SREDNJE ŠKOLE - BASIC/PASCAL/C

 

I. podskupina (1. i 2. razredi)
 
Ime
Prezime
Bodovi 
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Ivan Sikirić
100
2.
Gim. F. Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
Filip Zastavnik
84
2.
Gimnazija Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
Adam Heđi
77
2.
Srednja škola Valpovo Osječko-baranjska Marijan Antolović
Ivan Dokmanić
75
2.
IK GuK Križ Zagrebačka Vlado Lendvaj
Krešimir Grofelnik
75
2.
III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
Ivan Rukavina
72
1.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
Siniša Miličić
70
2.
IK "Kodeks" Zagreb Grad Zagreb Ivica Buljan
Radan Skorić
64
1.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
Saša Kljaić
61
2.
Gimnazija Sisak Sisačko-moslavačka Slobodan Grabovica
Damir Muha
59
1.
Gimnazija Čakovec Međimurska Darinka Drabić
Juraj Lovrenčić
48
2.
Gim. A. G. Matoša Zabok Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
Bruno Alfirević
46
2.
3. gimnazija Split Splitsko-dalmatinska Marin Glasso
Mario Mucalo
46
2.
3. gimnazija Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
Juraj Gemić
45
2.
Gim. L. Vranjanina Zagreb Grad Zagreb Milica Medak
Marko Orešković
44
2.
Gimnazija Požega Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
Upisani učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 40 bodova.

2. podskupina (3. i 4.) razredi
 
Ime
Prezime
Bodovi 
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Frane Šarić
200
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
Damir Korenčić
200
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Gordana Batcha
Tibor Pazman
166
3.
Gimnazija Čakovec Međimurska Darinka Drabić
Luka Lednicki
162
3.
X. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Ljubica Horvat-Opačić
Goran Horak
146
3.
Gimnazija Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Ljiljana Sušak
Ivan Voras
144
4.
Gim. M. Mesića Slavonski Brod Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
Marin Vila
140
4.
Gimnazija Velika Gorica Zagrebačka Mihaela Prosenjak
Tonči Kokan
140
4.
3. gimnazija Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić
Tomislav Petrović
137
4.
IK VEL_IK Velika Gorica Zagrebačka Matija Kazalicki
Mladen Kolar
124
3.
SŠ I. Kršnjavoga Našice Osječko-baranjska Zdenko Lovrić
Darko Kumer
123
4.
III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Vesna Tomić
Ivan Klarić
118
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučić
Igor Bakarčić
116
3.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Tanja Vukas
Mario Živić
112
4.
Gimnazija Požega Požeško-slavonska Sanja Grabusin
Davor Čapalija
111
4.
Gim. I. Z. Dijankovečkog Križevci Koprivničko-križevačka Jasminka Jembrek
Vinko Kujundžija
100
4.
Teh. šk. R. Boškovića  Zagreb Grad Zagreb Damir Vojnović
Damir Tubin
100
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučić
Adrijan Josić
96
4.
V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Hrvoje Kolanović
Željko Knežević
96
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Gordana Batcha
Vedran Bolfek
94
4.
Gim. M. Mesića Slavonski Brod Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
Jakiša Tomić
94
4.
SŠ I. Meštrovića Drniš Šibensko-kninska Mladenka Berović
Igor Bućo
84
4.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
Nikica Budimir
80
4.
Tehnička škola Šibenik Šibensko-kninska Saida Deljac
Nikola Gmajnić
80
4.
Gimnazija Varaždin Varaždinska Vesna Novosel-Martinić
Ivan Vidaković
76
3.
III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
Petar Vresnik
74
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučić
Davor Galamboš
71
3.
III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
Marko Grbić
70
4.
Gim. F. Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
Mladen Jovanović
70
3.
Tehnička škola Pula Istarska Marino Jurinović
Krešimir Kroflin
67
4.
Tehnička škola Požega Požeško-slavonska Marina Mirković
Ivan Petrović
67
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
Nikola Bogunović
66
4.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
Nikica Guščić
66
4.
Pazinski kolegij Pazin Istarska Ivica Šuran
Ivan Matić
65
4.
III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Vesna Tomić
Ivan Stojić
64
4.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Igor Kerečki
Bojan Tošić
61
3.
XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
Robert Jurković
60
4.
Elektrotehnička šk. Rijeka Primorsko-goranska Mira Kopri
Damir Strelov-Tabulov
60
3.
Gim. A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Tanja Vukas
Upisani su učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 60 bodova.