Rezultati
Osnovnoškolska skupina - Basic/Pascal
II. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Giacometti Vjekoslav 8 OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
1 200 Kreković Miranda  8 OŠ Otok Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović
1 200 Kusulja Luka   7 OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
1 200 Žužić Goran  8 OŠ Dobriše Cesarića Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
5 193 Janjac Nenad 7 OŠ Velika Mlaka Velika Gorica, Zagrebačka Štefica Škara
6 190 Rahle Bruno  8 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić, Tibor Kulcsar
7 186 Barl Filip  8 OŠ Bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
7 186 Krevh Bojan  8 OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
9 182 Serdarević Mate 8 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
10 179 Alilović Petar  8 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
10 179 Braut Viktor 8 OŠ F. K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
10 179 Piskač Petar  8 OŠ Podrute-Završje Podrute, Varaždinska Željko Šavor
13 172 Kvaternjak Viktor  7 OŠ Jordanovac Zagreb, Grad Zagreb Rikard Dimić
13 172 Lovreković Mario 7 OŠ M. Trnine Križ, Zagrebačka Mate Ćalušić
13 172 Novak Karlo 8 OŠ M. Langa Bregana, Zagrebačka Arijana Volmost
16 169 Farkaš Borna 7 OŠ M. Trnine Križ, Zagrebačka Mate Ćalušić
16 169 Kulaš Mario 8 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
16 169 Madunić Antonela   Informatički klub BIT Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
19 167 Barešić Mauro 7 OŠ Mokošica Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
20 165 Arbanas Barbara   Informatički klub BIT Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
20 165 Bujak Damjan  7 OŠ S. S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
20 165 Čargonja Renato 8 OŠ Čavle Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić
20 165 Deak Marko  7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
20 165 Kusulja Marija  8 OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
20 165 Novoselić Kristijan 8 OŠ Bratoljuba Klaića Bizovac, Osječko-baranjska Dario Krenek
20 165 Penić Dario 8 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
20 165 Turković Dino 7 OŠ E. Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
20 165 Vidanović Tanja  8 OŠ F. K. Frankopana Zagreb, Grad Zagreb B. Gelenčer / Lj. Vidanović
29 162 Šantl Dino 8 OŠ I. G. Kovačića Lopatinec, Međimurska Višnja Pfeifer
29 162 Uzelac Nino  7 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
31 158 Golub Matija 8 OŠ Gornji Mihaljevec Macinec, Međimurska Milena Korunić
31 158 Juranić Jasmin 8 I. osnovna škola  Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Damir Tomšić
31 158 Kokot Mirko  7 VII. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
31 158 Rodinger Anita 8 OŠ I. G. Kovačića Lopatinec, Međimurska Višnja Pfeifer
31 155 Paučnik Alan 7 OŠ K. Š. Gjalski Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić
31 155 Picek Samuel 8 II. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
31 155 Stanković Mislav 8 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
38 154 Bilić Karlo 8 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
39 151 Grbin Anton 8 OŠ Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-neretvanska Ivica Fabris
39 151 Katunar Martin 7 OŠ F. K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
39 151 Križan Tomislav 7 III. osnovna škola Čakovec, Međimurska Nataša Boj
39 151 Šantl Matija 7 OŠ I. G. Kovačića Lopatinec, Međimurska Višnja Pfeifer
39 151 Turčić Petar 8 OŠ F. K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
44 150 Čubelić Nikola 8 OŠ E. Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
45 148 Bojić Marijana 8 OŠ Ivo Lola Ribar  Labin, Istarska Radović Aleksandra 
45 148 Borko Ivan 7 I. osnovna škola  Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
45 148 Buzina Mislav 8 OŠ Antuna Mihanovića Osijek, Osječko-baranjska Tomislav Kralj
45 148 Vlahović Petar 8 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
49 147 Novosel Antun  8 OŠ Mate Lovraka Zagreb, Grad Zagreb Vedran Čudina
50 144 Glavina Stjepan  7 OŠ Prelog Prelog, Međimurska Zdravko Crnković
50 144 Murković Boris  7 OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
50 144 Mužić Tea 7 OŠ Frane Petrića Cres, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić
53 141 Rodinger Tomislav 7 OŠ I. G. Kovačića Lopatinec, Međimurska Višnja Pfeifer
53 141 Tomičević Dominik 7 I. osnovna škola  Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
55 140 Ćutunić Matej 7 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
56 137 Đomlija Marko  7 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
56 137 Kupec Nikola 8 OŠ Đuro Ester Koprivnica, Koprivničko - Križevačka Đurđica Lucek
56 137 Šuvak Ian 8 OŠ Ivana Filipovića Osijek, Osječko-baranjska Vesna Ivezić
59 135 Samardžija Boris 8 OŠ Samobor Samobor, Zagrebačka Vjeka Valečić
60 134 Čavrag Borna 8 OŠ B. Tonija Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
61 133 Papić Blaž 7 OŠ E. Kvaternika Velika Gorica, Zagrebačka Dubravka Uzelac
62 132 Kostelac Mario  7 OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Virovitica, Virovitičko-podravska Vjekoslav Lončar
63 131 Gostinski David 8 OŠ M. P. Katančića Valpovo, Osječko-baranjska Davor Šokac
63 131 Karolj Valentina   Informatički klub BIT Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
63 131 Leder Dino 7 OŠ N. Hribar Velika Gorica, Zagrebačka Milan Omrčen
66 128 Mahulja Stjepan 8 OŠ Brajda Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić
67 127 Pavić Danijel 8 OŠ M. P. Katančića Valpovo, Osječko-baranjska Davor Šokac
67 127 Raguž Andrija  8 OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
69 125 Vergot Ivan 8 OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko
70 124 Ćurković Zorana 8 OŠ Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-neretvanska Ivica Fabris
71 122 Grzelja Jurica 7 OŠ Ante Kovačića Zlatar, Krapinsko-zagorska Nina Posarić
72 120 Granić-Skender Jure 7 B.Granića Meštra Baška Voda, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
72 120 Pantaler Manuela  7 OŠ A. i I. Kukuljevića Varaždinske Toplice, Varaždinska Martina Kanešić
74 118 Jurčić Viktor 7 OŠ Čavle Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić
75 117 Mesarić Josip 7 OŠ E. Kvaternika Velika Gorica, Zagrebačka Vinko Lujić
75 117 Meštrović Filip 7 OŠ E. Kvaternika Velika Gorica, Zagrebačka Dubravka Uzelac
75 117 Škvorc Rosanda 8 OŠ I. G. Kovačića Lopatinec, Međimurska Višnja Pfeifer
78 114 Rihter Goran 8 III. osnovna škola Varaždin, Varaždinska Tomislav Leček
79 112 Blažić Mislav  7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
80 111 Mujagić Loris 8 OŠ Frane Petrića Cres, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić
81 110 Blagojević Boris 8 OŠ I. G. Kovačića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Saša Egić
81 110 Petričević Ivan  8 OŠ Rudeš Zagreb, Grad Zagreb Marijana Kobilšek
81 110 Stojanović Tomislav 7 OŠ Gradište Gradište, Vukovarsko-srijemska Danijel Čajko
84 107 Posavi Josip 7 OŠ F. K. Frankopana Osijek, Osječko-baranjska Vlado Vranješ
84 107 Šestan Dorian  7 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
86 100 Govedić Matija  7 OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
86 100 Seražin Igor  8 OŠ Augusta Šenoe Zagreb, Grad Zagreb Sanja Kovačević
88 97 Raičković Dalibor 8 OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
89 95 Grgić Stjepan  7 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
89 95 Kanaet Jakov  8 OŠ Rudeš Zagreb, Grad Zagreb Marijana Kobilšek
91 90 Granatir Filip  7 OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
91 90 Rabuzin Tin  7 OŠ Ante Kovačića Zagreb, Grad Zagreb Miljenko Balaban
91 90 Šumberac Tin 7 OŠ Ivo Lola Ribar  Labin, Istarska Radović Aleksandra 
91 90 Vidojević Vlaho  8 OŠ Marina Držića Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Sandra Lambeta
91 90 Vučković Petra  8 OŠ B. Tonija Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
96 85 Francišković Dario 7 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
96 85 Sluganović Nikola  8 OŠ Petra Zrinskog Zagreb, Grad Zagreb Zlatica Čolja-Hršak
96 85 Todorić Tomislav  8 OŠ Rudeš Zagreb, Grad Zagreb Marijana Kobilšek
99 80 Đurđević Martina 7 I. osnovna škola  Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Damir Tomšić
99 80 Mautner Marijan 7 OŠ I. G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
101 77 Baumstark Ivan 8 OŠ Tin Ujević Osijek, Osječko-baranjska Slavko Petrinšak
101 77 Baumstark Toni 7 OŠ Tin Ujević Osijek, Osječko-baranjska Slavko Petrinšak
103 76 Zlatar Mislav  8 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
104 72 Magaš Domagoj  7 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame
105 65 Sremić Dominik  7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
106 61 Pervan Branimir  8 OŠ Rudeš Zagreb, Grad Zagreb Marijana Kobilšek
107 55 Vučemilović Ante 8 Pujanki Split, Splitsko-dalmatinska Suzana Cecić
108 54 Iveljić Mario  8 OŠ F. K. Frankopana Zagreb, Grad Zagreb Branko Gelenčer / Ljubinko Vidanović
109 53 Hržić Iva 8 OŠ B. Tonija Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić
110 50 Bene Kristijan 8 OŠ Draganići Karlovac, Karlovačka Davor Malović
110 50 Đikić Stipe  8 Split 3 Split, Splitsko-dalmatinska Marija Šimac
112 40 Carić Martina  8 Hvar Hvar, Splitsko-dalmatinska Tanja Nekrasl
112 40 Čubelić Luka 8 OŠ Eugena Kumičića Slatina, Virovitičko-podravska Darko Vencl
112 40 Dadić Vedran 7 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame
112 40 Horvat Filip 7 OŠ Sveta Marija Sveta Marija, Međimurska Marina Brnadić
112 40 Klement Marko  8 OŠ Eugena Kumičića Slatina, Virovitičko-podravska Darko Vencl
112 40 Kranjec Bojan  7 OŠ Sveta Marija Sveta Marija, Međimurska Marina Brnadić
112 40 Pavlović Dario   I. osnovna škola  Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
112 40 Rašić Dušan   II. osnovna škola Petrinja, Sisačko-moslavačka Stipe Pejaković
112 40 Sarić Anita 8 OŠ Gradište Gradište, Vukovarsko-srijemska Danijel Čajko
112 40 Štetner Dominik  8 OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac
122 39 Zagorec Marko  7 OŠ Podrute-Završje Podrute, Varaždinska Željko Šavor
123 37 Milevoj Ivona 7 OŠ Ivo Lola Ribar  Labin, Istarska Radović Aleksandra 
124 29 Pijaca Marko 7 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
125 27 Butorac Lea 7 OŠ Ivo Lola Ribar  Labin, Istarska Radović Aleksandra 
125 27 Marinović Neven 8 OŠ Retfala Osijek, Osječko-baranjska Mario Brozd
127 20 Janić Goran  8 OŠ Bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Kuk
127 20 Turković David  7 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Zoran Mamula
129 15 Abramović Matija   OŠ V. Nazor Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić
129 15 Bašić Dario 7 OŠ Mokošica Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
131 10 Ivoš Goran  7 OŠ Ivana Gorana Kovačića  Gornje Bazje, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
131 10 Matijević Marko    II. osnovna škola Petrinja, Sisačko-moslavačka Stipe Pejaković
131 10 Plavljanin Nikola  8 OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac
131 10 Ralašić Josip 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega, Požeško-slavonska Kristijan Đokić
135 5 Abramović Ivan   OŠ V. Nazor Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić
135 5 Beš Petra  8 OŠ Marina Držića Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Sandra Lambeta
135 5 Čižmek Karlo 7 XI. Osnovna škola Slavonski Brod, Brodsko Posavska Slavica Danilović
135 5 Miletić Tomislav  8 OŠ Julija Kempfa Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić
135 5 Ninčević Šime 8 OŠ Privlaka Privlaka, Zadarska Davor Barić
135 5 Pejaković Martin   II. osnovna škola Petrinja, Sisačko-moslavačka Stipe Pejaković
135 5 Rebić Marin 7 OŠ Jagode Truhelke Osijek, Osječko-baranjska Franjo Vukelić
135 5 Valent Marijan 8 OŠ Turanj Karlovac, Karlovačka Suzana Šnajdar
143 2 Jesih Dorijan 7 OŠ M. Trnine Križ, Zagrebačka Mate Ćalušić