HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 410 390 400 500 500 340 2540
2 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 320 300 280 310 265 440 1915
3 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 170 207 280 295 250 390 1592
4 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 250 300 215 188 185 350 1488
5 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 290 230 130 188 170 - 1008
6 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 235 220 100 130 170 130 985
7 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 120 142 170 185 170 170 957
8 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 140 174 140 130 170 100 854
9 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 135 140 130 170 120 795
10 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 70 110 130 170 190 770
11 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 120 162 100 100 170 110 762
12 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 153 100 50 115 170 170 758
13 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 115 185 130 750
14 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 142 60 100 170 166 738
15 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 132 50 130 165 140 717
16 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 129 90 100 170 110 699
17 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica - 157 50 130 170 166 673
18 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 300 170 100 100 - - 670
19 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 120 120 100 100 190 - 630
19 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 80 90 60 130 170 100 630
21 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 50 97 50 130 170 96 593
22 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 100 550
23 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb - 50 68 130 170 100 518
24 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 46 496
25 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 50 80 50 130 170 - 480
26 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 32 50 50 130 170 20 452
27 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
27 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
29 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 50 50 50 100 130 50 430
30 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 190 205 - - - - 395
31 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 44 - 50 74 120 56 344
32 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 100 80 50 100 - - 330
33 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - 170 - 310
34 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 35 38 50 65 120 - 308
35 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 47 21 50 20 90 16 244
36 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - 130 - - 230
37 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 50 38 50 80 - - 218
38 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 100 100 - - - - 200
39 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 150 42 - - - - 192
40 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 190 - - - - - 190
41 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
41 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
43 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 20 90 16 182
44 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 26 90 16 178
45 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
45 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 50 26 50 - - 46 172
45 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
48 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 70 90 - - - - 160
49 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - - - 140
50 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 57 - - - 107
51 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
52 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 46 - - - - 96
53 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec - 80 - - - - 80
53 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - 80 - - 80
53 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
56 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 20 - - - - 70
56 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
58 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - - - - - 50
58 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 50 - - - - - 50
60 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 48 - - - 48