REZULTATI

Srednjoškolska skupina - PASCAL/C/C++

I. podskupina

 

Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika

 

Mjesto
Bodovi
Prezime i ime
Razred
Škola
Mjesto, županija
Mentor
1
200
Barl Filip
1
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
2
190
Žužić Goran
1
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
3
158
Pavetić Filip
2
IK GUK/ SŠ Ivan Švear Križ / Ivanić Grad, Zagrebačka Goran Pugar
3
158
Sluganović Ivo
2
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman
5
130
Osrečki Matija
2
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
5
130
Rahle Bruno
1
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
7
115
Borovina Mladen
2
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
8
71
Čovran Mislav
1
Tehnička škola Bjelovar Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
9
60
Banić Nikola
2
Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
10
59
Stuhli Josip
2
Gimnazija A.G. Matoša Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić
11
47
Braut Viktor
1
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk Krk, Primorsko-goranska Marinko Franolić
12
30
Borović Dominik**
2
Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Bojan Banić
12
30
Korpar Matija
2
Gimnazija A.G. Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
12
30
Osvald Leo
2
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
12
30
Pilat Ivan
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović
16
27
Šošić Martin
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak
17
26
Jurina Dino
2
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija
18
24
Štenger Martina
2
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad
19
21
Blagojević Boris
1
Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić
19
21
Šandrk Ivan
2
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
21
20
Curić Mateo
2
Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
22
19
Čolić Petar
2
IK "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka Andija Huzjak
22
19
Perleta Frano
1
Gimnazija Metković Metković, Dubrovačko-neretvanska Sanja Goluža
24
18
Horvatiček Tomislav
2
I. tehnička škola Tesla Zagreb, Grad Zagreb Ivanka Sluganović
25
17
Grbin Anton
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
26
15
Giacometti Vjekoslav
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
26
15
Kreković Miranda
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
26
15
Matetić Siniša
2
III.gimanzija Split, Splitsko-dalmatinska Oreb
26
15
Pofuk Robert
2
Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
30
12
Božić Marko
2
S.Š. Vladimir Gortan Buje, Istarska Vlatko Rožac
30
12
Gorupec Lovro
2
Gimnazija A.G. Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
30
12
Gostinski David
1
Srednja škola Valpovo Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
30
12
Jurašić Ivan
2
III. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić
30
12
Laštre Toni
2
III.gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Oreb
30
12
Odobašić Josip
2
Tehnička škola Slavonski Brod, Brodsko-posavska Nada Vuković
30
12
Pothraški Tomislav
2
Gimnazija L. Vranjanina Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić
30
12
Tomić Mislav
2
III.gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Oreb
38
9
Juranić Jasmin
1
Tehnička škola Bjelovar Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić
38
9
Kičić Andrija
2
III. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić
38
9
Kiš Tomislav
1
Gimnazija Bjelovar Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
38
9
Komlen Vedran
1
Gimnazija Bjelovar Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
38
9
Krevh Bojan
1
V. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac
38
9
Pavić Danijel
1
Srednja škola Valpovo Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović
38
9
Penić Dario
1
Gimnazija Čakovec, Međimurska Darinka Drabić
38
9
Pofuk Petar
2
Informatički klub "Križevci" Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
38
9
Šantl Dino
1
Tehnička, industrijska i obrtnička škola Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
38
9
Tišler Jerko
1
XV. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič
38
9
Vrhovec Matija
2
Gimnazija A.G. Matoša Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec
49
6
Gverić Šime
1
Gimnazija F. Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
49
6
Katunarić Ivo
1
III.gimnazija Split, Splitsko-dalmatinska Antišić
49
6
Kulaš Mario
1
Gimnazija F. Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
49
6
Mur Sandro
2
S.Š. Vladimir Gortan Buje, Istarska Vlatko Rožac
49
6
Škrnički Darko
2
S.Š. Krapina Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković
49
6
Štogl Denis
2
Gimnazija Bjelovar Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava
49
6
Turk Marko
2
Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica, Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec
49
6
Vučetić Vedran
1
Gimnazija A.G. Matoša Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić
49
6
Werner Dean
2
Srednja škola Sesvete Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Ančimer
49
6
Zlatar Mislav
1
X. gimnazija Zagreb, Grad Zagreb Ljubica Horvat Opačić
59
5
Anđelić Paulina
2
Gimnazija Dubrovnik Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso
59
5
Barić Dušan
2
Tehnička, industrijska i obrtnička škola Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka
59
5
Vrbanc Andrija
2
Gimnazija Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
59
5
Zanki Karlo
2
Gimnazija Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić
63
3
Andrić Dragutin
2
III.gimanzija Split, Splitsko-dalmatinska Josipović
63
3
Anđelić Luka
1
Informatički klub "Križevci" Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević
63
3
Barić Saša
2
S.Š. Krapina Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković
63
3
Bartolić Andrija
1
Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić
63
3
Bilić Karlo
1
Gimnazija F. Petrića Zadar, Zadarska Gojko Bukvić
63
3
Gerić Igor
2
Gimnazija Varaždin Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel - Martinić
63
3
Glavaš Gordan
1
III. gimnazija Osijek Osijek, Osječko-baranjska Anita Komazec
63
3
Prohaska Filip
2
Srednja škola Vrbovec Vrbovec, Zagrebačka Đuro Leščić
63
3
Vidanović Tanja
1
III. ekonomska škola Zagreb, Grad Zagreb Dijana Mlađenović

** nakon analize višestrukih slanja rješenja izvršena je korekcija bodova