HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 UKUPNO
1 Patrick Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb 500 500 390 500 500 440 2830
2 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 350 390 500 500 365 440 2545
3 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb 410 390 400 500 500 340 2540
4 Ivan Jambrešić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 280 390 170 376 390 390 1996
5 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 245 330 390 265 440 1960
6 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb 320 300 280 310 265 440 1915
7 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 255 310 295 335 410 1895
8 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb 350 315 200 350 295 350 1860
9 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb 290 315 290 298 190 360 1743
10 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 290 190 330 240 225 390 1665
11 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 330 320 140 350 280 206 1626
12 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb 170 207 280 295 250 390 1592
13 Matej Vojvodić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 290 300 190 258 200 320 1558
14 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb 250 300 215 188 185 350 1488
15 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb 290 315 220 240 200 190 1455
16 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb 300 205 220 145 185 390 1445
17 Mate Marjanović 2 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 235 210 180 295 170 290 1380
18 Niko Mixich 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 170 295 165 255 170 290 1345
19 Fran Škarica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 255 237 145 200 300 200 1337
20 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb 170 300 110 130 200 350 1260
20 Nikola Vujica 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 270 170 120 255 215 230 1260
22 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb 170 121 170 280 170 190 1101
23 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 170 230 150 148 185 196 1079
24 Karlo Brčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 205 154 130 185 200 200 1074
25 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 185 121 120 220 200 190 1036
26 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 186 110 130 200 300 1026
27 Bruno Kosmačin 1 Mladi informatičari Strahoninca / Prva gimnazija Varaždin 190 205 110 145 185 180 1015
28 Nikola Kušen 4 Prva gimnazija Varaždin 290 230 130 188 170 - 1008
29 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb 220 136 130 146 200 170 1002
30 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 235 220 100 130 170 130 985
31 Simeon Stefanović 2 Centar tehničke kulture Rijeka 120 177 110 148 200 220 975
32 Vlatko Rohak 4 XV. gimnazija Zagreb 120 142 170 185 170 170 957
33 Fabijan Cikač 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 150 174 100 170 170 190 954
34 Toni Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 110 130 240 170 180 930
35 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb 100 280 100 100 170 170 920
36 Fran Rabljenović 2 XV. gimnazija Zagreb 120 174 178 100 170 156 898
37 Stella Čolo 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 90 168 55 185 170 210 878
38 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb 120 170 75 130 170 190 855
39 Fran Meglić 4 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 140 174 140 130 170 100 854
40 Martin Vrbovčan 2 Gimnazija Bjelovar 100 154 100 130 170 180 834
41 Lana Škarica 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 150 110 100 130 170 170 830
42 Višen Pavlica 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 149 130 145 200 130 824
43 Martin Majsec 3 XV. gimnazija Zagreb 120 160 50 131 170 190 821
44 Kristijan Šagovac 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 210 70 131 170 100 801
45 Bruno Galić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 135 140 130 170 120 795
46 Lana Šćukanec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 120 100 70 145 170 186 791
47 Fabjan Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 150 190 120 130 200 - 790
47 Iva Tadić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 130 170 170 790
49 Antonio Fran Štignjedec 2 XIII. gimnazija Zagreb 70 139 130 145 200 100 784
50 Lovro Tunjić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 90 110 145 170 160 775
51 Nikola Mesarić 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 70 110 130 170 190 770
52 Ian Petek 2 XV. gimnazija Zagreb 100 94 100 130 170 170 764
53 Antonio Hohnjec 4 Krapinski informatički klub Krik 120 162 100 100 170 110 762
54 Borna Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 120 111 100 100 160 170 761
55 Petar Belošević 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 153 100 50 115 170 170 758
56 Alojzije Begović 8 RIK Nuštar 155 101 100 131 170 100 757
57 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb 135 135 85 130 170 100 755
57 Luka Duplančić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 140 60 115 170 150 755
59 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb 120 142 50 130 170 140 752
59 Relja Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 100 170 70 170 752
61 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb 118 132 50 130 170 150 750
61 Antonio Đakulović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 120 100 100 115 185 130 750
63 Viktor Pijanec 3 Prva gimnazija Varaždin 100 139 75 130 170 130 744
64 Marin Kupanovac 8 Centar tehničke kulture Rijeka 100 153 50 130 170 140 743
65 Ivan Beraković 3 Gimnazija Velika Gorica 120 100 120 130 170 100 740
65 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb 120 100 100 130 170 120 740
65 Marko Hrenić 8 Mladi informatičari Strahoninca 120 100 50 130 170 170 740
68 Daniel Košmerl 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 142 60 100 170 166 738
69 Jakov Biškup 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 120 118 50 100 170 170 728
70 Jan Celin 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 132 50 130 165 140 717
71 Emanuel Tukač 2 Prva gimnazija Varaždin - 195 190 130 200 - 715
72 Samuel Sobočan 1 XV. gimnazija Zagreb 120 100 50 100 170 170 710
73 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin 80 68 100 130 170 160 708
74 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 107 100 130 170 100 707
75 Maša Dobrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 100 100 130 170 156 706
76 Lovro Milišić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 90 100 130 170 110 700
76 Fabijan Pitlović 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 100 70 130 170 130 700
78 Andrej Todić 4 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 129 90 100 170 110 699
79 Toma Begović 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 170 100 100 200 - 690
79 Ivo Pavičić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 70 100 130 170 100 690
81 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 100 75 130 170 100 675
82 Josip Ćurić 4 Gimnazija Velika Gorica - 157 50 130 170 166 673
83 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 151 50 130 170 120 671
84 Eugen Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 300 170 100 100 - - 670
84 Matija Bujanić 2 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 100 70 130 170 100 670
84 Borna Lebinac Milinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 30 100 170 170 670
84 Leo Stričak 2 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 70 100 100 130 170 100 670
88 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb 50 78 100 115 170 140 653
89 Filip Jerleković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 100 50 130 170 100 650
89 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 100 80 50 130 170 120 650
91 Dominik Vugrinec 8 Mladi informatičari Strahoninca 100 88 60 130 170 100 648
92 Ivan Patarčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 42 130 170 100 642
93 Leona Granoša 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 100 50 100 170 100 640
93 Antun Kralj 8 Mladi informatičari Strahoninca 100 90 50 130 170 100 640
95 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca 100 50 60 131 170 120 631
96 Jura Hostić 4 XV. gimnazija Zagreb 120 120 100 100 190 - 630
96 Tibor Kakuk 4 Gimnazija Požega 80 90 60 130 170 100 630
96 Vedran Novaković 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 80 50 130 170 100 630
96 Nina Čakija 3 V. gimnazija Zagreb 70 100 60 130 170 100 630
100 Borna Janežić 1 Dom mladih Rijeka 80 70 70 130 170 100 620
100 Gabriel Katić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 100 50 100 170 150 620
100 Mare Zrno Agoli 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 120 104 50 130 170 46 620
103 Gabrijela Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 100 110 155 96 611
104 Marko Dodig 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 80 50 130 170 100 610
104 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin 100 90 50 100 170 100 610
104 Ozana Margotić 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 90 70 130 170 100 610
107 David Ivanjek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 138 100 - 100 170 96 604
108 Luka Dakić 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 600
108 Domagoj Gavranić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 170 130 600
108 Vito List 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 100 50 130 170 100 600
108 Luka Lukačević 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 50 130 170 100 600
112 Hana Ivančić 4 V. gimnazija Zagreb 50 97 50 130 170 96 593
113 Frane Andrić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 100 70 100 170 100 590
114 Leo Dolenec 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 68 70 130 170 100 588
115 Silvija Rade 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 80 70 130 170 50 580
115 Noah Sitar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 80 50 130 170 100 580
117 David Mihić 2 XV. gimnazija Zagreb - 80 100 130 170 96 576
118 Robin Kovačić 2 V. gimnazija Zagreb 100 125 50 130 170 - 575
119 Erik Mikšič 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 50 70 130 170 100 570
119 Fran Mostarkić 1 Udruga SOURCE Slavonski Brod 100 50 50 100 170 100 570
121 Patrik Blašković 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula 100 100 65 130 170 - 565
122 Filip Vinko 7 Mladi informatičari Strahoninca 50 64 50 130 170 100 564
123 Lovre Pazinović 2 III. gimnazija Split 97 114 50 130 170 - 561
124 Luka Oslić 3 Krapinski informatički klub Krik 50 70 50 100 170 120 560
125 Dino Hadžić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 88 50 100 170 100 558
126 Lucija Skračić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 41 50 60 130 170 100 551
127 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca 50 50 50 130 170 100 550
127 Anamarija Jakoubek 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 100 550
127 Petar Vinko 1 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 50 50 130 170 100 550
130 Vatroslav Bočkaj Bundara 2 III. gimnazija Split 47 50 50 130 170 100 547
131 Ema Krčadinac 3 XV. gimnazija Zagreb 50 50 50 130 170 96 546
132 Marko Budimir 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 44 50 130 170 100 544
132 Mislav Dujak 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 44 70 60 100 170 100 544
132 Saša Ovčarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 44 50 50 130 170 100 544
135 Lovre Jeličić 3 III. gimnazija Split 50 70 50 100 170 100 540
136 Svebor Stublija 7 Centar tehničke kulture Rijeka 47 90 50 100 140 96 523
137 Vita Mofardin 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 50 100 170 100 520
137 Antonio Stijepić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 520
137 Jozo Tadić 4 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 100 170 100 520
137 Antonio Šulenta 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 100 520
141 Domagoj Sviličić 4 V. gimnazija Zagreb - 50 68 130 170 100 518
142 Matej Ban 1 Klub informatičara otoka Krka - 45 70 130 170 100 515
143 Toni Dušan Ugrin 3 III. gimnazija Split 50 44 50 100 170 100 514
144 Filip Grabar 1 Prva gimnazija Varaždin 41 74 50 130 170 46 511
144 Noa Oreški 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 47 44 50 100 170 100 511
146 Đurđica Kovačić 2 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 506
146 Roko Pupačić 3 III. gimnazija Split 50 50 50 100 170 86 506
146 Lana Radošić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 50 60 130 170 96 506
149 Bruna Paleček 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 130 170 50 500
149 Karlo Srdoč 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 50 50 50 130 120 100 500
149 Marin Topolnjak 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 50 50 130 170 50 500
149 Karlo Višnjovski 2 XV. gimnazija Zagreb 50 54 50 130 170 46 500
153 Zoe Posokhova 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 58 50 70 170 100 498
154 Luka Babić 4 Gimnazija Požega 50 50 50 130 170 46 496
155 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 50 70 50 100 170 50 490
155 Frane Šupe 3 Gimnazija Velika Gorica 50 50 70 100 170 50 490
157 Fran Pilipović 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 70 50 100 170 46 486
158 Roko Barišić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 60 130 145 100 485
159 Rafael Lovrenčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 50 50 130 155 46 481
160 Marin Francuz 4 Gimnazija Požega 50 80 50 130 170 - 480
160 Jana Glavač 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 50 50 110 170 50 480
162 Ernest Toth 2 Gimnazija Bjelovar 50 70 - 100 162 96 478
163 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca 32 38 50 130 120 100 470
164 Patrik Čudić 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 35 50 50 118 170 46 469
165 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca 38 50 50 130 150 50 468
165 Vito Weiser 8 Mladi informatičari Strahoninca 50 38 30 130 170 50 468
167 Marina Vlahović 7 OŠ Malešnica Zagreb 47 50 50 100 170 50 467
168 Pia Pilipović 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 80 50 100 170 16 466
169 Roko Gulić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 50 70 70 - 170 100 460
170 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka 50 26 41 100 170 72 459
171 Jan Rakijašić 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 57 - 130 170 100 457
172 Dan Erceg 2 III. gimnazija Split 50 50 70 100 165 20 455
173 Luka Margetić 4 Gimnazija Požega 32 50 50 130 170 20 452
174 Josipa Debeljak 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
174 Zara Lugar 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 80 50 100 170 - 450
174 Patricia Rakidžija 4 SŠ Tina Ujevića Kutina - - 50 130 170 100 450
174 Ivo Vraneš 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 90 50 50 160 50 450
174 Leonardo Šimunović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 100 120 130 - - 450
179 Anej Paunović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 38 50 70 145 96 449
180 Lukas Barbić 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 128 50 - 170 - 448
180 Matija Ćurić 5 OŠ Malešnica Zagreb 50 32 50 100 170 46 448
182 Ivo Gabud 3 Prva gimnazija Varaždin 77 - - 100 170 100 447
183 Ivan Lovrinović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 50 130 170 96 446
184 Lukas Balbino 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 70 50 100 170 - 440
185 Roko Gluhak 8 Mladi informatičari Strahoninca - 38 50 130 170 50 438
185 Juraj Mandić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 68 50 100 170 - 438
187 Filip Podhraški 4 Krapinski informatički klub Krik 50 50 50 100 130 50 430
187 Božidar Zrnić 3 Dom mladih Rijeka 100 80 50 100 - 100 430
189 Ivan Jagnjić 2 III. gimnazija Split 47 50 60 - 170 100 427
190 Borna Banjanin 2 XV. gimnazija Zagreb 100 50 50 100 120 - 420
190 Duje Jerončić 1 III. gimnazija Split 70 - 50 130 170 - 420
190 Patrik Klovar Lukarić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 170 50 420
190 Josip Šebelja 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 120 100 420
194 Ika Jančiković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 50 50 98 170 - 418
195 Matej Jurišić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 50 50 70 120 70 410
195 Jasmin Lugarić 3 Krapinski informatički klub Krik - 50 50 80 130 100 410
195 Mauro Mohorovičić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 80 100 - 130 - 100 410
198 Fran Josipović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 60 130 125 20 408
199 Šimun Šaravanja 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 20 50 100 114 70 404
200 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 50 50 100 130 50 400
201 Luka Cundeković 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 50 48 130 120 - 398
202 Luka Koren 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 130 170 46 396
202 Neva Ladavac 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 50 50 80 170 46 396
202 Roko Pazinović 6 III. gimnazija Split - - - 130 170 96 396
205 Mateo Plavec 4 XV. gimnazija Zagreb 190 205 - - - - 395
206 Dino Milevoj 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 35 38 80 100 120 20 393
206 Josip Šupe 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 47 26 50 100 120 50 393
208 Vinko Bel 1 Međimurski informatički klub / Tehnička škola Čakovec 50 - 50 70 170 50 390
208 Mihael Kardum 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 - 120 - - 170 390
208 Josip Mrakovčić 3 SŠ Hrvatski kralj Zvonimir 20 50 50 50 170 50 390
211 Bono Peić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 32 50 50 134 70 386
212 Ozren Vili Paunović 4 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 50 50 70 145 16 381
213 Vedran Vrabec 3 XV. gimnazija Zagreb 50 100 60 - 170 - 380
214 Ivan Perić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 35 50 50 78 120 46 379
215 Antonio Matijašević 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 53 50 100 120 - 373
216 Toni Kukec 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 50 - 50 - 170 100 370
216 Marta Ljubić 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 50 50 100 120 50 370
216 Mateo Toić 3 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 50 370
216 Leon Žvorc 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 50 50 80 120 50 370
220 Viktor Vukšić 1 V. gimnazija Zagreb 50 50 50 - 170 46 366
221 Lorena Pratljačić 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 48 170 96 364
221 Tomislav Sesar 3 V. gimnazija Zagreb 50 44 50 - 170 50 364
223 Ivan Bevanda 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - 170 190 360
224 Filip Gojak 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 80 90 100 358
224 Vid Suman 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 38 50 50 120 50 358
226 Tin Pranjić 8 RIK Popovača 38 33 50 100 120 16 357
227 Sven Matić 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 96 354
228 Petar Vujica 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 32 50 100 120 50 352
229 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 32 50 48 120 50 350
230 Mateo Turk 7 Mladi informatičari Strahoninca 41 38 60 50 114 46 349
231 Dominik Blažeka 7 Mladi informatičari Strahoninca 29 50 70 48 130 20 347
232 Kristijan Bilanović 2 Srednja škola Vrbovec 50 - 20 80 150 46 346
232 Iva Caktaš 2 II. gimnazija Zagreb 47 38 41 50 170 - 346
234 Iva Laštro 6 Centar tehničke kulture Rijeka - - 50 100 145 50 345
235 Mihael Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 44 - 50 74 120 56 344
236 Noa Zelenko 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 - 70 170 - 340
237 Dominik Belavić 7 RIK Popovača 38 44 50 80 120 - 332
238 Oleksandr Ichenskyi 4 V. gimnazija Zagreb 100 80 50 100 - - 330
238 Jona Janković 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod - 44 50 50 120 66 330
238 Maja Škrlin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 130 - 100 330
241 Anamarija Kic 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 58 50 - 170 - 328
242 Frane Doljanin 3 III. gimnazija Split 155 170 - - - - 325
242 Juraj Feljan 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica 23 32 50 50 120 50 325
244 Lukas Cajner 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 70 120 46 324
245 Fran Sučija 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 32 32 78 145 16 323
246 Vedran Hrabar 2 XV. gimnazija Zagreb 44 50 50 80 - 96 320
246 Ivan Petrović-Poljak 2 XV. gimnazija Zagreb - 100 50 - 170 - 320
248 Ivan Bezjak 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 50 50 - - 145 72 317
249 Leda Bujanić 4 Mladi informatičari Strahoninca 50 26 50 50 120 20 316
249 Lucija Kuzminski 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 50 50 170 46 316
251 Jakov Marodi 4 Mladi informatičari Strahoninca - 44 50 50 120 50 314
252 Luka Ričković 7 RIK Popovača 47 26 50 50 120 20 313
253 Toni Barišić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 20 50 100 120 20 310
253 Lucija Renić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - 170 - 310
255 Luka Agičić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 35 38 50 65 120 - 308
255 Ema Hkrać 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 38 50 - 170 - 308
257 Domagoj Puljiz 1 V. gimnazija Zagreb - 38 50 - 170 46 304
258 Matej Aščić 7 Udruga SOURCE Slavonski Brod - 50 48 64 120 20 302
258 Nika Cundeković 6 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 32 50 50 120 - 302
260 Borna Soukup 2 Gimnazija Požega - 50 50 100 - 100 300
260 Bruno Ševčenko 3 Gimnazija Velika Gorica 80 - 50 - 170 - 300
262 Natalija Celjak 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 48 70 114 20 298
262 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 50 70 120 16 298
262 Dorijan Majsan 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 38 50 50 120 20 298
262 Dora Sikirica 3 III. gimnazija Split 120 80 98 - - - 298
266 Duje Kokić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 80 50 120 46 296
266 Marin Kurešić 8 Informatički klub "NET" Ivanić-Grad 50 50 50 50 - 96 296
268 Petar Starčević 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 26 - 100 120 46 292
268 Tibor Ćetković 7 Dom mladih Rijeka 50 50 44 50 90 8 292
270 Zvonimir Rajačić 2 Krapinski informatički klub Krik 44 - - 76 170 - 290
271 Mate Knežević 1 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 80 115 46 288
272 Lorena Ivanišević 3 XV. gimnazija Zagreb - 105 50 130 - - 285
273 Martin Vidmar 3 V. gimnazija Zagreb 38 26 50 - 120 50 284
274 Luka Vincelj 2 Krapinski informatički klub Krik 20 26 50 50 120 16 282
275 Jakov Blašković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 80 50 50 - - 100 280
275 Ingo Pavić 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 80 50 50 100 - - 280
277 Helena Klaić 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 20 20 50 120 16 276
278 Nina Vuković 3 III. gimnazija Split 50 50 50 - 120 - 270
279 Roko Petrović 6 Mladi informatičari Strahoninca 41 20 18 50 120 20 269
280 Damien Andrašec 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 170 46 266
280 Fani Pavlović 8 Udruga SOURCE Slavonski Brod 50 26 50 - 120 20 266
282 Jure Jerčić 3 III. gimnazija Split 50 65 50 100 - - 265
283 Tin Kajganić 1 Gimnazija Velika Gorica - 44 50 - 170 - 264
284 Matej Majsec 2 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 120 16 262
285 Ema Sačar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 27 50 24 120 16 257
286 Rea Sobošćan 2 II. gimnazija Zagreb - 20 50 50 120 16 256
287 Mate Buljan 3 III. gimnazija Split 50 - - 100 - 100 250
287 Teo Ivančević 3 XV. gimnazija Zagreb 100 100 50 - - - 250
287 Hrvoje Radoš 3 Gimnazija Požega - 50 50 50 100 - 250
290 Lovro Krištofić 6 Mladi informatičari Strahoninca 0 21 41 50 120 16 248
291 Ante Goreta 3 III. gimnazija Split 50 26 - - 170 - 246
291 Ivan Jakob Pavičić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica 50 - - 26 120 50 246
291 Rebeka Čačić 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 26 - 48 120 20 246
294 Matej Breznički-Herceg 4 Srednja škola Vrbovec 47 21 50 20 90 16 244
295 Matej Posavec 4 Mladi informatičari Strahoninca 20 10 50 26 120 16 242
296 Luka Obućina 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 100 120 20 240
297 Alen Jurina 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 29 26 27 50 90 16 238
297 Luka Protrka 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 44 - 48 100 - 46 238
299 Lucas Lopar 3 RIK Popovača 20 38 20 20 120 16 234
300 Leon Vincelj 1 Krapinski informatički klub Krik - 26 50 50 90 16 232
301 Filip Matić 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 10 41 20 120 20 231
302 Duje Ćubelić 3 III. gimnazija Split 100 - - 130 - - 230
302 Božo Đerek 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - 130 - - 230
304 Dora Rađa 3 III. gimnazija Split 38 - - - 170 16 224
305 Marin Grković 3 III. gimnazija Split - - - 100 120 - 220
305 Emanuel Rod 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 26 - 24 120 - 220
305 Lucija Udovčić 6 OŠ Josipovac - - - - 120 100 220
308 Luka Diktić 4 Gimnazija Bjelovar 50 38 50 80 - - 218
309 Fran Glušac 1 V. gimnazija Zagreb 47 - 50 - 120 - 217
309 Erik Mak 2 Krapinski informatički klub Krik 71 - 48 98 - - 217
311 Andro Klobučarić 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 120 46 216
312 Josip Sinković 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 145 20 215
313 Martin Golub 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 20 120 20 210
313 Šimun Klarić 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 - - 110 - 50 210
315 Dario Adamović 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - 170 - 208
315 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 20 10 90 46 208
317 Marko Mikolaj 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 22 39 18 90 16 205
318 Kain Žugec 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - 20 20 26 120 16 202
319 Antonio Macan 4 Krapinski informatički klub Krik 100 100 - - - - 200
319 Max Varga 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 20 114 16 200
321 Fran Lešković 2 XV. gimnazija Zagreb - 26 - - 170 - 196
322 Gašpar Haramija 4 Prva gimnazija Varaždin 150 42 - - - - 192
323 Lukas Baltas 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 190 - - - - - 190
323 Iva Miculinić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 32 26 4 - 120 8 190
325 Iva Džaja 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
325 Lea Petanović 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 26 90 16 188
327 Mihael Lucijanić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 50 114 20 184
328 Paulo Nomo Nemi 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 20 26 120 16 182
328 Lorena Protrka 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 38 - 48 50 - 46 182
328 Iva Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 36 20 20 90 16 182
331 Mihael Vranić 2 V. gimnazija Zagreb 35 50 50 - - 46 181
332 Hugo Darabuš 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 114 16 180
332 Jakov Vlahović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 80 50 - - - 180
334 Amalija Danjek 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 26 90 16 178
334 Nino Lupinski 3 Krapinski informatički klub Krik - 38 50 - 90 - 178
336 Ivan Cingell 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 47 130 - - 177
337 Fran Topolnjak 3 Mladi informatičari Strahoninca - - 20 16 120 20 176
338 Juraj Bujanović 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
338 Marin Klojber 4 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 32 14 - 90 16 172
338 Sebastian Medjakovic 4 II. gimnazija Zagreb 50 26 50 - - 46 172
338 Nika Vidalina 4 III. gimnazija Zagreb - 26 20 20 90 16 172
342 Petra Grubišić 1 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 20 - 50 100 - - 170
342 Marin Rođak 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 120 - 170
344 Niko Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 27 29 90 20 166
344 Jan Runko 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - - 116 50 166
346 Zvonimir Antolović 2 Gimnazija Velika Gorica 80 15 50 20 - - 165
347 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca - 20 18 18 90 16 162
348 Marta Topolnjak 4 Mladi informatičari Strahoninca - - - 50 90 20 160
348 Duje Štolfa 4 III. gimnazija Split 70 90 - - - - 160
350 Viktor Katić 1 III. gimnazija Osijek - 38 - - - 120 158
351 Luka Vlašić 7 Mladi informatičari Strahoninca - - - 16 120 20 156
351 Jan Šlopar 1 Krapinski informatički klub Krik - - - 50 90 16 156
353 Jakov Hižman 5 Mladi informatičari Strahoninca 20 16 23 16 78 0 153
354 Leon Lakić 6 Mladi informatičari Strahoninca 20 0 18 20 90 4 152
354 Vito Matković 2 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 16 16 18 90 12 152
356 Petar Kocijan 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 27 14 90 20 151
357 Maksimilijan Hižman 3 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 100 50 - - - - 150
357 Armin Kadrić 3 Društvo informatičara Pula / Zajednica tehničke kulture Pula - 100 50 - - - 150
357 Karlo Plevnik 2 III. gimnazija Zagreb 50 - - - - 100 150
360 Dorotea Jesih 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 0 18 20 90 20 148
360 Marta Lučić 2 Gimnazija Velika Gorica 80 38 30 - - - 148
362 Borna Knez 3 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 32 - 12 8 90 - 142
363 Ivan Badrov 2 XV. gimnazija Zagreb 70 70 - - - - 140
363 Lana Bartolović 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 90 50 - - - 140
363 Nino Strčić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 50 - 40 - 50 140
363 Ena Špoler 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - 120 20 140
367 Wanda Vigna 3 III. gimnazija Split - 38 50 50 - - 138
368 Teo Faić 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - - 120 16 136
368 Marko Ferk 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
368 Marko Nuli 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 120 16 136
368 Luka Šemnički 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - 120 16 136
372 Filip Havidić 2 V. gimnazija Zagreb 20 - - - 114 - 134
373 Petar Knežević 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 130 - - - 130
374 Ante Kralj 8 OŠ Mokošica - 32 - 96 - - 128
375 Viktor Vrtar 1 Prva gimnazija Varaždin 50 26 50 - - - 126
376 Leon Lepen 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 18 0 90 16 124
377 Ana Galić 3 III. gimnazija Split 50 - - 70 - - 120
377 Antonia Kasalo 3 Gimnazija Bjelovar 20 50 50 - - - 120
377 Noa Maršić 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 50 - - - 120
377 Petar Smolković 2 XV. gimnazija Zagreb - - 50 70 - - 120
377 Tomi Stanišić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 70 50 - - - 120
382 Toma Jambrošić 4 Mladi informatičari Strahoninca - - 8 20 90 0 118
382 Luka Špiljak 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 38 - - - - 118
384 Borna Bujanić 3 III. gimnazija Zagreb 50 66 - - - - 116
385 Nina Pavić 2 Gimnazija Požega 0 20 41 50 - - 111
386 Kristijan Videc 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 0 0 20 - 90 - 110
387 Petra Habjanec 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 57 - - - 107
387 Marin Hrvaćanin 2 XV. gimnazija Zagreb 47 - 60 - - - 107
389 Fran Zadravec 7 Mladi informatičari Strahoninca - - - - 90 16 106
390 Dominik Marcelja 2 Gimnazija Požega 20 32 - 50 - - 102
391 Filip Borić 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
391 Hrvoje Dudjak 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 100 - - - 100
391 Antun Slaviček 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - 50 - - - 100
391 Martin Unterhofer 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 50 50 - - - 100
391 Svebor Vasić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - 100
391 Natan Štifanić 6 OŠ Vladimira Nazora Pazin 50 50 - - - - 100
397 Neda Grabrović 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 9 90 - 99
398 Filip Vučenik 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec 50 46 - - - - 96
399 Slobodan Popović 1 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - - 90 - 90
400 Abel Baranašić 5 Mladi informatičari Strahoninca - - 50 18 - 20 88
400 Bruno Cavor 2 III. gimnazija Zagreb 0 38 50 - - - 88
402 David Škrlec 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 35 - 50 - - - 85
403 Marko Anthony Mrvelj 3 V. gimnazija Zagreb - 26 58 - - - 84
404 Florijan Blažeka 4 Međimurski informatički klub / Gim. J. Slavenskog Čakovec - 80 - - - - 80
404 Vinko Bohnec 4 Elektrostrojarska škola Varaždin - - - 80 - - 80
404 Pavao Margetić 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica - 10 - 70 - - 80
404 Leon Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 20 20 - - 80
404 Vice Sladoljev 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 80 - - - - - 80
404 Ivan Stanić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 80 - - - - 80
404 Marko Stipić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 80 - - - - - 80
404 Ema Šamarija 7 Mladi informatičari Strahoninca 20 20 20 20 - - 80
412 Marijan Tadijal 3 Gimnazija Požega 29 50 - - - - 79
413 Niko Senčar 5 Mladi informatičari Strahoninca - - - 0 74 - 74
414 Sven Matković 1 V. gimnazija Zagreb 20 26 - 26 - - 72
415 Marin Denić 2 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
415 Kristijan Gašpar 2 Gimnazija Požega 70 - - - - - 70
415 Petar Hrkać 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb - 20 50 - - - 70
415 Bernard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 20 50 - - - 70
415 Matej Jurec 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 20 - - - - 70
415 Zvonko Lelas 4 III. gimnazija Split - 70 - - - - 70
415 Marina Stipaničev 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - 50 - - 70
415 Mateo Turić 1 III. gimnazija Split - - 50 20 - - 70
415 Vito Stjepan Ćavar 1 V. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
415 Davor Žic 2 III. gimnazija Zagreb 20 50 - - - - 70
425 Jakov Rešetina 7 OŠ Mokošica - - 50 16 - - 66
426 Petar Kapec 3 V. gimnazija Zagreb - 62 - - - - 62
427 Nika Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 20 20 0 - - 60
428 Petar Božanović 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
428 Bruno Carević 7 OŠ Mokošica - - 50 - - - 50
428 Duje Dodig 7 OŠ Medvedgrad Zagreb - - - 50 - - 50
428 Laura Gazzari 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
428 Denis Gregurović 3 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 50 50
428 Luka Gugić 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
428 Luka Karačić 3 V. gimnazija Zagreb 50 - - - - - 50
428 Pavao Knez 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
428 Miron Lončarić 3 Dom mladih Rijeka 50 - - - - - 50
428 Matija Luetić 7 OŠ Mokošica - - 50 - - - 50
428 Josip Marić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - - - - - 50
428 Jakov Maroševac 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 - - - - - 50
428 Vedran Martinko 3 Gimnazija Velika Gorica 50 - - - - - 50
428 Dominko Milić 3 III. gimnazija Split 50 - - - - - 50
428 Niko Perica 4 Gimnazija A. Vrančića Šibenik 50 - - - - - 50
428 Luka Pućo 2 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
428 Bruno Rogulj 3 III. gimnazija Split - - 50 - - - 50
428 Mak Terbovc 1 V. gimnazija Zagreb - 50 - - - - 50
446 Ines Strapač 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - 48 - - - 48
447 Marin Brkić 3 III. gimnazija Zagreb 47 - - - - - 47
447 Filip Ileković 1 Gimnazija Bjelovar 47 - - - - - 47
447 Roko Ledenko 3 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - - 47 - - - 47
450 Karlo Kajba Šimanić 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - 30 - - 16 46
450 Adam Marjanović 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 46 46
450 Elena Solina 2 Gimnazija Požega 20 26 - - - - 46
453 Ivan Perić 2 III. gimnazija Split 41 - - - - - 41
454 Rino Ćular 3 V. gimnazija Zagreb - 39 - - - - 39
455 Marko Majstorović 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 38 - - - - - 38
456 Filip Bukvić 1 Krapinski informatički klub Krik - - 20 - - 16 36
457 Sven Brlek 1 Elektrostrojarska škola Varaždin 32 - - - - - 32
457 Luka Milošević 1 III. gimnazija Split - - 32 - - - 32
457 Bruno Tonković 3 V. gimnazija Zagreb - 32 - - - - 32
457 Vjekoslav Šešet 6 Mladi informatičari Strahoninca - - - 20 - 12 32
461 Ivan Nevečerel 1 V. gimnazija Zagreb - 28 - - - - 28
462 Viktor Čakalić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 26 - - - - 26
463 Maks Horvat 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - 20
463 David Iličić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
463 Luka Janošić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
463 Petar Lukačević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Ivano Matijević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Matej Mihelec 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 20 - - - - - 20
463 Luka Novinc 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Dora Petričević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 - - - - - 20
463 Jan Pocrnčić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
463 Jan Radoš 1 Gimnazija Velika Gorica - 20 - - - - 20
463 Lucija Ravlić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
463 Vito Rokić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 - - - - - 20
463 Vjekoslav Sesar 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Dominik Vuković 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - - 20 20
463 Antonio Zulim 2 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
463 Josip Čaljkušić 1 III. gimnazija Split 20 - - - - - 20
480 Niko Halužan 3 Krapinski informatički klub Krik - - 18 - - - 18
481 Eugen Kundih 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
481 Matija Rebić 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
481 Antonio Škrnjug 2 Krapinski informatički klub Krik - - - - - 16 16
484 Daniel Batinić 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
484 Ela Jandrić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 0 - - - - - 0
484 Tino Jurlin 2 Gimnazija A. Vrančića Šibenik - 0 - - - - 0
484 Tin Leko 1 III. gimnazija Osijek - 0 - - - - 0
484 Mihaela Nosić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0
484 Alen Pavlek 1 Krapinski informatički klub Krik - 0 - - - - 0
484 Luka Pešić 1 XIII. gimnazija Zagreb 0 - 0 - - - 0
484 Luka Čipin 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 0 - - - - - 0
484 Mia Šagovac 3 V. gimnazija Zagreb - - 0 - - - 0
484 Luka Štivić 2 III. gimnazija Split 0 - - - - - 0