Rezultati
Osnovnoškolska skupina - Logo
II. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 15 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Turković Dino  7 OŠ E.Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
1 200 Žužić Goran  8 OŠ Dobriše Cesarića Zagreb, Grad Zagreb Marin Kirin
3 190 Turk Dominik 8 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
4 180 Tretler Rebeka 8 OŠ F.K.Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
5 176 Grbin Anton 8 OŠ Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neratvanska Ivica Fabris
6 172 Giacometti Vjekoslav 8 OŠ Nova Rača Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
7 170 Kurtović Frane  7 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić, Ivan Vučica
8 163 Kokot Mirko  7 VII.OŠ Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
9 151 Gerovac Luka 8 OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, Ličko-senjska Valentina Pajdeković
10 145 Braut Viktor 8 OŠ F.K.Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
10 145 Zrnčić Stjepko  8 OŠ E.Kumičića Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
12 141 Petric-Maretić Hermina  8 OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
13 140 Barl Filip   8 OŠ Bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb Relja Medić
14 136 Blagojević Boris 8 OŠ I. G. Kovačića  Vinkovci, Vukovarsko -srijemska Saša Egić
15 133 Lončarek Tomislav 8 OŠ Višnjica Višnjica, Varaždinska Ana Dukarić
16 131 Anđelić Luka 8 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
16 131 Arbanas Barbara 8 Informatički klub BIT Kutina, Sisačko - Moslavačka Zoran Majstrović
16 131 Dvorničić Mirta 8 OŠ Turnić Rijeka, Primorsko-goranska Damir Čović
16 131 Lipovac Igor  8 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
16 131 Novosel Antun  8 OŠ Mate Lovraka Zagreb, Grad Zagreb Vedran Čudina
16 131 Popovčić Zvonimir  7 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
22 129 Đomlija Marko  7 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
22 129 Pejić Tibor 7 OŠ Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
24 126 Bosnić Ines  8 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
24 126 Hrvatinić Kruno  8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović
26 124 Damičević Antonio 7 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Novak
27 123 Čubelić Nikola  8 IK"Vel_Ik" Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
27 123 Sikirica Ante 7 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
29 120 Cicvarić Borna 7 OŠ Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
30 119 Kosir David  8 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
31 116 Deak Marko   7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
32 112 Pavić Dino  8 OŠ Dore Pejačević  Našice, Osječko-baranjska županija Ružica Kruljac
33 110 Borko Ivan 7 I.Osnovna Šk. Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
33 110 Zorić Juraj 7 OŠ Sveti Matej Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić
35 109 Stojanac Filip 7 OŠ Gornja Vežica Rijeka, Primorsko-goranska Dražen Sikirica
36 107 Mišak Matija 8 OŠ Trnovec Trnovec, Varaždinska Miljenko Božak
37 103 Novoselić Kristijan  8 OŠ Bratoljuba Klaića Bizovac, Osječko-baranjska županija Dario Krenek
38 102 Perić Davor 8 OŠ A.G. Matoša Vinkovci, Vukovarsko -srijemska Zvonimirka Roth
39 101 Drčec Antonio 8 OŠ Podrute Podrute, Varaždinska Željko Šavor
39 101 Kosović Marko 8 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
39 101 Pul Matija  7 OŠ F.K. Frankopana Osijek, Osječko-baranjska županija Vlado Vranješ
42 100 Sluganović Nikola  8 OŠ Petra Zrinskog Zagreb, Grad Zagreb Zlatica Čolja-Hršak
43 98 Vukojević Martina  7 OŠ Mate Lovraka Zagreb, Grad Zagreb Vedran Čudina
44 94 Štivić Branimir 7 OŠ Zrinskih  Nuštar, Vukovarsko -srijemska Klaudija Wild
45 93 Lončar Matej 8 OŠ S. Antolovića Privlaka, Vukovarsko -srijemska Vera Klanac
46 91 Filipić Arijana 8 OŠ F.K.Frankopan Omišalj, Primorsko-goranska Žarko Žarković
46 91 Karolj Valentina 8 Informatički klub BIT Kutina, Sisačko - Moslavačka Zoran Majstrović
46 91 Tošić Franjo 8 OŠ S. Antolovića Privlaka, Vukovarsko -srijemska Vera Klanac
49 90 Horvat Domagoj  8 OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Magdalena Babić
49 90 Jurić Amadea 8 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
51 87 Bojko Juraj  8 OŠ Pantovčak Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić
51 87 Bumba Stjepan 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega, Požeško - slavonska Kristian Đokić 
51 87 Fuček Luka  7 OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
51 87 Sačer Danko 8 OŠ Sveti Đurđ Sveti Đurđ, Varaždinska Draženka Kučar
51 87 Salihagić Anja 7 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
56 86 Celjak Toni 8 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
56 86 Grejić Antonijo 8 Josip Kozarac Slavonski Šamac, Brodsko Posavska Marko Šušak
58 83 Pavličević Mario 7 VII.OŠ Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
59 82 Zeman Marko  8 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
60 81 Alanović Matija 7 OŠ Dubovac Karlovac, Karlovačka Nada Brkić
60 81 Kovačić-Popov Filip  8 OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
60 81 Župančić Mihael  8 OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
63 80 Granić-Skender Jure 7 B.Granića Meštra Baška voda, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
63 80 Obradović Nenad  8 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
63 80 Šimetin Kristina  8 OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
66 79 Bartolić Andrija 8 OŠ Ljubeščica Ljubeščica, Varaždinska Ivica Rojc
66 79 Glavan Hrvoje 8 O. Š. Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
66 79 Mofardin Toni  8 OŠ Vladimira Nazora Pazin, Istarska Esad Mujaković
66 79 Pale Ivona 7 O.Š.Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
66 79 Viduka Tomislav 8 O. Š. Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
66 79 Vrčković Marijana  7 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
66 79 Zrakić Igor  8 OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
73 78 Madunić Antonela 8 Informatički klub BIT Kutina, Sisačko - Moslavačka Zoran Majstrović
74 77 Nemčić Mihael 7 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
75 74 Jozinović Dražen 8 OŠ S. Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko -srijemska Vlado Karajko
75 74 Osrečki Dinko 8 OŠ I. G. Kovačića  Vinkovci, Vukovarsko -srijemska Krešimir Marijanović
75 74 Sudić Matija   7 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Miro Matijaš
78 72 Gazibara Bojan 7 OŠ Švarča Karlovac, Karlovačka Miroslav Hipš
78 72 Selanec Juraj 7 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
80 70 Bakula Marko 8 O. Š. Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
80 70 Bašić Robert  8 OŠ Jabukovac Zagreb, Grad Zagreb Željka Ivčević
80 70 Blažević Nikolina  7 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
80 70 Blažić Mislav  7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
80 70 Čolović Ozren 8 Matija Gubec Cernik, Brodsko Posavska Kristina Novak
80 70 Divić Bartul 8 O.Š. Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neratvanska Ivica Fabris
80 70 Dujmović Tomislav 7 OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo, Požeško - slavonska Marijana Vrzić
80 70 Hajdinjak Dino 8 O. Š. Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
80 70 Hohšteter Denis 8 OŠ Trnovec OŠ Trnovec, Varaždinska Miljenko Božak
80 70 Ivandić Mario 8 OŠ A. i I. Kukuljevića V.Toplice, Varaždinska Martina Kanešić
80 70 Jakus Simon 8 OŠ Vladimira Nazora Pazin, Istarska Esad Mujaković
80 70 Kotris Viktor 8 OŠ Poreč Poreč, Istarska Jelena Tintor
80 70 Mesić Krešimir 7 OŠ dr. Jure Turića Gospić, Ličko-senjska Željka Šikić
80 70 Penić Dario 8 III. Osnovna škola Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
80 70 Pleša Jure 7 OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
80 70 Pregun Bruno 7 OŠ Grabrik Karlovac, Karlovačka Zdravka Mrežar
80 70 Ptiček Martina  8 OŠ Ivana Filipovića Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović
80 70 Puž Doris 7 OŠ Dr. A. Mohorovičić Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić
80 70 Sokolić Andrej 8 OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
80 70 Vrčković Marko  8 OŠ Sv.Nedelja Sv. Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek
100 68 Budimlić Tomislav  8 OŠ Antuna Kanižlića Požega, Požeško - slavonska Kristian Đokić 
101 67 Malnar Damir 7 OŠ Petar Zrinski Čabar, Primorsko-goranska Barbara Turk
102 66 Antonija Juriša 7 OŠ Ante Starčevića Lepoglava, Varaždinska Nevenka Harjač
102 66 Haršanji Tomislav  7 OŠ “Vladimir Nazor” Đakovo, Osječko-baranjska županija Andrija Šušak
102 66 Ilakovac Matej  7 OŠ F.K. Frankopana Osijek, Osječko-baranjska županija Vlado Vranješ
105 65 Orlić Ana 7 OŠ Ivana Mažuranića Novi Vinodolski, Primorsko-goranska Irena Rubčić Car
105 65 Šunić Mato  8 Josip Kozarac Slavonski Šamac, Brodsko Posavska Marko Šušak
107 64 Sremić Dominik   7 OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
108 63 Kunst Mislav  8 OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
108 63 Mišain Nikola 7 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
110 62 Ćurković Zorana 8 O.Š. Petra Kanavelića Korčula, Dubrovačko-Neratvanska Ivica Fabris
110 62 Herceg Filip 7 O.Š.Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
110 62 Smrečki Tomislav 7 O.Š. Side Košutić Radoboj, Krapinsko-zagorska Ivanka Švaljek
113 61 Šekuljica Darko 7 OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
114 60 Duspara Alen 7 OŠ Vidikovac Pula, Istarska Erna Okanović
114 60 Ljubojević Dario 8 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
114 60 Pandža Dominik 7 Josip Pupačić Omiš, Splitsko-dalmatinska Zdenka Vukasović
117 58 Tubaković Marko  8 Josip Kozarac Slavonski Šamac, Brodsko Posavska Marko Šušak
118 56 Matković Josip  8 Hugo Badalić Slavonski Brod, Brodsko Posavska Kristina Krtalić
118 56 Turudić Marko 7 OŠ Zrinskih  Nuštar, Vukovarsko -srijemska Klaudija Wild
120 53 Frančić Antonio 7 OŠ Breznički Hum Breznički Hum, Varaždinska Inkret-Martinčević Lj.
120 53 Grahek Viktor 7 OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
120 53 Surić Josipa 7 O. Š. Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
120 53 Šimićev Dino 8 O. Š. Šimuna Kožičića Benje Zadar, Zadarska Tomislav Jukić
120 53 Turk Jurica  7 OŠ Đure Deželića Ivanić Grad, Zagrebačka Irena Novak-Tvrtković
120 53 Žmegač Anja 8 OŠ Horvati Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić
126 51 Blažević Filip  7 Antun Mihanović Slavonski Brod, Brodsko Posavska Jadranka Novak
126 51 Bosančić Željko 8 Mejaši Split, Splitsko-dalmatinska Željka Knezović
128 50 Brajdić Goran 8 OŠ ''Braća Ribar'' Sisak, Sisačko - Moslavačka Ivo Koreny
128 50 Gregov Branimir  7 OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
128 50 Jušić Dario 7 OŠ Pavleka Miškine Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek
128 50 Kruljac Matija 8 Matija Gubec Cernik, Brodsko Posavska Kristina Novak
128 50 Lučić Josip  7 DP Tk&Info Velika Gorica, Zagrebačka S.Pejak / P.Galeković
128 50 Lukić Sanja 8 OŠ M. Stojanovića Babina Greda, Vukovarsko -srijemska Anela Đaković
128 50 Matković Petar  8 OŠ Dore Pejačević  Našice, Osječko-baranjska županija Ružica Kruljac
135 49 Šperac Darko 7 Kman-Kocunar Split, Splitsko-dalmatinska Iva Nosić
136 48 Kaić Marko  7 OŠ dr.Mate Demarina Medulin, Istarska Hatka Adrović
136 48 Matosović Nikola 8 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
136 48 Mitrić Marko 8 OŠ Antuna Kanižlića Požega, Požeško - slavonska Kristian Đokić 
136 48 Rajčević Luka 8 Josip Kozarac Slavonski Šamac, Brodsko Posavska Marko Šušak
136 48 Trivić Ivana  7 OŠKaštanjer Pula, Istarska Svjetlana Prkić
141 46 Mustać Ana 7 O. Š. Petar Zoranić Nin, Zadarska Paulo Škibola
142 45  Mirković Julian 8 OŠ dr.Mate Demarina Medulin, Istarska Hatka Adrović
142 45  Ostojić Mateo 8 OŠ dr.Mate Demarina Medulin, Istarska Hatka Adrović
142 45  Puniš Josip 8 OŠ Poreč Poreč, Istarska Jelena Tintor
142 45 Šola Krešimir  8 OŠ “Vladimir Nazor” Đakovo, Osječko-baranjska županija Andrija Šušak
142 45 Višnjić Niko 8 OŠ Vidikovac Pula, Istarska Maja Kalebić
142 45 Zanki Vladimir 8 O. Š. Privlaka Privlaka, Zadarska Davor Barić
148 43 Čeki Jasmina 8 Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Micek Nevenka
148 43 Kovačić Ivan  8 OŠ Dobriše Cesarića Zagreb, Grad Zagreb Marin Kirin
148 43 Vidović Branimir  8 OŠ Dobriše Cesarića Zagreb, Grad Zagreb Marin Kirin
151 42 Sladić Maja 8 Mejaši Split, Splitsko-dalmatinska Željka Knezović
152 41 Bašić Matej 7 OŠ I. G. Kovačić Duga Resa, Karlovačka Vladimir Kramarić
152 41 Pijaca Marko 7 O. Š. Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
154 40 Milić Petar 7 oca Petra Perice Makarska, Splitsko-dalmatinska Dragan Delić
155 39 Karlović Dajana 8 O. Š. Privlaka Privlaka, Zadarska Davor Barić
155 39 Trstenjak Nikolina  8 Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Micek Nevenka
157 38 Radovan Krešimir 7 Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Micek Nevenka
158 37 Nuić Mirna 7 oca Petra Perice Makarska, Splitsko-dalmatinska Dragan Delić
159 35 Molnar Nikolina 8 OŠ Molve Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar
159 35 Paulišić Mateo  7 OŠ Vladimira Nazora Pazin, Istarska Esad Mujaković
161 31 Bartulović Danijel 8 O. Š. Nikole Tesle Gračac, Zadarska Boris Prostran
161 31 Kusovac Nikola 7 O.Š Marina Getaldića Dubrovnik, Dubrovačko-Neratvanska Ivanka Vatović
163 30 Bjeličić Jan  7 OŠ "Vladimir Nazor" Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević
163 30 Brajković Sandro  8 OŠ Jabukovac Zagreb, Grad Zagreb Željka Ivčević
163 30 Jelić Ivona   7 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Miro Matijaš
163 30 Kovač Željka 7 Osnovna škola Podturen Podturen, Međimurska Micek Nevenka
163 30 Mirt Luka 7 O.Š.Ivice Gluhaka Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger
163 30 Sever Ivan  7 DP Tk&Info Velika Gorica, Zagrebačka S.Pejak / P.Galeković
169 20 Laktić Maja   7 OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Miro Matijaš
169 20 Špoljarić Ivan  7 OŠ Prečko Zagreb, Grad Zagreb Željko Papković
171 12 Bebić David 8 O. Š. Šime Budinića Zadar, Zadarska Željko Vidović
172 6 Matek Matija  8 OŠ Jabukovac Zagreb, Grad Zagreb Željka Ivčević
172 6 Pavić Ante   8 OŠ Nikole Tesle Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina
174 5 Frković Pavao 7 OŠ dr. Jure Turića Gospić, Ličko-senjska Željka Šikić
174 5 Mikulandra Rebecca 8 Petar Krešimir Šibenik, Šibensko-Kninska Jasna Gubo
176 3 Prpić Vladimir 7 Juraj Šižgorić Šibenik, Šibensko-Kninska Ante Vukman