R.br. Bodovi Ime Prezime Raz. Škola Mjesto Županija Mentor
1. 200 Luka Donđivić 4. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
2. 200 Luka Kalinovčić 4. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
3. 200 Davor Prugovečki 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
4. 106 Danijel Milišić 4. Srednja škola Delnice Delnice Primorsko-goranska Branka Mihajlović
5. 100 Grgur Petric-Maretić 4. Klasična gimnazija Zagreb Grad Zagreb Damir Buršić
6. 95 Lovro Pužar 4. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
7. 89 Tomica Gril 4. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
8. 89 Rudi Mrazović 3. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
9. 88 Toni Baržić 3. Srednja škola Vrbovec Vrbovec Zagrebačka Đuro Leščić
10. 87 Matija Bašić 4. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mate Vulić
11. 84 Davor Jerbić 3. Srednja škola Valpovo Osječko-baranjska Marijan Antolović
12. 82 Davor Sutić 3. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
13. 82 Goran Vasiljević 4. Informatički klub BIT Kutina Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
14. 80 Marijo Tomić 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Renata Gjurić
15. 77 Krunoslav Zaher 4. Tehnička škola Karlovac Karlovac Karlovačka Sanda Šutalo
16. 76 Ante Ćustić 4. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
17. 76 Mario Furčić 4. XIII. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Josip Justinić
18. 74 Davor Biruš 4. Gimnazija L. Vranjanina Zagreb Grad Zagreb Mirjana Hrašovec
19. 73 Bruno Klajn 3. IK GUK Križ Zagrebačka Vlado Lendvaj
20. 72 Matej Špoler 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
21. 71 Anđelko Katalenić 4. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
22. 71 Vili Krainz 4. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
23. 70 Josip Bišćan 3. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
24. 70 Tomislav Car 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
25. 70 Bruno Dević 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
26. 70 Branko Đurđević 4. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
27. 70 Marin Kokot 3. Tehnička, industrijska i obrtnička škola Čakovec Čakovec Međimurska* Kristinka  Blažeka
28. 70 Josip Maričević 4. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Sanja Grabusin
29. 70 Marko Milas 4. Prva sušačka hrvatska gimnazija Rijeka Primorsko-goranska Milvana Pavletić
30. 70 Bojan Podgajski 4. Srednja škola Krapina Krapina Krapinsko-zagorska* Božidar Daković
31. 70 Robert Sajko 3. IK VEL_IK Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
32. 70 Ivan Sović 3. IK NET Ivanić Grad Zagrebačka Vlado Lendvaj
33. 70 Dino Šepac 4. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
34. 70 Nikola Tanković 4. Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Pazin Pazin Istarska* Elena Krelja - Kurelović
35. 70 Teodor Tomić 4. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Sanja Grabusin
36. 70 Ivan Vulić 4. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
37. 67 Vlatko Koudela 4. Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
38. 66 Andjelo Martinović 3. Zadarska privatna gimnazija Zadar Zadarska Karlo Stanišić
39. 66 Tomislav Župan 4. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mladen Pregrad
40. 65 Marin Toljanić 4. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
41. 62 Gordan Kreković 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
42. 61 Tomislav Hlupić 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Zlatka Markučič
43. 60 Marko Dimjašević 4. Informatički klub "Križevci" Križevci Koprivničko-križevačka A. Starčević, D. Čapalija
44. 58 Vedran Kojić 4. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
45. 56 Dalibor Mesarić 3. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Vesna Tomić
46. 56 Hrvoje Ribičić 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Ljiljana Štracak
47. 54 Drago Ružman 4. Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
48. 53 Tomislav Alpeza 3. Gimnazija Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
49. 53 Rene Huić 3. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
50. 50 Stanislav Bajt 4. III. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Smiljana Perić
51. 50 Šandor Ileš 4. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska S. Barabaš-Seršić
52. 50 Dražen Petrov 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
53. 50 Andrija Puškaš 3. Gimnazija P. Preradovića Virovitica Virovitičko-podravska Josip Šipek
54. 48 Ljubo Merčep 3. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
55. 48 Krešimir Špes 3. XIII. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Josip Justinić
56. 47 Marko Pielić 3. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
57. 47 Ivan Popek 4. Gimnazija L. Vranjanina Zagreb Grad Zagreb Mirjana Hrašovec
58. 46 Petra Damjanić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić, prof.
59. 46 Vedran Glavaš 3. Gimnazija Mate Ujevića Imotski Imotski Splitsko-dalmatinska Nikola Pavić, prof.
60. 46 Tomislav Horvatović 3. Gimnazija Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
61. 46 Gordan Ivanović 3. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
62. 46 Marko Jembrek 4. Gimnazija I. Z. Dijankovečkoga Križevci Koprivničko-križevačka Zoran Kovač
63. 46 Luka Karlović 3. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Snježana Tomašević
64. 46 Danijel Lombarović 4. Gimnazija Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Nedeljko Begović
65. 46 Goran Petrović 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
66. 46 Tajana Prvonožec 3. IK VEL_IK Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
67. 46 Tomislav Šagud 3. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
68. 44 Višnja Polić 4. Gimnazija A. Vrančića Šibenik Šibensko-kninska Vedran Jakšić
69. 43 Nikola Begedin 3. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
70. 43 Mario Donelli 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
71. 43 Martina Fekete 4. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
72. 43 Tina Škrtić 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Ljiljana Štracak
73. 43 Denis Tošić 3. Gimnazija Vinkovci Vinkovci Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
74. 42 Antonio Bonetić 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
75. 42 Paola Čečuk 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić, prof.
76. 42 Ognjen Dragoljević 3. Tehnička škola Pula Pula Istarska* Marino Jurinović
77. 42 Željko Rumenjak 3. Gimnazija I. Z. Dijankovečkoga Križevci Koprivničko-križevačka Zoran Kovač
78. 42 Zoran Šoštarić 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
79. 42 Josip Šumečki 3. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Vesna Novosel Martinić
80. 38 Vedran Ivanac 3. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Snježana Tomašević
81. 38 Ante Jukić 4. Gimnazija Mate Ujevića Imotski Imotski Splitsko-dalmatinska Nikola Pavić, prof.
82. 38 Mladen Karan 3. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Janja Pavlinić
83. 38 Marko Matosović 4. Informatički klub "Križevci" Križevci Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
84. 37 Luka Nimac 3. Gimnazija Franje Petrića Zadar Zadarska Gojko Bukvić
85. 37 Bariša Obradović 4. Gimnazija Metković Metković Dubrovačko-neretvanska Sanja Goluža
86. 37 Teo Tomšić 3. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
87. 34 Goran Jurišić 3. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Zlatko Nadarević
88. 34 Petar Mateljak 3. Gimnazija Metković Metković Dubrovačko-neretvanska Sanja Goluža
89. 34 Tonći Mimica 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Željko Radić, prof.
90. 34 Mate Šunjić 3. Gimnazija Metković Metković Dubrovačko-neretvanska Sanja Goluža
91. 32 Marko Pranjić 3. Gimnazija Sisak Sisačko-moslavačka Slobodan Grabovica
92. 31 Magdalena Jurić 3. Gimnazija Županja Županja Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković
93. 30 Ivan Ačkar 3. Obrtnička i tehnička škola Ogulin Ogulin Karlovačka Davorka Božičević
94. 30 Mario Baričević 3. Kralja Zvonimira Knin Knin Šibensko-kninska Goran Kuljić
95. 30 Ivan Bilić 4. Gimnazija fra A.K. Miošića Makarska Makarska Splitsko-dalmatinska Gordana Tomić, prof.
96. 30 Pejo Blažević 3. Tehnička škola Slavonski Brod Brodsko-posavska Nada Vuković
97. 30 Luka Celić 3. Gimnazija Pula Pula Istarska* Mirna Bastijanić
98. 30 Goran Ćulum 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić, prof.
99. 30 Dario Purić 4. Srednja  škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk Krk Primorsko-goranska Marinko Franolić
100. 30 Davor Delač 4. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Tajana Vešligaj
101. 30 Domagoj Eklić 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
102. 30 Ivan Galić 4. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Sanja Grabusin
103. 30 Nikola Grubišić 3. V. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Predrag Brođanac
104. 30 Matej Hat 4. Srednja škola Delnice Delnice Primorsko-goranska Branka Mihajlović
105. 30 Nikola Kapraljević 4. Srednja škola Našice Našice Osječko-baranjska Zdenko Lovrić
106. 30 Antonio Kavčić 4. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
107. 30 Ivan Kokan 3. Gimnazija A. Vrančića Šibenik Šibensko-kninska Vedran Jakšić
108. 30 Ivan Kovačević 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Željko Radić, prof.
109. 30 Filip Nikšić 4. IK NET Ivanić Grad Zagrebačka Vlado Lendvaj
110. 30 Toni Petrina 4. Gimnazija A. Vrančića Šibenik Šibensko-kninska Vedran Jakšić
111. 30 Sebastian Petrović 4. Gimnazija A. Mohorovičića Rijeka Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
112. 30 Goran Pogačić 3. X. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Mile Bužančić
113. 30 Nino Šerić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
114. 30 Krešimir Šmerda 3. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Miroslava Popović
115. 30 Pavle Šprljan 3. Zadarska privatna gimnazija Zadar Zadarska Karlo Stanišić
116. 30 Marko Štedul 4. Gimnazija Karlovac Karlovac Karlovačka Slaven Lulić
117. 30 Ivan Tadić 4. Gimnazija Mate Ujevića Imotski Imotski Splitsko-dalmatinska Nikola Pavić, prof.
118. 30 Frano Vojvodić 4. Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
119. 30 Jurica Zrna 4. Tehnička, industrijska i obrtnička škola Čakovec Čakovec Međimurska* Kristinka  Blažeka
120. 27 Danijel Cmrk 4. Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
121. 27 Davor Djaković 4. Kralja Zvonimira Knin Knin Šibensko-kninska Goran Kuljić
122. 27 Matej Gjurković 4. Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
123. 27 Ivan Kolarić 3. Gimnazija Beli Manastir Beli Manastir Osječko-baranjska Ljiljana Jeftimir
124. 27 Vjekoslav Leonard Prčić 3. Gimnazija A.G. Matoš Samobor Zagrebačka Vesna Bratuša
125. 27 Matej Šimunić 3. Gimnazija Pula Pula Istarska* Mirna Bastijanić
126. 27 Igor Šoš 3. Gimnazija Bjelovar Bjelovar Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
127. 27 Ante Tarle 4. Kralja Zvonimira Knin Knin Šibensko-kninska Goran Kuljić
128. 27 Goran Vrhovec 4. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
129. 26 Martina Ašenbrener 4. Srednja škola Delnice Delnice Primorsko goranska Branka Mihajlović
130. 25 Mario Lučić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
131. 23 Domagoj Zečević 4. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
132. 22 Vinko Bedek 3. Gimnazija A.G.Matoša Zabok Krapinsko-zagorska* Mihael Bobičanec
133. 22 Ana Gaši 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
134. 20 Adriano Gilli 4. Gimnazija Pula Pula Istarska* Mirna Bastijanić
135. 19 Ivan Gudelj 3. Gimnazija Mate Ujevića Imotski Imotski Splitsko-dalmatinska Nikola Pavić, prof.
136. 17 Saša Tokić 3. Tehnička š. R. Bošković Zagreb Grad Zagreb Zlatko Nadarević
137. 16 Bruno Bulić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Magda Josipović, prof.
138. 16 Ivan Jakus 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Željko Radić, prof.
139. 16 Matko Juribašić 3. III. Gimnazija Osijek Osječko-baranjska Vesna Tomić
140. 15 Jagor Čakmak 4. Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica Zagrebačka Jurica Levak
141. 15 Lucija Vojnović 4. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Sani Dužević, prof.
142. 12 Nela Dunato 4. Prva sušačka hrvatska gimnazija Rijeka Primorsko goranska Milvana Pavletić
143. 12 Denis Kežman 3. Gimnazija Varaždin Varaždin Varaždinska Vesna Novosel Martinić
144. 12 Krešimir Lukin 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić, prof.
145. 12 Goran Šaško 3. Srednja škola Ivanec Ivanec Varaždinska Branko Šaško
146. 10 Kruno Bosak 3. Srednja škola Našice Našice Osječko-baranjska Zdenko Lovrić
147. 10 Dominik Kenđel 3. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Mirko Varga
148. 9 Alen Kralj 3. Informatički klub "Križevci" Križevci Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
149. 9 Ivan Švogor 3. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Mirko Varga
150. 7 Milan Milojković 3. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Ivanka Sluganović
151. 6 Nives Bučić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić, prof.
152. 6 Hrvoje Šamija 3. XV. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Ljiljana Štracak
153. 6 Mladen Vojnović 3. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Miroslava Popović
154. 6 Danijel Vrbanec 4. Informatički klub "Križevci" Križevci Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
155. 4 Darko Dokladal 3. I. tehnička š. Tesla Zagreb Grad Zagreb Ivanka Sluganović
156. 4 Robert Sabalić 3. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
157. 3 Jelena Markić 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić, prof.
158. 0 Simona Batur 4. III. gimnazija Zagreb Grad Zagreb Smiljana Perić
159. 0 Miroslav Čumbrek 3. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Mirko Varga
160. 0 Dario El Assadi 3. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Mirko Varga
161. 0 Marko Horvat 3. Elektrostrojarska škola Varaždin Varaždinska Mirko Varga
162. 0 Matej Iličić 3. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
163. 0 Andrija Knežević 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić, prof.
164. 0 Mišel Kovačić 4. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
165. 0 Mario Krušelj 3. Gimnazija Beli Manastir Beli Manastir Osječko-baranjska Ljiljana Jeftimir
166. 0 Tin Majetić 3. SŠ Viktorovac Sisak Sisačko-moslavačka Renata Adamović
167. 0 Grgo Mariani 3. III. gimnazija Split Split Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić, prof.
168. 0 Marko Marić 4. Kralja Zvonimira Knin Knin Šibensko-kninska Goran Kuljić
169. 0 Ivan Marušić 4. Gimnazija Beli Manastir Beli Manastir Osječko-baranjska Ljiljana Jeftimir
170. 0 Emanuel Mavrek 4. Gimnazija Čakovec Čakovec Međimurska* Darinka Drabić
171. 0 Goran Milinčić 3. Gimnazija Pula Pula Istarska* Mirna Bastijanić
172. 0 Mihael Murković 4. Tehnička, industrijska i obrtnička škola Čakovec Čakovec Međimurska* Kristinka  Blažeka
173. 0 Marijan Ralašić 3. Gimnazija Požega Požega Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
174. 0 Danijel Schiavuzzi 3. Srednja škola "Vladimir Gortan" Buje Buje Istarska* Branka Mandić
175. 0 Ivan Šakić 3. Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod Brodsko posavska Zlatko Markovinović
176. 0 Lovro Tkalčić 3. Prva sušačka hrvatska gimnazija Rijeka Primorsko goranska Milvana Pavletić
177. 0 Krešimir Tušek 3. Srednja škola Valpovo Osječko-baranjska Marijan Antolović
178. 0 Ivan Varga 4. III. gimnazija Osijek Osječko-baranjska Tatjana Andraković
179. 0 Valter Vasić 3. Srednja škola Mate Balote Poreč Poreč Istarska* Josip Žunta
180. 0 Andrej Vitez 4. Gimnazija Pula Pula Istarska* Mirna Bastijanić
181. 0 Stjepan Vukadin 4. Elektroteh. i prom. škola Osijek Osječko-baranjska Jasminka Brezak
županije označene zvjezdicom poslale su svoja rješenja nakon isteka propisanog roka