Rezultati
Srednjoškolska skupina - Pascal/C/C++
I. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Banić Nikola 1 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
1 200 Bosilj Petra 2 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
1 200 Kovačić Bruno 2 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
1 200 Kusulja Hrvoje 2 TŠRB Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević
1 200 Lombarović Tomislav 2 Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
1 200 Medić Relja 2 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
1 200 Osrečki Matija 1 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
1 200 Pavetić Filip 1 SŠ Ivan Švear, IK Guk Ivanić Grad, Križ, Zagrebačka Lendvaj Vlado, Pugar Goran
1 200 Roje Frane 2 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
1 200 Sluganović Ivo 1 V. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
11 188 Tretler Rudolf 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
12 185 Kusalić Domagoj 2 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak
13 180 Čanadi Igor 2 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
14 137 Mikša Mladen 2 V. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
15 130 Borovina Mladen 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
15 130 Kovačević Nikola 2 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
15 130 Marović Mladen 2 V. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
15 130 Ornik Melkior 1 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
15 130 Rukavina Ivan 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
20 122 Solina Valentin 2 Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb, Grad Zagreb Snježana Tomašević
21 100 Štenger Martina 1 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
22 95 Palašek Petar 2 Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
23 94 Bandov Hrvoje 2 IK Vel_IK Velika Gorica, Zagrebačka Miroslav Crnić
23 94 Tvrdojević Mijo 2 Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić
25 93 Čekol Marko 2 III. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Darka Sudarević
26 90 Mikša Nenad 2 Srednja škola Krapina Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković
27 85 Kos Nikola 2 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
27 85 Petek Denis 2 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Zdenko Antolkovic
27 85 Vrhovac Niko 2 Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
30 80 Dagelić Ante 1 Elektrotehnička škola Split, Splitsko-dalmatinska Pančo Ristov
30 80 Pribil Siniša 1 V. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
30 80 Sirković Petar 2 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
30 80 Stanko Saša 2 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
34 76 Antoliš Josip 1 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić
35 71 Adžaga Nikola 2 V. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj
36 69 Dugandžić Deni 2 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
37 61 Komlen Danko 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
38 56 Maček Ivan 2 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Magda Josipović
39 55 Horvatiček Tomislav 1 I. Tehnička škola Tesla Zagreb, Grad Zagreb Ivanka Sluganović
40 48 Kičić Andrija 1 III. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić
41 46 Vrbanc Matija 2 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
42 41 Kovačić Franjo 2 Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
42 41 Muža Dejan 2 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
44 40 Ančić Karim 2 XIII. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
44 40 Barić Dušan 1 TIOŠ Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
44 40 Defar Filip 2 X. Gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Dragica Romić
44 40 Eldić Karlo 1 Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Domagoj Dvojković
44 40 Glumac Slaven 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
44 40 Grdović Toni 2 Gimnazija Franje Petrića Zadar, Zadarska Želimir Periš
44 40 Kolobara Bernard 2 Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Domagoj Dvojković
44 40 Kušt Ivan 2 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
44 40 Osvald Leo 1 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
44 40 Rehnicer Hrvoje 2 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
44 40 Ružak Igor 2 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Alesandra Mudrinić
55 37 Jurina Dino 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Jasminka Tomljanović
56 36 Cerovečki Ernest 2 Srednja škola Krapina Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković
56 36 Čulig Tomislav 2 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
56 36 Paulik Vanja 2 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Aleksandra Mudrinić
56 36 Šaško Zoran 2 Srednja skola Ivanec Ivanec, Varaždinska Branko Sasko
60 33 Kaurić Ivan 2 Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Domagoj Dvojković
61 32 Vukšić Lenka 2 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
62 28 Fonić Viktor 2 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Magda Josipović
63 24 Jakovčev Luka 2 Gimnazija Franje Petrića Zadar, Zadarska Želimir Periš
64 20 Hajba Marko 2 Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, Viroviticko-podravska Josip Šipek
64 20 Werner Jakob 2 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
66 16 Boroš Mislav 2 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
66 16 Borovic Dominik 1 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
68 9 Englman Tin 2 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
68 9 Teskera Ivan 2 Gimnazija Velika Gorica Velika Gorica, Zagrebačka Domagoj Dvojković
70 8 Glavota Filip 2 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Aleksandra Mudrinić
70 8 Jančec Marko 2 TIOŠ Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
70 8 Kotris Kristijan 1 I. Gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Ella Rakovac
70 8 Mur Sandro 1 S.Š. Vladimir Gortan Buje Buje, Istarska Branka Mandić
70 8 Risek Matej 2 Tehnička škola Kutina Kutina, Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
75 5 Božić Marko 1 S.Š. Vladimir Gortan Buje Buje, Istarska Branka Mandić
76 4 Lacković Taša 2 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
76 4 Rajković Nikola 2 Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Darija Dasović Rakijašić