HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 300 205 220 145 185 390 1445
2 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 170 121 170 280 170 190 1101
3 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 185 121 120 220 200 190 1036
4 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 190 205 110 145 185 180 1015
5 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 220 136 130 146 200 170 1002
6 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 120 170 75 130 170 190 855
7 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 135 135 85 130 170 100 755
8 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 120 142 50 130 170 140 752
9 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 118 132 50 130 170 150 750
10 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 120 118 50 100 170 170 728
11 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 120 100 50 100 170 170 710
12 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 100 70 130 170 130 700
13 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 100 75 130 170 100 675
14 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 50 78 100 115 170 140 653
15 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 100 80 50 130 170 120 650
16 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 80 50 130 170 100 630
17 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 80 70 70 130 170 100 620
18 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 100 90 50 100 170 100 610
19 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 600
19 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 100 50 130 170 100 600
19 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 600
22 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 100 70 100 170 100 590
23 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 80 50 130 170 100 580
24 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 70 130 170 100 570
24 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 50 50 100 170 100 570
26 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 50 50 130 170 100 550
27 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka - 45 70 130 170 100 515
28 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 41 74 50 130 170 46 511
29 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 60 130 170 96 506
30 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 50 50 130 170 50 500
31 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 70 70 - 170 100 460
32 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 70 - 50 130 170 - 420
33 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 60 130 125 20 408
34 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 80 100 120 20 393
35 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 - 50 70 170 50 390
36 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 46 366
37 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 96 354
38 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 70 120 46 324
39 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 20 50 100 120 20 310
40 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 46 304
41 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 80 50 120 46 296
42 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 80 115 46 288
43 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 50 50 100 - - 280
44 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica - 44 50 - 170 - 264
45 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 100 120 20 240
46 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 90 16 232
47 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 47 - 50 - 120 - 217
48 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 145 20 215
49 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 - - 110 - 50 210
50 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - 170 - 208
51 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - 20 20 26 120 16 202
52 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 32 26 4 - 120 8 190
53 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 - 50 100 - - 170
54 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - - 120 158
55 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 90 16 156
56 Ena Špoler 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - 120 20 140
57 Marko Nuli 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 120 16 136
58 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 26 50 - - - 126
59 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 0 20 - 90 - 110
60 Slobodan Popović 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 90 - 90
61 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 26 - 26 - - 72
62 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - 50 - - 70
62 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split - - 50 20 - - 70
62 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
65 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
65 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
65 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
65 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb - 50 - - - - 50
69 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 47 - - - - - 47
70 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik - - 20 - - 16 36
71 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 32 - - - - - 32
71 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split - - 32 - - - 32
73 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb - 28 - - - - 28
74 Petar Lukačević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Ivano Matijević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Matej Mihelec 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Luka Novinc 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
74 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica - 20 - - - - 20
74 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
74 Vjekoslav Sesar 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Dominik Vuković 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
74 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
84 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - 0
84 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek - 0 - - - - 0
84 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - 0
84 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - 0 - - - 0