Rezultati
Osnovnoškolska skupina - Logo
I. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 15 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Flegar Goran 6 OŠ Sračinec Sračinec, Varaždinska Nenad Tesla
1 200 Kičić Ivica 6 OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Katica Kušan
1 200 Kovačević Ivan 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
1 200 Šulc Dorian 5 D. Pejačević Našice, Osječko-baranjska županija Turjak Irena
1 200 Topić Edi 5 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
6 195 Tretler Robert 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
7 193 Jagar Nino  6 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
8 186 Mikulinjak Dejan  6 OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
9 185 Mirković Damir 6 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Horvat
10 161 Mišura Marina 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
11 151 Hržić Franko 5 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
12 149 Rezo Ivan  6 OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
13 143 Ćirić Ivan  5 OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
14 140 Bauer Leonard  6 II. Osnovna Šk. Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
14 140 Horvatić Ivor  6 IK "Vel_Ik" Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
14 140 Kušter Bojan  6 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
14 140 Magić Mihael  6 II.Osnovna Šk. Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan
14 140 Pijaca Matej 5 O. Š. Petar Zoranić Nin, Zadarska Paolo Škibola
14 140 Romić Saša 6 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško - slavonska Marijana Vrzić
20 139 Mihalić Stjepan 5 Matija Gubec Cernik, Brodsko Posavska Kristina Novak
21 138 Zahija Mario 6 KIOK Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
22 137 Kos Matija  6 OŠ Vukovina Velika Gorica, Zagrebačka S.Pejak/P.Galeković
23 134 Nekić Davor 6 OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećarić
24 133 Jakovčev Donat 6 O. Š. Petra Preradovića Zadar, Zadarska Tihomir Škara
25 129 Ivanjek Jasnik 6 OŠ I.B.Mažuranić Prigorje Brd., Zagrebačka Davor Jančić
25 129 Kapućija Sven 6 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
27 128 Katana-Martić Marin 6 OŠ Poreč Poreč, Istarska Jelena Tintor
28 123 Radoš Tijan Tomislav 6 OŠ Stoja Pula, Istarska Tajana Velikanja
29 122 Hadviger Antea  5 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
30 120 Stubičan Vilim 5 OŠ V. Nazora Vinkovci, Vukovarsko Srijemska Mira Magdić
31 117 Novak Karlo 5 OŠ Veliko Trojstvo Veliko Trojstvo, Bjelovarsko-bilogorska Ivana Kolenc-Miličević
32 115 Kandžija Matko 5 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
33 113 Andrejčuk Aleksandar 6 OŠ Brajda Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić
34 111 Sekulić Sebastijan  5 OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko
35 109 Nekić Marin 6 OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećarić
36 107 Penović Ivan 6 Stjepana Ivičevića Makarska, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
36 107 Šeketa Hrvoje  4 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
38 104 Brajković Ivan 6 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković
38 104 Volarević Gorija  4 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
40 103 Orehovec Juraj  5 OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
41 99 Radaković Dino  6 OŠ Poreč Poreč, Istarska Jelena Tintor
42 97 Dalić Toni  5 VI. OŠ Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
43 96 Justić Natalija 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
43 96 Petrin Martin  6 OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
43 96 Romić David  6 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
43 96 Vidas Dario 6 OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski, Primorsko-goranska Irena Rubčić Car
47 95 Vidić Nikola 5 OŠ Tužno Tužno, Varaždinska Gordana Sokol
48 93 Benković Mario  5 OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
48 93 Hržica Mateja 6 OŠ "Mladost" Osijek, Osječko-baranjska županija Viktorija Hržica
50 92 Komparić Josip  6 OŠ Kaštanjer Pula, Istarska Svjetlana Prkić
51 91 Hanser Ian Christian  5 OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
51 91 Šelendić Mislav  6 OŠ Markuševec Zagreb, Grad Zagreb Gordana Kranjčević
53 90 Acman Mislav  5 OŠ Grofa J. Draškovića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Bobić
53 90 Hrastić Stjepan 6 OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
53 90 Surić Stipe 6 O. Š. Petar Zoranić Nin, Zadarska Paolo Škibola
56 89 Jarak Mateo  6 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
56 89 Tremac Filip  6 OŠ Augusta Harambašića Zagreb, Grad Zagreb Edita Kumiša
58 84 Petrak Dario 6 OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
59 83 Selimović Azra 5 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
60 81  Borko Valentina  5 I. Osnovna škola Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
60 81 Kosanović Ivona 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
60 81 Kulaš Matko 5 OŠ Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
63 80 Folnović Matija  5 OŠ Žuti Brijeg Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač, Nadica Kunštek
63 80 Purić Lucija 6 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
65 78 Tomljanović Filip 6 OŠ Podmurvice Rijeka, Primorsko-goranska Gordana Stanojević
66 77 Burčul Domagoj 5 O. Š. Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
66 77 Divald Ljudevit  5 OŠ “V. Nazor” Đakovo, Osječko-baranjska županija Andrija Šušak
66 77 Dobrilović Robert  6 OŠ Grofa J. Draškovića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Bobić
66 77 Majić Iva 6 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Horvat
66 77 Trepšić Marko  6 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
71 76 Domladovec Bruno  5 OŠ Tituša Brezovačkog Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić, Nadica Kunštek
71 76 Peršić Juraj  6 OŠ Marije Jurić Zagorke Zagreb, Grad Zagreb Željko Kelava
73 75 Žužić Lovro 5 KIOK Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
74 74 Cikač Tea 6 OŠ Zrinskih Nuštar, Vukovarsko Srijemska Klaudija Wild
74 74 Škrtić Antonio  5 OŠ Švarča Karlovac, Karlovačka Miroslav Hipš
76 72 Tomić Marin  4 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
77 70 Blažević Emil 6 D. Pejačević  Našice, Osječko-baranjska županija Turjak Irena
77 70 Karloci Vjeran  5 OŠ Veliki Bukovec Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj
77 70 Orčić Alen  3 OŠ Kustošija Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
80 69 Sardelić Luka  6 O.Š. Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neretvanska Ivica Fabris
81 67 Rubeša Andreja 6 OŠ Milan Brozović Kastav, Primorsko-goranska Dolores Saršon
82 65 Barbarić Dominik 5 OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
82 65 Zenuni Valon  5 CTK Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Petar Galeković
84 64 Vidalin Denis 6 OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko - Moslavačka Tomislav Uroić
85 63 Škacan Domagoj  4 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
86 62 Borovina Stefani 5 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
86 62 Marić Matej 5 OŠ V. Nazora Vinkovci, Vukovarsko Srijemska Mira Magdić
88 61 Čivić Monika 6 OŠ "Mijat Stojanović"  Babina Greda, Vukovarsko Srijemska Anela Đaković
88 61 Klisura Tajana 6 O.Š. Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neretvanska Ivica Fabris
90 60 Buljević Mateo 6 OŠ F.K.Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
91 57 Brlić Ivan 6 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
91 57 Gabrić Antonio  5 OŠ Đ.Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak Tvrtković
93 56 Dokuzović Ivan  6 Matija Gubec Cernik, Brodsko Posavska Kristina Novak
94 54 Hrgarek Luka 5 OŠ Petar Zrinski Jalžabet, Varaždinska Draženka Kućar
95 52 Dudak Marko 6 OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko
95 52 Razum Matija  6 OŠ Samobor Samobor, Zagrebačka Goran Ivan Matoš
97 51 Vinković Benjamin  6 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Horvat
97 51 Žinić Ana Marija 6 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
99 50 Mašić Nikola 6 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Horvat
99 50 Mravunac Filip  3 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
101 48 Turjak Josip 5 OŠ "Mladost" Osijek, Osječko-baranjska županija Viktorija Hržica
102 47 Klisura Mario  6 O.Š. Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neretvanska Ivica Fabris
102 47 Oremović Bartol  4 OŠ Kustošija Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
102 47 Vučković Nika  6 OŠ Gustava Krkleca Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Marenić
105 46 Andrić Tea 5 OŠ Švarča Karlovac, Karlovačka Miroslav Hipš
105 46 Breški Tomislav 5 OŠ Gustav Krklec Maruševec, Varaždinska Ružica Breški
105 46 Frković Ivan 6 OŠ dr. Jure Turića Gospić, Ličko-senjska Željka Šikić
105 46 Gorički Tomislav 5 O.Š.Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
105 46 Pević Nikola 6 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Klaudio Burolo
105 46 Slukan Ivan 6 OŠ Side Košutić Radoboj, Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
111 43 Krivić Bepo 6 Stjepana Ivičevića Makarska, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
112 42 Rossa Ivan  6 OŠ Poreč Poreč, Istarska Jelena Tintor
113 41 Bočkaj Tomislav  5 OŠ Dubovac Karlovac, Karlovačka Nada Brkić
113 41 Krleža Tomislav 6 OŠ Side Košutić Radoboj, Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
115 40 Babić Martina 6 OŠ "Mijat Stojanović"  Babina Greda, Vukovarsko Srijemska Anela Đaković
115 40 Dumbović Grigor  5 OŠ E.Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
117 38 Čorak Vedrana 6 OŠ A.G. Matoša  Vinkovci, Vukovarsko Srijemska Zvonimirka Roth
117 38 Perica Ana  5 OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
119 37 Hlebar Andrija 6 OŠ F.K.Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
119 37 Prlić Ninoslav  5 OŠ Augusta Harambašića Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald
121 36 Marić Matija 4 Ivan Goran Kovačić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Damir Drame
122 35 Mikić Mirna  5 OŠ “Ivan Goran Kovačić” Đakovo, Osječko-baranjska županija Ilija Kovačević
122 35 Zagvozda Matija  5 OŠ "Bilje" Bilje, Osječko-baranjska županija Sanja Kostić-Erkapić
124 33 Čičak Josip 6 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
124 33 Javorček Dominik  6 OŠ Marije i Line Umag, Istarska Klaudio Burolo
126 31 Matijević Andrija 6 OŠ Stjepana Kefelje Kutina, Sisačko - Moslavačka Tomislav Uroić
127 30 Frajman Ivan 5 O.Š.Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
127 30 Galik Martin  6 Matija Gubec Cernik, Brodsko Posavska Kristina Novak
127 30 Gradečki Kristijan 5 OŠ Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
127 30 Kelemenić Valentino  6 OŠ Petrijanec Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak
127 30 Kusovac Tifani 5 OŠ Marina Getaldića Dubrovnik, Dubrovačko-Neretvanska Ivanka Vatović
127 30 Marinović Filip  6 OŠ Prečko Zagreb, Grad Zagreb Željko Papković
127 30 Nožarić Mislav 5 OŠ Dubovac Karlovac, Karlovačka Nada Brkić
127 30 Pićan Lea  6 OŠ Centar Pula, Istarska Damir Blašković
127 30 Sovilj Tibor 6 OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Jasmina Božičević
127 30 Šikoronja Stjepan  6 OŠ Ivana Meštrovića Zagreb, Grad Zagreb Ljerka Kirn
127 30 Šimetin Dominik 6 OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
127 30 Terlević Martina  6 OŠ Stoja Pula, Istarska Tajana Velikanja
127 30 Vuksanović Marin 6 OŠ “V. Nazor” Đakovo, Osječko-baranjska županija Andrija Šušak
140 29 Artić Vjekoslav  4 OŠ Otona Ivekovića Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić
141 27 Pierobon Leonardo  5 OŠ Žuti Brijeg Zagreb, Grad Zagreb Braslav Erpačić
142 26 Tomšić Matej  6 OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Matica Kušan
143 25 Kopčok Andrej  6 OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
144 24 Pivčević Ana Lucija  6   Bukovac Zagreb, Grad Zagreb Darko Leskovar
145 23 Vučetić Ivona 6 OŠ Julija Kempfa Požega, Požeško - slavonska Domin Jurišić
146 19 Bestić Viktor  5 OŠ Dragutina Kušlana Zagreb, Grad Zagreb Braslav Erpačić
147 18 Berić Monika 6 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
148 17 Barl Luka  3 OŠ Bana J. Jelačića Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač
149 8 Beljan Stipe  5 OŠ Đ.Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak Tvrtković
150 7 Kučak Katarina 6 O.Š.Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
150 7 Tunuković Marko 6 OŠ I. Mažuranića Vinkovci, Vukovarsko Srijemska Borislava Kordiš
152 5 Milić Dino  5 OŠ "Bilje" Bilje, Osječko-baranjska županija Sanja Kostić-Erkapić
153 2 Hanžek Antonio 6 O.Š.Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
153 2 Ilinić Ivica 6 O.Š.Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa
155 1 Boroša Mladen 5 O.Š.Matije Gupca Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Hursa