Rezultati
Osnovnoškolska skupina - Basic/Pascal
I. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 10 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Hrastić Stjepan 6 OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
1 200 Katanić Ivan 6 OŠ fra Kaje Adžića Pleternica, Požeško-slavonska Marijana Škvorc
1 200 Prević Fabijan 6 OŠ Vladimira Nazora Daruvar, Bjelovarsko-bilogorska Alenka Hanzl
4 195 Bukić Tomislav 6 OŠ Jurja Dalmatinca Šibenik, Šibensko-kninska Siniša Stojnić
4 195 Kičić Ivica  6 OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
4 195 Kovačević Ivan 6 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
4 195 Tretler Robert 6 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
8 190 Konjušak Nikola 6 OŠ Bratoljuba Klaića  Bizovac, Osječko baranjska  Dario Krenek
9 180 Tomić Marin  4 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
10 170 Antolić Goran 6 OŠ Drnje Drnje, Koprivničko-križevačka Miljenko Vuković
11 164 Jagar Nino  6 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
11 164 Mihaljević Srećko  6 OŠ Jordanovac Zagreb, Grad Zagreb Rikard Dimić
13 155 Topić Edi 5 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
13 155 Vojić Marko  6 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
15 150 Marić Matija 4 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame
15 150 Ševarević Tin 6 OŠ M. Trnine Križ, Zagrebačka Mate Ćalušić
15 150 Zahija Mario 6 KIOK Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
18 145 Belačić Tomislav 6 OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Vlado Leoni
19 138 Juričić Nika  6 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
20 135 Burčul Domagoj 5 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
20 135 Filipović Ivan 6 IK VEL_IK Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
20 135 Kulaš Matko 5 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
20 135 Perožić Dean 6 KIOK Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
20 135 Vidanović Davor  4 OŠ F. K. Frankopana Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
25 131 Krevh Vedran  6 OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
26 130 Hranilović Matija 5 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
26 130 Kos Matija 6 OŠ Vukovina Velika Gorica, Zagrebačka S. Pejak / S. Ruklić
26 130 Tot Dora 5 OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
26 130 Tukač Meri 6 OŠ Breznički Hum Breznički Hum, Varaždinska Ljiljana Inkret-Martinčević
30 125 Srnec Filip  5 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
31 120 Pavičić Ines 6 OŠ F. K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
32 118 Čutić Bruno  6 OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
33 115 Horvat Luka 5 OŠ Ludbreg Ludbreg, Varaždinska Šijak Stiven
33 115 Horvatić Ivor 6 OŠ E. Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
35 110 Gerenčir Sven 5 OŠ M. P. Katančića Valpovo, Osječko baranjska  Davor Šokac
35 110 Klisarić Željka 6 OŠ Brodarica Šibenik, Šibensko-kninska Katarina Vukičević
35 110 Kronja Viktor Mihovil  6 OŠ Jurja Šižgorića Šibenik, Šibensko-kninska Ante Vukman
35 110 Musić Izabela 5 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame
35 110 Pošpaić Ana Marija 6 OŠ Šemovec Šemovec, Varaždinska Dubravka Jug
35 110 Vukadin Domagoj 6 OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslovačka Vesna Majdandžić
35 110 Vuković Domagoj   OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslovačka Vesna Majdandžić
35 110 Žic Marino 6 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
43 107 Brezovec Vanja 6 VI. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
43 107 Fujs David  6 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
43 107 Horvat Nikolina 6 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
46 100 Brezovec Miriam Valentina 5 I. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Tamara Ređep
46 100 Mateković Mihael 6 OŠ Visoko Visoko, Varaždinska Slaven Pranjić
46 100 Selec Mislav  6 VI. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
49 98 Marić Bruno 5 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
49 98 Vukadinović Borna  6 OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
51 94 Golub Ivan   OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslovačka Vesna Majdandžić
52 90 Adžić Gordan 5 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
52 90 Bošnjak Filip 6 OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
52 90 Jelenović Toni 6 OŠ F. K. Frankopan Vrbnik, Primorsko-goranska Klaudija Topić Matković
52 90 Kosić Lucija 6 OŠ F. K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
52 90 Mačinković Karin  6 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
52 90 Skomeršić Karlo 6 OŠ F. K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
58 80 Gložinić Marko 5 OŠ Ludbreg Ludbreg, Varaždinska Šijak Stiven
58 80 Kostanjevac Tomislav 6 VI. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
58 80 Marković Lovro  4 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
58 80 Pokupec Nikola 5 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
58 80 Stanković Domagoj 6 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
58 80 Strižić Luka   OŠ Braća Bobetko Sisak, Sisačko-moslovačka Jasminka Gerin
58 80 Španić Leon 6 I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Damir Tomšić
65 79 Maslać Filip 6 IK VEL_IK Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
66 70 Aščić Josip   OŠ Novska Novska, Sisačko-moslovačka Slavica Horvat - Salaj
66 70 Čipor Marko   OŠ Braća Bobetko Sisak, Sisačko-moslovačka Jasminka Gerin
66 70 Gojak Domagoj 6 Split 3 Split, Splitsko-dalmatinska Marija Šimac
66 70 Lukšić Matija 6 IK NET Ivanić Grad, Zagrebačka Mate Ćalušić
66 70 Mudri Eduard Luka 6 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
71 64 Matijević Mislav 6 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
72 60 Jurić Dejan   OŠ Novska Novska, Sisačko-moslovačka Slavica Horvat - Salaj
73 50 Beljan Matej 6 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
73 50 Kezić Ante   OŠ Novska Novska, Sisačko-moslovačka Slavica Horvat - Salaj
75 40 Jurasić Iva 6 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
75 40 Matijević Marko 6 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
75 40 Perčić Antonija 5 OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
75 40 Petrlik Jan   OŠ Mate Lovraka Kutina, Sisačko-moslovačka Želimir Babić
75 40 Uroić Galla   OŠ Mate Lovraka Kutina, Sisačko-moslovačka Želimir Babić
80 38 Hruševar Marko 6 IK NET Ivanić Grad, Zagrebačka Mate Ćalušić
81 30 Radojičić Una  5 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame