OSNOVNE ŠKOLE - LOGO

1. podskupina (do 6. razreda)
 
Ime
Prezime
Bodovi L
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Duje Gligo
184
6.
OŠ Spinut Split Splitsko-dalmatinska Ivo Kapović
Ivan Kravarščan
151
6.
OŠ V. Nazora Virovitica Virovitičko-podravska Zlatko Kovačević
Mladen Jurković
140
6.
OŠ M. Langa Bregana Zagrebačka Vedran Vetma
Tomislav Grbin
135
6.
OŠ P. Kanavelića Korčula Dubrovačko-neretvanska Ivica Fabris
Ivan Mihaljević
134
6.
OŠ Grofa J. Draškovića Zagreb Grad Zagreb Zlatko Bobić
Josip Kekić
133
6.
OŠ Markuševec Zagreb Grad Zagreb Gordana Kranjčević
Stanislav Žužić
127
6.
OŠ F. K. Frankopana Krk Primorsko-goranska Boris Bolšec
Jurica Cerovec
113
6.
OŠ Konjščina Konjščina Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
Danijel Horvat
113
6.
OŠ Vrbani Zagreb Grad Zagreb Magdalena Babić
Nikolina Orlović
109
6.
OŠ Sv. Nedjelja Sv. Nedjelja Zagrebačka Vesna Benedek
Vedrana Baličević
106
6.
OŠ A. Mihanovića Slavonski Brod Brodsko-posavska Jadranka Horvat
Ante Kegalj
99
6.
OŠ V. Mlaka Velika Mlaka Zagrebačka Štefica Šafranić
Hrvoje Hlupić
98
6.
OŠ Ludbreg Ludbreg Varaždinska Tomislav Đekić
Jurica Fejer
87
6.
II. osnovna škola Varaždin Varaždinska Darko Krznar
Bruno Kovačić
82
5.
OŠ M. Langa Bregana Zagrebačka Vedran Vetma
Igor Đekić
79
6.
OŠ A. Harambašića Zagreb Grad Zagreb Ines Kniewald
Ivan Karaula
79
6.
OŠ Zrinskih Nuštar Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild
Nikola Stilinović
77
6.
II. osnovna škola Varaždin Varaždinska Darko Krznar
Renato Glogović
76
6.
OŠ I. B. Mažuranić Pri. Brdovečko Zagrebačka Davorin Jančić
Igor Vuković
73
6.
OŠ Plokite Split Splitsko-dalmatinska Mate Vuković
Tomislav Brunski
72
6.
OŠ Žakanje Ozalj Karlovačka Zoran Dimovski
Upisani su učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 70 bodova.

2. podskupina (7. i 8. razredi)
 
Ime
Prezime
Bodovi L
Raz.
Škola
Grad
Županija
Mentor
Matija Bašić
188
8.
OŠ Sv. Nedjelja Sv. Nedjelja Zagrebačka Vesna Benedek
Filip Nikšić
188
8.
OŠ Đ. Deželića Ivanić Grad Zagrebačka Predrag Brođanac
Frane Prpa
172
8.
OŠ Spinut Split Splitsko-dalmatinska Ivo Kapović
Dragan Lukić
171
8.
OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac Ličko-senjska Marija Hadžić
Adam Matić
171
8.
OŠ Sikirevci Sikirevci Brodsko-posavska M. Živić
Tomica Gril
164
8.
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec Varaždinska Lidija Kralj
Andrija Ivančić
164
8.
OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec Varaždinska Lidija Kralj
Tihomir Knežević
163
8.
OŠ A. Mihanovića Slavonski Brod Brodsko-posavska Jadranka Horvat
Tomislav Hlupić
162
7.
OŠ Ludbreg Ludbreg Varaždinska Tomislav Đekić
Ester Prendivoj
161
7.
OŠ Malinska Malinska Primorsko-goranska Alenka Žužić
Dalibor Slatki
157
8.
OŠ Ludbreg Ludbreg Varaždinska Tomislav Đekić
Davorka Čapalija
155
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Ognjen Staničić
155
8.
OŠ Pantovčak Zagreb Grad Zagreb Mira Vičić
Marin Toljanić
154
8.
OŠ F. K. Frankopana Krk Primorsko-goranska Boris Bolšec
Vladimir Kalinić
153
8.
OŠ Malinska Malinska Primorsko-goranska Alenka Žužić
Josip Maričević
152
8.
OŠ V. Korajca Kaptol Požeško-slavonska Ivica Nitraj
Ana Rudolf
152
8.
OŠ Sv. Nedjelja Sv. Nedjelja Zagrebačka Vesna Benedek
Boris Dražić
151
8.
OŠ I. Mažuranića Novi Vinodolski Primorsko-goranska Boris Turjak
Kristijan Vučičević
151
8.
OŠ I. Mažuranića Novi Vinodolski Primorsko-goranska Boris Turjak
Marko Matosović
149
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Lana Gerić
148
8.
OŠ Ludbreg Ludbreg Varaždinska Tomislav Đekić
Davor Jerbić
147
7.
OŠ I. Kukuljevića Belišće Osječko-baranjska Krunoslav Majer
Roko Mandić
147
8.
OŠ J. Pupačića Omiš Splitsko-dalmatinska Zdenka Vukasović
Srđan Nikolić
147
8.
OŠ M. Getaldića Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Ferdinand Podlešek
Marko Dimjašević
143
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Mario Cerovečki
141
7.
OŠ S. Košutić Radoboj Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
Miljenko Stojičić
139
8.
OŠ A. Harambašića Zagreb Grad Zagreb Ines Kniewald
Ivan Galić
136
8.
OŠ J. Kempfa Požega Požeško-slavonska Domin Jurišić
Goran Vasiljević
131
8.
IK BIT Kutina Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
Bojan Korizma
127
8.
OŠ Vrbani Zagreb Grad Zagreb Magdalena Babić
Andrej Gregurić
126
7.
OŠ Molve Molve Koprivničko-križevačka Darko Pintar
Mario Krizmanić
126
7.
OŠ O. Ivekovića Zagreb Grad Zagreb A. Gregurić/Ž. Orčić
Davor Mlinarević
126
8.
OŠ F. K. Frankopana Osijek Osječko-baranjska Vlado Vranješ
Stipe Korunić
124
8.
OŠ P. Kanavelića Korčula Dubrovačko-neretvanska Ivica Fabris
Teodor Tomić
123
8.
OŠ V. Korajca Kaptol Požeško-slavonska Ivica Nitraj
Luka Belani
120
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Ivan Gemić
119
7.
OŠ D. Trstenjaka Zagreb Grad Zagreb Zoran Vrbanac
Danijel Vrbanec
119
8.
OŠ V. Nazora Križevci Koprivničko-križevačka Ante Starčević
Toni Baržić
118
7.
I. osnovna škola Vrbovec Zagrebačka Marinko Šimunek
Alen Kulenović
112
8.
OŠ Braće Ribar Sisak Sisačko-moslavačka Ivan Koreny
Ivan Matković
111
8.
OŠ H. Badalića Slavonski Brod Brodsko-posavska K. Krtalić
Dalibor Mesarić
111
7.
OŠ F. Krežme Osijek Osječko-baranjska Zvonko Rupčić
Irena Šaran
110
8.
OŠ Smiljevac Zadar Zadarska Slavica Števanja
Mateo Gašparović
107
8.
OŠ V. Nazora Crikvenica Primorsko-goranska Danica Pokorny
Damjan Belavić
106
7.
OŠ Dubovac Karlovac Karlovačka Nada Brkić
Amir Dezdani
103
8.
OŠ M. J. Zagorke Zagreb Grad Zagreb Željko Kelava
Hrvoje Šamija
101
7.
OŠ M. Lovraka Zagreb Grad Zagreb Iva Kovačević
Upisani su učenici koji su na Županijskom natjecanju osvojili minimalno 100 bodova.