HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 245 330 390 265 440 1960
2 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 255 310 295 335 410 1895
3 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 315 290 298 190 360 1743
4 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 330 320 140 350 280 206 1626
5 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 235 210 180 295 170 290 1380
6 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 120 177 110 148 200 220 975
7 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 110 130 240 170 180 930
8 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 120 174 178 100 170 156 898
9 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 90 168 55 185 170 210 878
10 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 100 154 100 130 170 180 834
11 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 149 130 145 200 130 824
12 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 150 190 120 130 200 - 790
12 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 130 170 170 790
14 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 139 130 145 200 100 784
15 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 100 94 100 130 170 170 764
16 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 100 170 70 170 752
17 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin - 195 190 130 200 - 715
18 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 90 100 130 170 110 700
19 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 100 70 130 170 100 670
19 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 70 100 100 130 170 100 670
21 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 80 50 130 170 100 610
22 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 170 130 600
23 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb - 80 100 130 170 96 576
24 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 100 125 50 130 170 - 575
25 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 97 114 50 130 170 - 561
26 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 47 50 50 130 170 100 547
27 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 520
28 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 506
29 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 50 54 50 130 170 46 500
30 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 50 50 130 155 46 481
31 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 50 70 - 100 162 96 478
32 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 50 50 70 100 165 20 455
33 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 50 130 170 96 446
34 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 47 50 60 - 170 100 427
35 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 120 - 420
36 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 130 170 46 396
37 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 50 - 50 - 170 100 370
38 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 48 170 96 364
39 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 32 50 100 120 50 352
40 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 50 - 20 80 150 46 346
40 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 47 38 41 50 170 - 346
42 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 44 50 50 80 - 96 320
42 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb - 100 50 - 170 - 320
44 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 - - 145 72 317
45 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 50 170 46 316
46 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega - 50 50 100 - 100 300
47 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 48 70 114 20 298
48 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 44 - - 76 170 - 290
49 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 50 50 120 16 282
50 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 120 16 262
51 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb - 20 50 50 120 16 256
52 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 29 26 27 50 90 16 238
53 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 26 - 24 120 - 220
54 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 71 - 48 98 - - 217
55 Fran Lešković 2 XV. gimnazija Zagreb - 26 - - 170 - 196
56 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 35 50 50 - - 46 181
57 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 80 15 50 20 - - 165
58 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 50 - - - - 100 150
59 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 80 38 30 - - - 148
60 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 70 70 - - - - 140
60 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 50 - 40 - 50 140
62 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
62 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
64 Filip Havidić 2 V. gimnazija Zagreb 20 - - - 114 - 134
65 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 50 - - - 120
65 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb - - 50 70 - - 120
67 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 0 20 41 50 - - 111
68 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 47 - 60 - - - 107
69 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 32 - 50 - - 102
70 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 - - - 100
70 Svebor Vasić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
72 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 0 38 50 - - - 88
73 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 35 - 50 - - - 85
74 Ivan Stanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 80 - - - - 80
75 Marin Denić 2 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
75 Kristijan Gašpar 2 Gimnazija Požega 70 - - - - - 70
75 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
78 Petar Božanović 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
78 Luka Pućo 2 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
80 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 30 - - 16 46
80 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 46 46
80 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 26 - - - - 46
83 Ivan Perić 2 III. gimnazija Split 41 - - - - - 41
84 Marko Majstorović 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 38 - - - - - 38
85 Viktor Čakalić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 26 - - - - 26
86 David Iličić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
86 Luka Janošić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
86 Jan Pocrnčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
86 Vito Rokić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
86 Antonio Zulim 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
91 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
91 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
91 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
94 Daniel Batinić 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
94 Tino Jurlin 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
94 Mihaela Nosić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0
94 Luka Čipin 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 0 - - - - - 0
94 Luka Štivić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0