VRSIH Logo
 
U sklopu višegodišnjeg programa Hrvatskog saveza informatičara
"Izvankolegijski rad sa studentima informatičarima hrvatskih sveučilišta"
 
u subotu, 6. studenog 2010., od 10:00 do 15:00
na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu
 
održat će se
 
NATJECANJE TIMOVA STUDENATA INFORMATIČARA HRVATSKIH SVEUČILIŠTA
 
Natjecanje će se održati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, Unska 3, Zagreb, a natjecat će se sljedeći timovi:
 
Tim #1
Petar Bakić
Mario Berljafa
Sara Muhvić
Tim #2
Nikola Banić
Zrinka Gavran
Mirko Kokot
Tim #3
Filip Barl
Petar Sirković
Saša Stanko
Tim #4
Filip Beć
Marin Maržić
Marko Turk
Tim #5
Mislav Bobesić
Petar Čolić
Bernard Kolobara
Tim #6
Ivan Borko
Stjepan Henc
Viktor Kvaternjak
Tim #7
Dominik Borović
Toni Laštre
Matej Miklečić
Tim #8
Marko Božić
Neven Krajina
Ivan Krijan
Tim #9
Viktor Braut
Anton Grbin
Dino Kovačić
Tim #10
Mirko Čorić
Viktor Fonić
Domagoj Herceg
Tim #11
Mislav Čovran
Dino Šantl
Matija Šantl
Tim #12
Tomislav Dubravčević
Ivan Gavran
Matija Varga
Tim #13
Goran Gašić
Adrian Satja Kurdija
Bruno Rahle
Tim #14
Stjepan Glavina
Filip Pavetić
Goran Žužić
Tim #15
Slaven Glumac
Tomislav Maričević
Dominik Poljak
Tim #16
Luka Mate Granić
Fran Jurišić
Denis Osvald
Tim #17
Tomislav Grbin
Matija Korpar
Matija Osrečki
Tim #18
Tomislav Gudlek
Frane Kurtović
Marin Smiljanić
Tim #19
Dragutin Hrenek
Bruno Mikuš
Martin Morava
Tim #20
Igor Jerković
Martin Šošić
Matija Šošić
Tim #21
Danko Komlen
Denis Petek
Andrej Petković
Tim #22
Hrvoje Kozak
Toni Soldo
Nino Uzelac
Tim #23
Joel Mislav Kunst
Ivan Slijepčević
Nikola Višnjić
Tim #24
Andrija Miličević
Leo Osvald
Ivan Pilat
Tim #25
Ljudevit Palle
Marin Petković
Mario Stipčić
 
Prema pravilima natjecanja, jedan tim sastoji se od tri studenta s istog sveučilišta.
Natjecanje se sastoji od rješavanja 8 do 10 zadataka unutar 5 sati. Dozvoljeni programski jezici su Pascal, C/C++ i Java na Linux platformi.
Primjere zadataka, test podataka i rješenja s prošlogodišnjih studentskih natjecanja možete pronaći ovdje.
 
Tim koji na ovom natjecanju postigne najbolji rezultat steći će pravo nastupa na CEPC-u (srednjoeuropsko studentsko ACM natjecanje).
CEPC će se ove godine održati u Wroclawu, Poljska, od 19. do 21. studenog 2010. godine, gdje će se timovi boriti za pravo nastupa na svjetskom studentskom ACM ICPC natjecanju koje će se održati u Egiptu, od 27. veljače do 4. ožujka 2011. godine.
 
Predsjednik stručnog povjerenstva
Bojan Antolović, dipl. ing.
 
Izrada zadataka
dr. sc. Ante Đerek
mr. sc. Zvonimir Bujanović
Luka Kalinovčić, dipl. ing.
Davor Prugovečki, dipl. ing.
Marko Ivanković, ing.
 
Evaluacija
Tomislav Novak, ing.
 
Organizacija i provedba programa
Alen Spiegl, dipl. ing., predsjednik HSIN-a
Krešimir Malnar, administracija
Ivo Šeparović, dipl. ing., organizator, tajnik HSIN-a