R.br. Bodovi Ime Prezime Raz. Škola Mjesto Županija Mentor
1. 148 Igor Bonači 2. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
2. 140 Marko Ivanković 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
3. 135 Tomislav Grbin 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
4. 119 Jurica Cerovec 2. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
5. 100 Domagoj Kusalić 1. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
6. 88 Ivan Kravarščan 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
7. 84 Igor Čanadi 1. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Renata Gjurić
8. 82 Ivan Cesar 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
9. 79 Relja Medić 1. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Renata Gjurić
10. 76 Tomislav Lombarović 1. Gimnazija Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
11. 70 Filip Defar 1. X. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Dragica Romić
12. 70 Matija Hustić 1. Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Brodsko-posavska Miro Balukčić
13. 70 Davor Jurišić 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
14. 70  Ivan Kusalić 2. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
15. 70 Tomislav Novak 2. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
16. 70 Tomislav Reicher 2. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
17. 70 Petar Sirković 1. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
18. 70 Jasmin Velkić 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
19. 70 Stanislav Žužić 2. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
20. 67 Teo Turković 2. IK VEL_IK Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
21. 66 Mihej Komar 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
22. 66 Mladen Mikša 1. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
23. 62 Boran Car 2. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
24. 62 Tin Englman 1. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Sanja Grabusin
25. 55 Bruno Kovačić 1. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Renata Gjurić
26. 54 Petra Bosilj 1. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
27. 54 Damir Lončarić 2. Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
28. 54 Alan Sumina 2. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Snježana Tomašević
29. 51 Marko Popović 2. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mate Vulić
30. 50 Dino Kovačić 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
31. 49 Davor Cihlar 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
32. 49 Stipe Grbić 2. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
33. 49 Ivan Rukavina 1. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
34. 49 Rudolf Tretler 1. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
35. 48 Goran Matejčić 2. Srednja škola "Vladimir Gortan" Buje Istarska* Branka Mandić
36. 46 Loredana Baračić 2. Tehnička škola Pula Pula Istarska* Marino Jurinović
37. 46 Sven Franc 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
38. 46 Hrvoje Kusulja 1. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Zlatko Nadarević
39. 46 Nenad Mikša 1. Srednja škola Krapina Krapina Krapinsko-zagorska* Božidar Daković
40. 46 Tomislav Sabljić 2. Gimnazija Županja Županja Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković
41. 46 Nikola Stilinović 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
42. 43 Ivan Kmetović 2. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
43. 42 Matija Hrzenjak 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Vesna Novosel Martinić
44. 42 Ivan Kušt 1. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
45. 42 Dražen Lučanin 2. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mate Vulić
46. 42 Frane Roje 1. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
47. 41 Domagoj Herceg 2. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
48. 38 Elvir Tabaković 2. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
49. 38 Vanja Vrsaljko 2. XIII. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Josip Justinić
50. 37 Ante Kegalj 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Renata Gjurić
51. 37 Stipe Kotarac 2. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
52. 36 Ivan Rančić 2. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
53. 35 Marko Hajba 1. Gimnazija P. Preradovića Virovitica Virovitičko-podravska Josip Šipek
54. 35 Luka Humski 2. III. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Smiljana Perić
55. 34 Zoran Arsenović 2. Gimnazija P. Preradovića Virovitica Virovitičko-podravska Josip Šipek
56. 34 Sanjin Marion 2. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko goranska Tanja Vukas
57. 33 Borna Augustinović 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
58. 33 Ivan Vučica 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
59. 32 Jan Čustović 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
60. 32 Ljudevit Habjanec 2. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
61. 32 Marijan Vinogradac 1. Srednja škola Našice Valpovo Osječko-baranjska Marijan Antolović
62. 31 Leo Miletić 2. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
63. 30 Mladen Banović 2. I. srednja škola B. Manastir Beli Manastir Osječko-baranjska Siniša Murk
64. 30 Mario Debaljak 2. Tehnička škola Kutina Kutina Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
65. 30 Hrvoje Horvat 2. Tehnička škola Daruvar Daruvar Bjelovarsko-bilogorska Vladimir Koudela
66. 30 Ivan Lalić 2. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
67. 30 Marić Marko 1. Tehnička škola Slavonski Brod Brodsko-posavska Nada Vuković
68. 30 Krešimir Mišura 1. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
69. 30 Rafael Munitić 1. Kemijsko-grafička škola Rijeka Primorsko-goranska Predrag Vesalović
70. 30 Marko Orešković 2. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
71. 29 Hrvoje Bandov 1. Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
72. 29 Tin Stavinoha 2. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
73. 28 Davor Obilinović 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
74. 27 Vlasta Pavičić 2. S.Š. Ambroza Haračića Mali Lošinj Primorsko-goranska Davor Stipić
75. 25 Filip Karačić 2. III. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Smiljana Perić
76. 25 Nikola Kos 1. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Bojan Banić
77. 25 Ivan Krišto 2. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
78. 25 Stjepan Lučić 2. IK VEL_IK Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
79. 25 Lana Premuša 2. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
80. 25 Ivan Radiček 2. Gimnazija I. Z. Dijankovečkoga Križevci Koprivničko-križevačka Zoran Kovač
81. 25 Boris Rauš 2. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
82. 24 Ivan Glas 2. Srednja škola Krapina Krapina Krapinsko-zagorska* Božidar Daković
83. 21 Adam Nikšić 1. SŠ Ivan Švear Ivanić Grad Zagrebačka Vlado Lendvaj
84. 21 Petar Palašek 1. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
85. 18 Marin Milanović 2. S.Š. Ambroza Haračića Mali Lošinj Primorsko-goranska Davor Stipić
86. 17 Luka Jakovčev 1. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Anita Bašić
87. 17 Nikola Kičić 2. III. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Smiljana Perić
88. 12 Zrinko Žalik 2. Tehnička škola Kutina Kutina Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
89. 9 Andrej Dundović 2. Informatički klub "Križevci" Križevci Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
90. 9 Mario Đanić 2. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
91. 9 Krešimir Đuretec 2. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mate Vulić
92. 9 Dejan Franković 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Vesna Novosel Martinić
93. 9 Goran Futač 2. Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
94. 9 Hrvoje Gregur 2. Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
95. 9 Ivan Horvatić 2. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
96. 9 Josip Lehpamer 2. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
97. 9 Mario Meštrović 2. X. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Ljubica Horvat Opačić
98. 9 Darko Minarik 2. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
99. 9 Dejan Strbad 2. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
100. 9 Tomislav Šanta 2. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
101. 9 Ivan Vragović 2. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Marina Ninković
102. 6 Saša Roje 2. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić, prof.
103. 4 Vedran Klarić 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Vesna Novosel Martinić
104. 0 Marko Banac 2. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Davorka Baniček
105. 0 Mladen Bedeković 2. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Davorka Baniček
106. 0 Matija Blagus 2. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Davorka Baniček
107. 0 Matej Brajak 2. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
108. 0 Uroš Brodalić 2. 2. srednja škola Vukovar Vukovar Vukovarsko-srijemska Miroslav Karan
109. 0 Filip Brozović 1. Gimnazija A.G. Matoš Samobor Zagrebačka Inja Šporer
110. 0 Hrvoje Crnjak 2. Tehnička škola Kutina Kutina Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
111. 0 Zoran Ćalić 2. 2. srednja škola Vukovar Vukovar Vukovarsko-srijemska Miroslav Karan
112. 0 Darko Dimovski 2. Tehnološko-kemijska škola Karlovac Karlovačka Dubravko Sila
113. 0 Mihael Drakšić 2. Tehnološko-kemijska škola Karlovac Karlovačka Dubravko Sila
114. 0 Matija Forko 2. Srednja škola Sesvete Zagreb Grad Zagreb Gordana Erić
115. 0 Goran Galinec 2. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Davorka Baniček
116. 0 Ivan Gelo 2. Stojarsko-tehnička škola Osijek Osječko-baranjska Mirela Golik
117. 0 Boris Goluža 1. Tehnička škola Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Danijel Rakijašić
118. 0 Matija Hranić 2. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
119. 0 Ivan Jašinski 2. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Snježana Grgić
120. 0 Tibor Jukić 1. Gimnazija Pula Pula Istarska* Marica Puh
121. 0 Mario Kaksa 1. Tehnička škola Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Danijel Rakijašić
122. 0 Damir Lujo 1. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
123. 0 Alen Mešić 2. Srednja škola Sesvete Zagreb Grad Zagreb Gordana Erić
124. 0 Marko Mihovilič 2. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
125. 0 Dejan Perović 1. Gimnazija Pula Pula Istarska* Marica Puh
126. 0 Zlatko Podhraški 2. Tehnička škola Kutina Kutina Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
127. 0 Tibor Radanović 2. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Snježana Grgić
128. 0 Nikola Rajković 1. Tehnička škola Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Danijel Rakijašić
129. 0 Mijo Tvrdojević 1. Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Brodsko-posavska Miro Balukčić
130. 0 Tomislav Vidović 1. Tehnička škola Slavonski Brod Brodsko-posavska Nada Vuković
županije označene zvjezdicom poslale su svoja rješenja nakon isteka propisanog roka