HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 500 500 390 500 500 440 2830
2 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 350 390 500 500 365 440 2545
3 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 280 390 170 376 390 390 1996
4 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 350 315 200 350 295 350 1860
5 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 290 190 330 240 225 390 1665
6 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 290 300 190 258 200 320 1558
7 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 290 315 220 240 200 190 1455
8 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 170 295 165 255 170 290 1345
9 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 170 300 110 130 200 350 1260
10 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 170 230 150 148 185 196 1079
11 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 186 110 130 200 300 1026
12 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 100 280 100 100 170 170 920
13 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 120 160 50 131 170 190 821
14 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 210 70 131 170 100 801
15 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 100 139 75 130 170 130 744
16 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 120 100 120 130 170 100 740
16 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 120 100 100 130 170 120 740
18 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 107 100 130 170 100 707
19 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 170 100 100 200 - 690
20 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 70 100 60 130 170 100 630
21 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 100 110 155 96 611
22 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 80 70 130 170 50 580
23 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 100 65 130 170 - 565
24 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 50 70 50 100 170 120 560
25 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 41 50 60 130 170 100 551
26 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 50 50 50 130 170 96 546
27 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 50 70 50 100 170 100 540
28 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 520
29 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 50 44 50 100 170 100 514
30 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 47 44 50 100 170 100 511
31 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 506
32 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 50 50 50 130 120 100 500
33 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 50 50 70 100 170 50 490
34 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 60 130 145 100 485
35 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 57 - 130 170 100 457
36 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 100 120 130 - - 450
37 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 77 - - 100 170 100 447
38 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 100 80 50 100 - 100 430
39 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik - 50 50 80 130 100 410
39 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 100 - 130 - 100 410
41 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 50 50 50 170 50 390
42 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 60 - 170 - 380
43 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 50 370
44 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 50 44 50 - 170 50 364
45 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - 170 190 360
46 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 80 90 100 358
47 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 130 - 100 330
48 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 58 50 - 170 - 328
49 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 155 170 - - - - 325
50 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 80 - 50 - 170 - 300
51 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 120 80 98 - - - 298
52 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb - 105 50 130 - - 285
53 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 38 26 50 - 120 50 284
54 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 50 50 50 - 120 - 270
55 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 50 65 50 100 - - 265
56 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 50 - - 100 - 100 250
56 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 100 100 50 - - - 250
56 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega - 50 50 50 100 - 250
59 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 50 26 - - 170 - 246
60 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 100 - - 130 - - 230
61 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 38 - - - 170 16 224
62 Marin Grković 3 III. gimnazija Split - - - 100 120 - 220
63 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 80 50 - - - 180
64 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 - 90 - 178
65 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 130 - - 177
66 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 - - - - 150
66 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula - 100 50 - - - 150
68 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split - 38 50 50 - - 138
69 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 130 - - - 130
70 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 50 - - 70 - - 120
70 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 50 50 - - - 120
70 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 70 50 - - - 120
73 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 38 - - - - 118
74 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 50 66 - - - - 116
75 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
75 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 50 - - - 100
77 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb - 26 58 - - - 84
78 Vice Sladoljev 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 80 - - - - - 80
79 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 29 50 - - - - 79
80 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 20 50 - - - 70
81 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb - 62 - - - - 62
82 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
82 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 50 50
82 Luka Karačić 3 V. gimnazija Zagreb 50 - - - - - 50
82 Miron Lončarić 3 Dom mladih Rijeka 50 - - - - - 50
82 Vedran Martinko 3 Gimnazija Velika Gorica 50 - - - - - 50
82 Dominko Milić 3 III. gimnazija Split 50 - - - - - 50
82 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
89 Marin Brkić 3 III. gimnazija Zagreb 47 - - - - - 47
89 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - - 47 - - - 47
91 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb - 39 - - - - 39
92 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb - 32 - - - - 32
93 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik - - 18 - - - 18
94 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb - - 0 - - - 0