Rezultati
Srednjoškolska skupina - Pascal/C/C++
II. podskupina
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 25 učenika.
Konačnu odluku o pozvanim učenicima donosi Državno povjerenstvo na sjednici koja će se održati sredinom travnja.
Mjesto Bodovi Prezime i ime Razred Škola Mjesto, Županija Mentor
1 200 Bonači Igor 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
1 200 Cesar Ivan 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
1 200 Grbin Tomislav 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
1 200 Ivanković Marko 3 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
5 199 Prugovečki Davor 4 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučić
6 196 Sutić Davor 4 Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
7 194 Ribičić Hrvoje 4 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
8 150 Kokan Ivan 4 Gimnazija Antuna Vrancica Šibenik, Šibensko-kninska Vedran Jaksic
9 135 Merčep Ljubo 4 Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
9 135 Velkić Jasmin 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
11 131 Grdinić Marko 3 SŠ Hrvatski Kralj Zvonimir Krk, Primorsko-goranska Marinko Franolić
11 131 Reicher Tomislav 3 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
13 130 Mrazović Rudi 4 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
14 129 Novak Tomislav 3 Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
15 127 Špes Krešimir 4 XIII. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
16 126 Car Boran 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
16 126 Vinceković Petar 4 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
18 123 Cerovec Jurica 3 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
19 114 Karan Mladen 4 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
20 87 Jurišić Davor 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
21 82 Žužić Stanislav 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
22 75 Marko Mihovilić 3 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
23 74 Vučica Ivan 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
24 70 Gligo Duje 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb
24 70 Habjanec Ljudevit 3 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
24 70 Herceg Domagoj 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
27 69 Baržić Toni 4 Srednja škola Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Đuro Leščić
27 69 Šagud Tomislav 4 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
29 68 Cihlar Davor 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrovic
29 68 Kreković Gordan 4 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
31 66 Kusalić Ivan 3 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak
31 66 Nimac Luka 4 Gimnazija Franje Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
31 66 Tomšić Teo 4 Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
34 62 Kokot Marin 4 TIOŠ Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
34 62 Sović Ivan 4 I. tehnička škola Tesla Zagreb, Grad Zagreb Idriz Midžić
36 61 Ačkar Ivan 4 Obrtnička i tehnička škola Ogulin Ogulin, Karlovačka Davorka Božičević
36 61 Kravarščak Ivan 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić
36 61 Krišto Ivan 3 Gimnazija Franje Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
36 61 Šaravanja Matija 4 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
40 60 Kotarac Stipe 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
40 60 Viraga Lana 3 V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
42 59 Bišćan Josip 4 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
42 59 Lalić Ivan 3 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak
42 59 Papa Hrvoje 3 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
45 56 Dundović Andrej 3 Informatički klub Križevci Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
45 56 Juribašić Matko 4 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Vesna Tomić
47 54 Šumečki Josip 4 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel-Martinic
48 53 Ivančev Vladimir 4 Tehnička škola Ruđer Bošković Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
49 52 Sumina Alan 3 Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb, Grad Zagreb Snježana Tomašević
50 50 Stojanović Igor 3 Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
51 49 Radošević Božidar 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
52 46 Dragoljević Ognjen 4 Tehnička škola Pula Pula, Istarska Marino Jurinović
53 45 Radiček Ivan 3 Informatički klub Križevci Križevci, Koprivničko-križevačka Zoran Kovač
53 45 Sabljić Tomislav 3 Gimnazija Županja Županja, Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković
55 44 Komar Mihej 3 XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
56 43 Rumenjak Željko 4 Informatički klub Križevci Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
57 42 Minarik Darko 3 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak
58 40 Pielić Marko 4 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
59 38 Humski Luka 3 III. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić
59 38 Kralj Alen 4 Informatički klub Križevci Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
59 38 Marion Sanjin 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas
59 38 Tatalović Nenad 3 X. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Vesna Skočir
59 38 Vrsaljko Vanja 3 XIII. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić
64 37 Tipurić Tomislav 4 Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
65 36 Matejčić Goran 3 S.Š. Vladimir Gortan Buje Buje, Istarska Branka Mandić
65 36 Vuković Marko 3 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
67 35 Hranj Zoran 3 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
68 33 Košta Diego 4 Srednja talijanska škola Rijeka, Primorsko-goranska Giuliano Blažević
68 33 Vasić Valter 4 S.Š. Mate Balote Poreč Poreč, Istarska Josip Žunta
70 32 Prčić Vjekoslav-Leonard 4 Gimnazija AG Matoš Samobor, Zagrebačka Ivan Ivec
70 32 Premoša Lana 3 Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
72 31 Mesarić Dalibor 4 III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Vesna Tomić
73 30 Nacinovich Alba 4 Srednja talijanska škola Rijeka, Primorsko-goranska Giuliano Blažević
73 30 Puškaš Andrija 4 Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, Viroviticko-podravska Josip Šipek
75 29 Glas Ivan 3 Srednja škola Krapina Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković
75 29 Jurić Magdalena 4 Gimnazija Županja Županja, Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković
75 29 Sajko Robert 4 IK Vel_IK Velika Gorica, Zagrebačka Miroslav Crnić
78 28 Grbić Stipe 3 Gimnazija Franje Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
78 28 Horvatović Tomislav 4 Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
78 28 Stavinoha Tin 3 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
78 28 Šprljan Pavle 4 Zadrska privatna gimnazija s pravom javnosti Zadar, Zadarska Karlo Stanišić
82 27 Janković Ivan 3 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Marina Ljubenko
82 27 Marić Oliver 3 Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
82 27 Šeketa Josip 3 Gimnazija Karlovac Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
85 26 Donelli Mario 4 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Magda Josipović
85 26 Đurković Marina 4 Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
85 26 Grozdek Davor 3 Prva srednja škola Beli Manastir Beli Manastir, Osječko-baranjska Siniša Murk
85 26 Iličić Matej 4 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
85 26 Juretić Željan 3 Srednja škola Blato Blato, Dubrovačko-neretvanska Ante Žuvela
85 26 Soldo Mario 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
91 25 Banović Mladen 3 Prva srednja Škola Beli Manastir Beli Manastir, Osječko-baranjska Siniša Murk
91 25 Dostal Dražen 3 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
91 25 Fatiga Mario 3 Elektrostrojarska skola Varaždin, Varaždinska Mirko Varga
91 25 Schiavuzzi Danijel 4 S.Š. Vladimir Gortan Buje Buje, Istarska Branka Mandić
91 25 Štogl Davor 4 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
96 24 Alpeza Tomislav 4 Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
96 24 Blagajić Ivan 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Ivana Ferić
96 24 Futač Goran 3 Gimnazija Fran Galobić Koprivnica, Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
96 24 Louč Siniša 3 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin
96 24 Mrnjavac Teo 4 Srednja talijanska škola Rijeka, Primorsko-goranska Giuliano Blažević
96 24 Svećarovski Anja 3 Gimnazija Pula Pula, Istarska Marica Puh
102 23 Šimunić Matej 4 Gimnazija Pula Pula, Istarska Mirna Bastijanić
103 22 Hlevnjak Hrvoje 3 X. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Vesna Skočir
103 22 Podhraški Zlatko 3 Tehnička škola Kutina Kutina, Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
103 22 Tolić Hrvoje 3 Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
106 21 Begedin Nikola 4 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
106 21 Horvatić Ivan 3 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
106 21 Ralašić Marijan 4 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
109 20 Šakić Ivan 4 Gimnazija "Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
110 19 Crnković Josip 4 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
111 18 Novak Matija 4 TIOŠ Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
112 16 Jambrošić Mirko 3 TIOŠ Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
113 14 Sabalić Robert 4 Gimnazija Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić
114 13 Andrijašević Bernard 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
115 12 Franković Dejan 3 Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel-Martinic
116 10 Huić Rene 4 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
117 5 Bedek Vinko 4 Gimnazija A.G.Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
117 5 Šoš Igor 4 Gimnazija Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Ozren Bosanac
119 4 Crnjak Hrvoje 3 Tehnička škola Kutina Kutina, Sisačko-moslavačka Darko Tropčić
119 4 Topolnjak Zdravko 3 TIOŠ Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
121 3 Jelković Tomislav 4 Gimnazija"Matija Mesić" Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović
121 3 Sapunar Petar 3 III. gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Sani Dužević
123 1 Debeljak Luka 3 Gimnazija Đurđevac Đurđevac, Koprivničko-križevačka Slavko Franjo