170 100 470
10 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 100 170 100 470
12 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 58 50 70 170 100 448
13 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 70 50 100 170 - 440
13 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 70 50 100 170 46 440
15 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 32 38 50 130 120 100 438
16 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 35 50 50 118 170 46 434
17 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 110 170 50 430
17 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 38 50 50 130 150 50 430
19 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 170 50 420
19 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 120 100 420
21 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 50 32 50 100 170 46 416
22 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 50 50 80 170 46 396
22 Roko Pazinović 6 III. gimnazija Split - - - 130 170 96 396
24 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 50 50 100 130 50 380
25 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 120 50 370
26 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 50 50 70 145 16 365
27 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 50 50 80 120 50 350
28 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka - - 50 100 145 50 345
29 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 35 50 50 78 120 46 344
30 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 - 70 170 - 340
31 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 38 50 50 120 50 320
32 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca - 44 50 50 120 50 314
33 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 32 32 78 145 16 307
34 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 32 50 50 120 - 302
35 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 50 26 50 50 120 20 296
36 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 50 70 120 16 282
37 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 38 50 50 120 20 278
38 Damien Andrašec 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 170 46 266
39 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 41 20 18 50 120 20 251
40 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 0 21 41 50 120 16 248
41 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 26 - 48 120 20 246
42 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 27 50 24 120 16 241
43 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 50 26 120 16 232
44 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 41 20 120 20 221
45 Lucija Udovčić 6 OŠ Josipovac - - - - 120 100 220
46 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 38 20 20 120 16 218
47 Andro Klobučarić 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 120 46 216
48 Martin Golub 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 20 120 20 210
49 Max Varga 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 20 114 16 200
50 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 20 10 90 46 198
51 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 39 18 90 16 189
52 Mihael Lucijanić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 50 114 20 184
53 Paulo Nomo Nemi 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 20 26 120 16 182
53 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 38 - 48 50 - 46 182
55 Hugo Darabuš 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 114 16 180
56 Fran Topolnjak 3 Mladi informatičari Strahoninca - - 20 16 120 20 176
57 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 32 14 - 90 16 172
58 Marin Rođak 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 120 - 170
59 Niko Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 27 29 90 20 166
59 Jan Runko 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - - 116 50 166
61 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca - 20 18 18 90 16 162
62 Marta Topolnjak 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 90 20 160
63 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 23 16 78 0 153
64 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 18 20 90 4 152
64 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 16 16 18 90 12 152
66 Petar Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 27 14 90 20 151
67 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 0 18 20 90 20 148
68 Borna Knez 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 - 12 8 90 - 142
69 Teo Faić 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - - 120 16 136
70 Leon Lepen 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 18 0 90 16 124
71 Toma Jambrošić 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 8 20 90 0 118
72 Natan Štifanić 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 - - - - 100
73 Neda Grabrović 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 9 90 - 99
74 Abel Baranašić 5 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 18 - 20 88
75 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 20 20 - - 80
76 Niko Senčar 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - 0 74 - 74
77 Petar Hrkać 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 20 50 - - - 70
78 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 20 0 - - 60
79 Vjekoslav Šešet 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 20 - 12 32
80 Maks Horvat 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - 20