HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 5 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 255 237 145 200 300 200 1192
2 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 270 170 120 255 215 230 1140
3 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 205 154 130 185 200 200 944
4 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 150 174 100 170 170 190 854
5 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 150 110 100 130 170 170 730
6 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 120 100 70 145 170 186 721
7 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 140 60 115 170 150 695
8 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 100 153 50 130 170 140 693
9 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 120 100 50 130 170 170 690
10 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 90 110 145 170 160 685
11 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 120 111 100 100 160 170 661
12 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 155 101 100 131 170 100 657
13 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 100 100 130 170 156 656
14 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 80 68 100 130 170 160 640
14 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 30 100 170 170 640
16 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 151 50 130 170 120 621
17 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 138 100 - 100 170 96 604
18 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 100 50 130 170 100 600
18 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 42 130 170 100 600
20 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 100 90 50 130 170 100 590
21 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 100 88 60 130 170 100 588
22 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 104 50 130 170 46 574
23 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 50 64 50 130 170 100 514
24 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 44 50 130 170 100 500
24 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 44 70 60 100 170 100 500
26 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 47 90 50 100 140 96 476
27 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 80 50 100 170 - 450
27 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 130 170 50 450
27 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 80 50 100 170 16 450
30 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 128 50 - 170 - 448
31 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 50 70 50 100 170 50 440
32 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca - 38 50 130 170 50 438
32 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 68 50 100 170 - 438
32 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 38 30 130 170 50 438
35 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 50 26 41 100 170 72 433
36 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 47 50 50 100 170 50 420
37 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 50 50 98 170 - 418
38 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 38 50 70 145 96 411
39 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 90 50 50 160 50 400
40 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 50 48 130 120 - 398
41 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 - 120 - - 170 390
42 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 20 50 100 114 70 384
43 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 53 50 100 120 - 373
44 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 47 26 50 100 120 50 367
45 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 50 50 70 120 70 360
46 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 32 50 50 134 70 354
47 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 38 33 50 100 120 16 341
48 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 38 44 50 80 120 - 332
49 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod - 44 50 50 120 66 330
50 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 29 50 70 48 130 20 327
51 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 32 50 48 120 50 318
52 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 41 38 60 50 114 46 311
53 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 38 50 - 170 - 308
54 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod - 50 48 64 120 20 302
54 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 23 32 50 50 120 50 302
56 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 50 50 50 - 96 296
57 Luka Ričković 7 RIK Popovača 47 26 50 50 120 20 293
58 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 26 - 100 120 46 292
59 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 50 50 44 50 90 8 284
60 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 80 50 50 - - 100 280
61 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 26 50 - 120 20 266
62 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 20 20 50 120 16 260
63 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 - - 26 120 50 246
64 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 44 - 48 100 - 46 238
65 Luka Vlašić 7 Mladi informatičari Strahoninca - - - 16 120 20 156
66 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica - 32 - 96 - - 128
67 Fran Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca - - - - 90 16 106
68 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica - 10 - 70 - - 80
68 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 20 20 20 - - 80
70 Jakov Rešetina 7 OŠ Mokošica - - 50 16 - - 66
71 Bruno Carević 7 OŠ Mokošica - - 50 - - - 50
71 Duje Dodig 7 OŠ Medvedgrad Zagreb - - - 50 - - 50
71 Matija Luetić 7 OŠ Mokošica - - 50 - - - 50
74 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 - - - - - 20