ZIMSKA ŠKOLA 2021
 
26. ZIMSKA ŠKOLA INFORMATIKE
 
od 11. do 16. siječnja 2021.
 
POZVANI UČENICI
 
/polaznici radionica u kojima je pozvan velik broj učenika bit će podijeljeni u više grupa/
 
Algoritmi OŠ
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Alojzije Begović 8 OŠ A.G. Matoš Vinkovci / Robotičko-informatički klub Nuštar
2 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin
3 Fabijan Cikač 7 OŠ Kajzerica / Zagrebački računalni savez
4 Borna Čizmarević 8 OŠ Fran Franković Rijeka / Dom mladih Rijeka
5 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica
6 Leo Dolenec 6 Centar izvrsnosti informatike Međimurske županije
7 Marko Hrenić 8 OŠ Novi Marof / Mladi informatičari Strahoninca
8 David Ivanjek 8 OŠ D. Tadijanović Zagreb / Zagrebački računalni savez
9 Antun Kralj 8 VI. OŠ Varaždin / Mladi informatičari Strahoninca
10 Marin Kupanovac 8 OŠ Zamet / CTK RIjeka
11 Leo Lipić 5 Mladi informatičari Strahoninca
12 Ivano Lukačević 5 Mladi informatičari Strahoninca
13 Ozana Margotić 6 VI. OŠ Varaždin
14 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca
15 Zoe Posokhova 6 OŠ Matije Gupca Zagreb / Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb
16 Luka Ričković 7 RIK Popovača
17 Lana Šćukanec 7 I. OŠ Varaždin / Zagrebački računalni savez
18 Fran Škarica 8 OŠ A.G. Matoš Zagreb
19 Lana Škarica 7 OŠ A.G. Matoš Zagreb
20 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb
21 Dominik Vugrinec 8 Međimurski informatički klub / Mladi informatičari Strahoninca
22 Nikola Vujica 8 Zagrebački računalni savez
 
Algoritmi SŠ
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb
2 Fran Babić 2 XV. gimnazija Zagreb / Zagrebački računalni savez
3 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb
4 Ema Borevković 4 XV. gimnazija Zagreb
5 Vlatko Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb / Zagrebački računalni savez
6 Toni Brajko 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
7 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb
8 Jan Celin 4 CTK Rijeka
9 Vedran Cifrek 4 XV. gimnazija Zagreb
10 Filip Cvjetićanin 3 XV. gimnazija Zagreb / Zagrebački računalni savez
11 Antonio Dijanić 3 XV. gimnazija Zagreb
12 Marko Dodig 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
13 Marko Dorčić 2 XV. gimnazija Zagreb
14 Vilim Hrupelj 3 XV. gimnazija Zagreb
15 Haris Imamović 3 Druga gimnazija Sarajevo
16 Ivan Jambrešić 3 Privatna gimnazija Futura / Zagrebački računalni savez
17 Ivan Janjić 2 XV. gimnazija Zagreb
18 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin
19 Ema Kolmanić 1 XV. gimnazija Zagreb
20 Bruno Kosmačin 1 Prva gimnazija Varaždin / Mladi informatičari Strahoninca
21 Renato Krpan 1 XV. gimnazija Zagreb
22 David Lang 1 XV. gimnazija Zagreb
23 Sara Lazarušić 3 XV. gimnazija Zagreb
24 Dora Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb
25 Dorijan Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb
26 Martina Licul 3 Društvo informatičara Pula
27 Bartol Markovinović 4 XV. gimnazija Zagreb
28 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb
29 Krešimir Nežmah 4 XV. gimnazija Zagreb
30 Lovro Nidogon 3 XV. gimnazija Zagreb
31 Borut Patčev 1 XV. gimnazija Zagreb
32 Patrik Pavić 3 XV. gimnazija Zagreb
33 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
34 Luka Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb
35 Marin Protulipac 1 XV. gimnazija Zagreb
36 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb / Zagrebački računalni savez
37 Petar Sruk 3 XV. gimnazija Zagreb
38 Simeon Stefanović 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka / CTK Rijeka
39 Boris Španić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
40 Iva Tadić 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
 
C++ OŠ
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Alojzije Begović 8 OŠ A.G. Matoš Vinkovci / Robotičko-informatički klub Nuštar
2 Fabijan Cikač 7 OŠ Kajzerica / Zagrebački računalni savez
3 Borna Čizmarević 8 OŠ Fran Franković Rijeka / Dom mladih Rijeka
4 Marko Hrenić 8 OŠ Novi Marof / Mladi informatičari Strahoninca
5 David Ivanjek 8 OŠ D. Tadijanović Zagreb / Zagrebački računalni savez
6 Antun Kralj 8 VI. OŠ Varaždin / Mladi informatičari Strahoninca
7 Domagoj Massari 7 Dom Mladih Rijeka
8 Vigo Misir 8 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica
9 Svebor Stublija 7 CTK Rijeka
10 Lana Šćukanec 7 I. OŠ Varaždin / Zagrebački računalni savez
11 Maja Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb / Udruga informatičara Božo Težak Zagreb
12 Dominik Vugrinec 8 Međimurski informatički klub / Mladi informatičari Strahoninca
 
C++ SŠ
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Vito Anić 3 XV. gimnazija Zagreb
2 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb
3 Jakov Celin 1 XV. gimnazija Zagreb
4 Marko Dodig 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
5 Borna Gojšić 3 Gimnazija Karlovac
6 Barbara Kelava 1 Prva gimnazija Varaždin
7 Emanuel Mandić 1 XV. gimnazija Zagreb
8 Luka Martinić 1 XV. gimnazija Zagreb
9 Erik Mikšič 1 CTK Rijeka
10 Niko Mixich 3 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
11 Iva Tadić 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
 
CoSpace
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Alojzije Begović 8 OŠ A.G. Matoš Vinkovci / Robotičko-informatički klub Nuštar
2 Patrik Klovar Lukarić 6 OŠ Kozala Rijeka / CTK Rijeka
3 Iva Laštro 6 CTK Rijeka / OŠ Nikola Tesla Rijeka
4 Jan Malogorski 8 II. OŠ Bjelovar
5 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
6 Josip Šupe 8 IK "VEL_IK" Velika Gorica
 
Godot
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Frane Baletić 1 XV. gimnazija Zagreb
2 Mihael Bertetić 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin
3 Marko Dodig 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
4 Lovro Đerek 7 OŠ Frana Galovića Zagreb
5 David Ivanjek 8 OŠ D. Tadijanović Zagreb / Zagrebački računalni savez
6 Patrik Klovar Lukarić 6 OŠ Kozala Rijeka / CTK Rijeka
7 Jan Knežević 1 Srednja škola za dizajn grafiku i održivu gradnju Split
8 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca
9 Antun Kralj 8 VI. OŠ Varaždin / Mladi informatičari Strahoninca
10 Lovro Kutnjak 6 Mladi informatičari Strahoninca
11 Iva Laštro 6 CTK Rijeka / OŠ Nikola Tesla Rijeka
12 Michelle Mesarić 6 Mladi informatičari Strahoninca
13 Zvonimir Omerzo 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica
14 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
15 Svebor Stublija 7 CTK Rijeka
16 Dominik Vugrinec 8 Međimurski informatički klub / Mladi informatičari Strahoninca
 
Logo napredni
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Alojzije Begović 8 OŠ A.G. Matoš Vinkovci / Robotičko-informatički klub Nuštar
2 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica
3 Borna Čizmarević 8 OŠ Fran Franković Rijeka / Dom mladih Rijeka
4 Ivan Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica
5 Patrik Klovar Lukarić 6 OŠ Kozala Rijeka / CTK Rijeka
6 Marin Kupanovac 8 OŠ Zamet / CTK RIjeka
7 Iva Laštro 6 CTK Rijeka / OŠ Nikola Tesla Rijeka
8 Marta Ljubić 6 CTK Rijeka / OŠ Fran Franković Rijeka
9 Domagoj Massari 7 Dom mladih Rijeka
10 Laura Miškulin 6 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb
11 Luka Padovan 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb
12 Zoe Posokhova 6 OŠ Matije Gupca Zagreb / Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb
13 Luka Ričković 7 RIK Popovača
14 Svebor Stublija 7 CTK Rijeka
15 Lana Škarica 7 OŠ A.G. Matoš Zagreb
 
Python
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Ivano Barić 6 Mladi informatičari Strahoninca
2 Antonio Bogović 7 IK "VEL_IK" Velika Gorica
3 Leo Dolenec 6 Centar izvrsnosti informatike Međimurske županije
4 Mirna Drabić 6 Mladi informatičari Strahoninca
5 Lovro Đerek 7 OŠ Frana Galovića Zagreb
6 Juraj Feljan 7 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica
7 Patrik Klovar Lukarić 6 OŠ Kozala Rijeka / CTK Rijeka
8 Jakša Kopjar 6 Mladi informatičari Strahoninca
9 Lovro Krištofić 6 OŠ Petar Zrinski Šenkovec / Centar izvrsnosti / Mladi informatičari Strahoninca
10 Iva Laštro 6 CTK Rijeka / OŠ Nikola Tesla Rijeka
11 Marta Ljubić 6 CTK Rijeka / OŠ Fran Franković Rijeka
12 Pavao Margetić 8 OŠ Eugena Kvaternika Velika Gorica / Informatički klub "VEL_IK" Velika Gorica
13 Zvonimir Omerzo 6 IK "VEL_IK" Velika Gorica
14 Luka Padovan 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb
15 Niko Zorko 6 Mladi informatičari Strahoninca
 
Rust
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub
1 Marko Dodig 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
2 Bruno Kosmačin 1 Prva gimnazija Varaždin / Mladi informatičari Strahoninca
3 Leonarda Pribanić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
4 Lara Semeš 1 XV. gimnazija Zagreb / Zagrebački računalni savez
5 Simeon Stefanović 2 Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka / CTK Rijeka
6 Iva Tadić 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb
 
U Zagrebu, 31. prosinca 2020. Za Hrvatski savez informatičara:
Krešimir Malnar, tajnik