REZULTATI

Osnovnoškolska skupina - BASIC/PASCAL

II. podskupina

 

Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika

 

Mjesto
Bodovi
Prezime i ime
Razred
Škola
Mjesto, županija
Mentor
1
200
Bujak Damjan
8
OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
1
200
Gavran Zrinka
8
Alojzija Stepinca Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
1
200
Glavina Stjepan
8
OŠ Prelog Prelog, Međimurska Zdravko Crnković
1
200
Janjac Nenad
8
OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
1
200
Kičić Ivica
7
OŠ Žitnjak Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
1
200
Kušter Bojan
7
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
1
200
Šušnjar Aleksandar
8
Osnovna škola Brajda Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić
1
200
Tretler Robert
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
1
200
Vukadinović Borna
7
OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
10
186
Đomlija Marko*
8
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić, Tibor Kulcsar
10
186
Kokot Mirko
8
VII OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Blaženka Trogrlić
10
186
Kvaternjak Viktor
8
OŠ Jordanovac Zagreb, Grad Zagreb Rikard Dimić
10
186
Uzelac Nino
8
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
14
182
Katunar Martin
8
Osnovna škola F.K. Frankopan Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec
15
179
Kusulja Luka
8
OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
16
174
Banek Teon
8
OŠ Gračani Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
16
174
Kurtović Frane
8
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
18
157
Ćutunić Matej
8
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
19
156
Farkaš Borna
8
OŠ Milke Trnine Križ, Zagrebačka Mate Čalušić
20
155
Gudlek Tomislav
8
OŠ bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb - -
21
147
Bukić Tomislav
7
Društvo informatičara "Zadar" Zadar, Zadarska Željko Vidović
22
140
Barešić Mauro
8
OŠ Mokošica Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica
23
138
Horvat Nino
8
OŠ Belica Belica, Međimurska Silvija Micek
24
131
Lovreković Mario
8
OŠ Milke trnine Križ, Zagrebačka Mato Čalušić
25
130
Križan Tomislav
8
III. OŠ Čakovec Čakovec, Međimurska Nataša Boj
25
130
Madunić Antonela
8
IK BIT Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
27
129
Karolj Valentina
8
IK BIT Kutina, Sisačko-moslavačka Zoran Majstrović
28
125
Deak Marko
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
28
125
Jagar Nino
7
OŠ Vrbani Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
30
117
Šantl Matija
8
OŠ Sv. Juraj na Bregu Sv. Juraj na Bregu, Međimurska Maja Barbić
31
113
Konjušak Nikola
7
OŠ Bratoljuba Klaića Bizovac, Osječko-baranjska Dario Krenek
32
112
Jakopović Silvija
8
OŠ Ivana Rangera, Kamenica Kamenica, Varaždinska Ivan Štefek
32
112
Jazvac Antonija
7
OŠ Draganići Draganići, Karlovačka Davor Malović
34
110
Paučnik Alan
8
OŠ K.Š.Gjalskog Zabok Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić
35
109
Francišković Dario
8
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
35
109
Granatir Filip
8
OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
37
108
Tomičević Dominik
8
1.OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
38
106
Vugdelija Toni
8
OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
39
104
Leder Dino
8
OŠ Nikole Hribara V. Gorica, Zagrebačka Milan Omrčen
40
103
Antolić Goran
7
OŠ "Fran Kancelak" Drnje, Koprivničko-križevačka Miljenko Vuković
41
101
Miličić Nikola
8
OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
42
100
Dragičević Nikola
7
OŠ Kralja Tomislava Udbina, Ličko-senjska Zlatko Brkić
43
99
Gamulin Luka
8
OŠ Marina Držića Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić
44
96
Ćutić Bruno
7
OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
44
96
Kisić Dominik
7
OŠ Miroslava Krleže Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković
46
95
Gavrilović Aleksandar
8
OŠ Miroslava Krleže Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković
47
94
Meštrović Filip
8
OŠ Eugena kvaternika V Gorica, Zagrebačka Dubravka Uzelec
47
94
Mužić Tea
7
Osnovna škola Frane Petrića Cres, Primorsko-goranska Mirjana Sušić
47
94
Pavlović Dario
8
I. OŠ Petrinja Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
50
92
Pantaler Manuela
8
OŠ A. i I. Kukuljevića Varaždinske Toplice, Varaždinska Martina Kanešić
51
90
Blažić Mislav
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
51
90
Magaš Domagoj
8
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
53
88
Kovačević Ivan
7
Osnovna škola F.K. Frankopan Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić
53
88
Kuhar Mihael
8
OŠ Šenkovec Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša
53
88
Srpak Goran
8
OŠ Šenkovec Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša
56
87
Rodinger Tomislav
8
OŠ Sv. Juraj na Bregu Sv. Juraj na Bregu, Međimurska Maja Barbić
57
86
Jagatić Luka
8
OŠ Draganići Draganići, Karlovačka Davor Malović
57
86
Rabuzin Tin
8
Oš Ante Kovačića Zagreb, Grad Zagreb Miljenko Balaban
59
83
Stojanović Tomislav
8
OŠ Gradište Gradište, Vukovarsko-srijemska Danijel Čajko
59
83
Turković Dino
8
OŠ Eugena Kumičića V. Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
61
81
Blažeković Ivan
8
OŠ Šemovec Šemovec, Varaždinska Dubravka Jug
61
81
Filipović Ivan
7
OŠ Eugena Kumičića V. Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
61
81
Grzelja Jurica
8
OŠ A. Kovačića Zlatar Zlatar, Krapinsko-zagorska Nina Posarić
61
81
Katanić Ivan
7
OŠ fra Kaje Adžića Pleternica, Požeško-slavonska Terezija Tvrdy
61
81
Krevh Vedran
7
OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto
66
79
Abramović Matija
8
OŠ Vladimira Nazora Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić
66
79
Novak Denaj
8
II OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
66
79
Rašić Dušan
8
OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković
69
78
Bubanko Tin
7
OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac
70
75
Stanković Domagoj
7
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
71
73
Horvatić Ivor
7
OŠ Eugena Kumičića V. Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
72
71
Plenković Miro
8
Hvar Hvar, Splitsko-dalmatinska Mila Majer
73
69
Grgić Stjepan
8
OŠ I.G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
74
66
Vojić Marko
7
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
75
65
Lubura Frano
8
OŠ Marina Držića Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Sandra Lambeta
76
64
Domančić Mirna
8
Hvar Hvar, Splitsko-dalmatinska Mila Majer
76
64
Jurjević Roberta
8
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
78
63
Borko Ivan
8
1.OŠ Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek
79
61
Sremić Dominik
8
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
79
61
Strmečki Stakor Lobel
7
OŠ Davorina Trstenjaka Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac
79
61
Tremac Filip
7
OŠ Augusta Harambašića Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald
82
60
Knežević Ivan
8
Pujanki Split, Splitsko-dalmatinska Suzana Cecić
82
60
Selec Mislav
7
VI OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Mario Stančić
84
59
Antolković Matej
7
II OŠ Varaždin Varaždin, Varaždinska Darko Krznar
85
58
Menđušić Filip
8
OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović
85
58
Miletić Matej
8
OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin, Istarska Sanja Matanović
87
57
Kostelac Mario
8
OŠ I.B.Mažuranić Virovitica, Virovitičko-podravska Vjekoslav Lončar
87
57
Vukadin Domagoj
7
OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić
89
55
Lovrić Vedran
7
OŠ Braće Radić Kloštar Ivanić, Zagrebačka Sergej Pavlek
89
55
Murković Boris
8
OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
91
54
Abramović Ivan
8
OŠ Vladimira Nazora Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić
91
54
Grgat Branimir
8
OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac
91
54
Juričić Nika
7
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
91
54
Peić Ivan
7
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
91
54
Šestan Dorian
8
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
96
53
Govedić Matija
8
OŠ Vratišinec Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša
96
53
Mehmedbašić Haris
8
OŠ Velika Mlaka Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara
96
53
Sović Srećko
8
OŠ Šenkovec Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša
96
53
Strižić Luka
7
OŠ Braća Bobetko Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin
100
51
Kos Matija
7
OŠ Vukovina Vukovina, Zagrebačka Stipo Pejak
100
51
Mihaljević Srećko
7
OŠ Jordanovac Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar
100
51
Sekulić Ante
7
OŠ Otok Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović
103
50
Pijaca Marko
8
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
104
48
Kezić Ante
7
OŠ Novska Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj
105
47
Maslač Filip
7
OŠ Eugena Kumičića V. Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić
105
47
Piskač Marcel
7
OŠ Radovan Radovan, Varaždinska Ljiljana Inkret Martinčević
105
47
Španić Leon
7
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
108
45
Belačić Tomislav
7
OŠ Kralja Tomislava Zagreb, Grad Zagreb Vlado Leoni
108
45
Granić Skender Jure
8
Bariše Granića Meštra Baška Voda, Splitsko-dalmatinska Marica Gržić
108
45
Jurić Dejan
7
OŠ Novska Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj
108
45
Klobučar Filip
7
OŠ Trnsko Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović
108
45
Mautner Marijan
8
OŠ I.G. Kovačić Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga
108
45
Vlahović Matej
8
OŠ Braće Radić Kloštar Ivanić, Zagrebačka Sergej Pavlek
114
44
Đurđević Martina
8
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov
115
42
Borozan Luka
8
OŠ Antun Mihanović i CTK Osijek Osijek, Osječko-baranjska Terezija Glavašić
116
41
Butorac Lea
8
OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin, Istarska Sanja Matanović
116
41
Dadić Vedran
8
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
116
41
Glavota Ante
8
OŠ Svete Ane Osijek, Osječko-baranjska Ivica Rumora
119
40
Jocić Soldo Stjepan
7
OŠ Marije i Line, Umag Umag, Istarska Zoran Mamula
119
40
Šumberac Tin
8
OŠ "Ivo Lola Ribar" Labin, Istarska Sanja Matanović
121
39
Mađar Niko
8
OŠ Mate Lovraka Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
121
39
Pavlić Karlo
7
OŠ bana Josipa Jelačića Zagreb, Grad Zagreb - -
123
36
Hontić Ivan
7
OŠ Molve Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar
124
32
Pražetina Marko
7
OŠ Tituša Brezovačkog Zagreb, Grad Zagreb Sanja Ledinek
125
30
Bilić Nikol
7
OŠ Ljudevita Gaja Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović
125
30
Blažičević Barbara
7
OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Bošnjak Filip
7
OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Brijačak Inka
7
OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Bušić Bruno Patrik
8
M.A. Reljković Davor, Brodsko-posavska Ivica Gelemanović
125
30
Crnković Tomislav
7
OŠ "Đuro Ester" Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek
125
30
Čipor Marko
7
OŠ Braća Bobetko Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin
125
30
Čizmek Karlo
8
XI. OŠ Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović
125
30
Dudak Marko
7
OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko
125
30
Dujmušić Filip
8
OŠ Julija Klovića Zagreb, Grad Zagreb Petar Dobrić
125
30
Gašpić Vedran
8
OŠ Draganići Draganići, Karlovačka Davor Malović
125
30
Gekić Marko Daniel
8
Pojišan Split, Splitsko-dalmatinska Pavao Jelavić
125
30
Golub Ivan
7
OŠ Dvor Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić
125
30
Grgac Robert
7
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
125
30
Gudelj Nikolina
8
Zmijavci Zmijavci, Splitsko-dalmatinska Alma Šuto
125
30
Halužan Antonio
8
OŠ Matije Gupca Zagreb, Grad Zagreb Josip Leljak
125
30
Horvat David
8
OŠ "Đuro Ester" Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek
125
30
Ivoš Goran
8
OŠ I.G.Kovačića G.Bazje Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Jakovčev Donat
7
Petra Preradovića Zadar, Zadarska Tihomir Škara
125
30
Jambrešić Ivan
7
OŠ Kotoriba Kotoriba, Međimurska Karmen Somi
125
30
Klobučar Danijel
7
OŠ S. Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
125
30
Kohon Matej
7
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
125
30
Lončar Marina
8
Zmijavci Zmijavci, Splitsko-dalmatinska Alma Šuto
125
30
Magdić Marko
8
OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Mandić Zvonimir
8
OŠ Vilima Korajca Kaptol, Požeško-slavonska Ivica Nitraj
125
30
Maračić Andrea
8
Smiljevac Zadar, Zadarska Marina Kulaš
125
30
Maričević Tomislav
8
OŠ Vilima KOrajca Kaptol, Požeško-slavonska Ivica Nitraj
125
30
Medved Marijan
8
OŠ Vladimir Nazor Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić
125
30
Mihaljević Borna
7
OŠ Antuna Branka Šimića Zagreb, Grad Zagreb Veronika Skrivanek
125
30
Mikulić Nikola
7
I.G. Kovačić Slavonski Brod, Brodsko-posavska Damir Drame
125
30
Modrić Stipe
8
Pujanki Split, Splitsko-dalmatinska Suzana Cecić
125
30
Mratinić Nikola
7
Mertojak Split, Splitsko-dalmatinska Mladenka Krolo
125
30
Nevistić Ivan
7
OŠ S. Cvrkovića Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko
125
30
Nikić Ivan
7
OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković
125
30
Novak Siniša
7
OŠ Kotoriba Kotoriba, Međimurska Karmen Somi
125
30
Panižić Adriana
7
OŠ Braća Bobetko Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin
125
30
Pavlović Marija
7
OŠ Gradina Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak
125
30
Pošpaić Ana Marija
7
OŠ Šemovec Šemovec, Varaždinska Dubravka Jug
125
30
Ristić Matej
8
OŠ Žuti brijeg Zagreb, Grad Zagreb Braslav Erpačić
125
30
Rogar Nikola
7
OŠ D. Domjanića Sv. Ivan Zelina, Zagrebačka Vinko Gavran
125
30
Rukavina Marko
7
I.K.Net Ivanić Grad, Zagrebačka Mato Čalušić
125
30
Strahija Žan
8
OŠ Šenkovec Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša
125
30
Ševarević Tin
7
OŠ Milke Trnine Križ, Zagrebačka Mato Čalušić
125
30
Škoflić Ivan Domagoj
8
OŠ Gračani Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
125
30
Šoh Aleksandar
8
OŠ Mate Lovraka Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
125
30
Varga Fran
8
OŠ Gračani Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić
125
30
Vince Vladimir
8
OŠ Jordanovac Zagreb, Grad Zagreb -
125
30
Vlahov Benjamin Danijel
8
I. OŠ Petrinja Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
125
30
Vuković Domagoj
7
I. OŠ Petrinja Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak
174
25
Horvat Ena
7
OŠ Slave Raškaj Ozalj, Karlovačka Predrag Matko

* županijska povjerenstva moraju prijaviti učenika prema važećim Propozicijama (jedan učenik = jedan mentor)