OSNOVNE ŠKOLE - BASIC/PASCAL

 

 

1. podskupina (do 6. razreda)
 
Ime
Prezime
Bodovi BP
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Ivan Kravarščan
95
6.
OŠ V. Nazora Virovitica Virovitičko-podravska Zlatko Kovačević
Marko Ivanković
75
6.
OŠ A. i I. Kukuljevića V. Toplice Varaždinska Željko Šavor
Igor Bonači
72
6.
OŠ Pojišan Split Splitsko-dalmatinska Pavao Jelavić
Duje Gligo
51
6.
OŠ Spinut Split Splitsko-dalmatinska Ivo Kapović
Davor Cihlar
48
6.
OŠ I. Gundulića Zagreb Grad Zagreb Jasna Atanasov
Bruno Kovačić
38
5.
OŠ M. Langa Bregana Zagrebačka Vedran Vetma
Maja Crkvenčić
30
6.
OŠ K. Š. Đalskog Zabok Krapinsko-zagorska Goran Novak
Kristijan Delivuk
30
5.
OŠ M. Langa Bregana Zagrebačka Vedran Vetma
Mladen Jurković
30
6.
OŠ M. Langa Bregana Zagrebačka Vedran Vetma
Ivan Rančić
30
6.
OŠ Š. K. Benje Zadar Zadarska Tomislav Jukić
Upisani su učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 30 bodova.

 

2. podskupina (7. i 8. razredi)
 
Ime
Prezime
Bodovi BP
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Ivan Galić
200
8.
OŠ J. Kempfa Požega Požeško-slavonska Domin Jurišić
Filip Nikšić
200
8.
IK NET Ivanić Grad Zagrebačka Mate Ćalušić
Lovro Pužar
200
8.
OŠ J. Račića Zagreb Grad Zagreb Željko Jerbić
Danijel Milišić
196
7.
OŠ I. G. Kovačića Delnice Primorsko-goranska Željka Dumičić
Goran Vasiljević
195
8.
IK BIT Kutina Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
Luka Kalinovčić
190
8.
OŠ J. Račića Zagreb Grad Zagreb Željko Jerbić
Teodor Tomić
190
8.
OŠ V. Korajca Kaptol Požeško-slavonska Ivica Nitraj
Josip Maričević
184
8.
OŠ V. Korajca Kaptol Požeško-slavonska Ivica Nitraj
Mladen Karan
178
7.
II. osnovna škola Varaždin Varaždinska Darko Krznar
Davor Biruš
164
8.
DPTK&INFO Velika Gorica Zagrebačka Miroslav Klarić
Grgur Petric-Maretić
158
8.
OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb Grad Zagreb Zlatko Augustinović
Adam Matić
153
8.
OŠ Sikirevci Sikirevci Brodsko-posavska M. Živić
Davor Sutić
153
7.
OŠ Mokošica Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
Sebastian Petrović
146
8.
OŠ Z. Cara Rijeka Primorsko-goranska Tereza Rukober
Hrvoje Čuček
145
7.
OŠ Dugo Selo Dugo Selo Zagrebačka Ivan Kostanjski
Tonči Zonjić
142
8.
OŠ Opuzen Opuzen Dubrovačko-neretvanska Ivan Curić
Anđelko Katalenić
137
8.
OŠ A. i I. Kukuljevića V. Toplice Varaždinska Željko Šavor
Tomica Gril
131
8.
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec Varaždinska Lidija Kralj
Bojan Poturica
124
8.
OŠ M. Lovraka Nova Gradiška Brodsko-posavska T. Batalo
Davor Djaković
119
8.
OŠ Knin 1 Knin Šibensko-kninska Berta Dragičević
Marko Dimjašević
111
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Petra Ilić
110
8.
OŠ Pojišan Split Splitsko-dalmatinska Pavao Jelavić
Tonči Mimica
110
8.
OŠ Kman-Kocunar Split Splitsko-dalmatinska Tomislav Kovačević
Zvonko Čoso
108
7.
OŠ T. Ujevića Šibenik Šibensko-kninska Katarina Vukičević
Ivan Kokan
107
7.
OŠ T. Ujevića Šibenik Šibensko-kninska Katarina Vukičević
Tomislav Rajaković
104
8.
OŠ Lj. Babića Jastrebarsko Zagrebačka Josip Gregorić
Špiro Kovač
103
7.
OŠ J. Šižgorića Šibenik Šibensko-kninska Ante Vukman
Nikola Jadrić
102
8.
OŠ Kman-Kocunar Split Splitsko-dalmatinska Tomislav Kovačević
Domagoj Zečević
96
8.
OŠ J. Truhelke Osijek Osječko-baranjska Franjo Vukelić
Marin Toljanić
95
8.
OŠ F. K. Frankopana Krk Primorsko-goranska Boris Bolšec
Ivan Čajić
85
7.
OŠ V. Mlaka Velika Mlaka Zagrebačka Štefica Šafranić
Nino Šetušić
85
8.
II. osnovna škola Varaždin Varaždinska Darko Krznar
Gordan Kreković
82
7.
OŠ Otok Zagreb Grad Zagreb Ljubomir Vidanović
Fran Hrženjak
80
8.
OŠ M. Lovraka Zagreb Grad Zagreb Iva Kovačević
Ileš Šandor
79
8.
OŠ G. Viteza Osijek Osječko-baranjska Goran Bebek
Branko Đurđević
76
8.
I. osnovna škola Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Damir Tomšić
Željko Grom
70
8.
OŠ Samobor Samobor Zagrebačka Željko Otmačić
Ante Tarle
70
8.
OŠ Knin 1 Knin Šibensko-kninska Berta Dragičević
Tihomir Knežević
65
8.
OŠ A. Mihanovića Slavonski Brod Brodsko-posavska Jadranka Horvat
Sandro Mangovski
65
8.
OŠ Spinut Split Splitsko-dalmatinska Ivo Kapović
Dario Purić
61
8.
OŠ Vrh Rijeka Primorsko-goranska Alenka Žužić
Jelena Miletić
59
8.
OŠ J. Kempfa Požega Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
Bruno Klajn
58
7.
OŠ M. Trnine Križ Zagrebačka Mate Ćalušić
Marko Cundeković
56
8.
OŠ V. Mlaka Velika Mlaka Zagrebačka Štefica Šafranić
Marin Zidar
56
8.
OŠ V. Nazor Virovitica Virovitičko-podravska Zlatko Kovačević
Zoran Krleža
55
8.
OŠ Ludbreg Ludbreg Varaždinska Tomislav Đekić
Mario Jertec
53
8.
OŠ Popovača Popovača Sisačko-moslavačka Lidija Horvat
Dalibor Mesarić
52
7.
OŠ F. Krežme Osijek Osječko-baranjska Zvonko Rupčić
Jadran Puharić
52
8.
OŠ P. Perice Makarska Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
Mateo Vidić
52
8.
OŠ P. Perice Makarska Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
Upisani su učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 50 bodova.