OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA
BASIC/PASCAL
I. PODSKUPINA
 
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 10 učenika
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Marin Tomić 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 170
2 Glorija Volarević 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 160
3 Dora Deljac 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 150
3 Matija Marić 6 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 150
3 Ena Oster 6 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 150
3 Mihael Peklar 5 OŠ Gustav Krklec, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 150
3 Bojan Spahija 6 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 150
8 Neven Miculinić 6 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 140
9 Vjekoslav Artić 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 130
9 Kristijan Čurla 6 OŠ Gračani, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 130
9 Martin Gluhak 6 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 130
9 Davor Vidanović 6 OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 130
9 Josip Vuglec 6 1. OŠ Dugave, Zagreb, Grad Zagreb Dragan Ugrin 130
14 Ivan Korotaj 6 OŠ Podrute, Donje Makoišće, Varaždinska Željko Šavor 121
15 Juraj Bišćan 5 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 120
15 Lara Klarić 6 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 120
15 Lovro Marković 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 120
18 Erik Banek 5 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 110
18 Ante Belić 6 OŠ Gračani, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 110
18 Filip Feješ 4 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 110
18 Matej Ferenčević 5 IV. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Raičković 110
18 Marko Franjić 6 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 110
18 Vedran Mikov 6 OŠ "Fran Franković", Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 110
18 Alen Orčić 5 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 110
18 Luka Peti 5 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 110
18 Bernarda Veseličić 6 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 110
18 Rene Zamostni 5 Petrijanec, Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak 110
28 Martin Bek 6 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 107
29 Kaja  Pavlinić 5 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 101
29 Luka Vuković 6 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 101
31 Filip Bašić 5 OŠ P. Miškine, Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek 100
31 Daniel Đukić 5 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Zoran Mamula 100
31 Ivana Gleđ 6 OŠ Mokošica, Mokošica, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica 100
31 Filip Gojković 6 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 100
31 Filip Kovačić 6 OŠ Kralja Tomislava, Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto 100
31 Matija Maltarski 5 Petrijanec, Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak 100
31 Domagoj Markota 6 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović 100
31 Anamarija Miličević 6 OŠ Mokošica, Mokošica, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica 100
31 Filip Petrelić 6 IK "GuK", Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 100
31 Antun-Stjepan Pongrac 6 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 100
31 Ivica Srdojević 5 Milka Trnina, Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 100
31 Kristina Stamenković 6 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 100
31 Lukas Šipić 6 Milka Trnina, Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 100
31 Valentina Vaško 6 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 100
31 Josip Zvekić 6 Ivan Goran Kovačić, Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga 100
46 Mislav Balunović 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 94
47 Boris Anđelić 6 I. OŠ, Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak 91
47 Mirijam  Katić 6 OŠ "Vladimir Nazor", Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić 91
47 Antonio Kvakić 5 OŠ P. Miškine, Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek 91
47 Mateja Marenčić 6 Visoko, Visoko, Varaždinska Dragan Lukić 91
47 Tamara Sekulić 6 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović 91
47 Valentina Šargač 5 Breznički Hum, Breznički Hum, Varaždinska Lijljana Inkret Martinčević 91
47 Domagoj Štolfa 6 KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 91
54 Polančec Domagoj 6 OŠ M. Krleža, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 90
54 Marko Jurec 6 OŠ Ante Kovačića, Zlatar, Krapinsko-zagorska Nina Posarić 90
54 Matteo Kinkela 5 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade 90
54 Jelena Petrović 5 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade 90
58 Neven Juranić 5 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 89
59 Dominik Cindori 5 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 88
59 Filip Hleb 5 Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Neven Smoljanec 88
59 Vedran Jakopović 5 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 88
59 Jan  Topolnjak 6 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 88
59 Matea Zrilić 6 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 88
64 Dominik Gleich 5 OŠ Pavleka Miškine, Zagreb, Grad Zagreb Nadica Kunštek 87
65 Juraj Kveder 5 II. OŠ, Varaždin, Varaždinska Darko Krznar 80
66 Ilija Pranjić 6 OŠ Dvor, Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić 79
67 Tina Gojak 6 OŠ "Fran Franković", Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 77
67 Stipe Vicković 6 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 77
69 Juraj Malenica 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 76
70 Adrian Čajić 5 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 74
70 Luka Ljubić 5 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 74
70 Iva Švajcer 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 74
73 Dominik Barjaktarić 6 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 70
73 Jozo Čalušić 6 IK "NET", Ivanić Grad, Zagrebačka Mate Čalušić 70
73 Antonio Franković 6 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 70
73 Matej Fras 6 Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 70
73 Laura Jambrec 5 Breznički Hum, Breznički Hum, Varaždinska Ljiljana Inkret Martinčević 70
73 Marko Matijaščić 6 IK "NET", Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 70
73 Martin Petek 6 Ludbreg, Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak 70
73 Nikola Petek 5 Ludbreg, Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak 70
73 Matej Petković 6 OŠ Vratišinec, Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša 70
73 Luka Radić 6 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 70
73 Davide Stanić 6 OŠ "F.K. Frankopan", Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 70
73 Matej Šaravanja 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 70
73 Mateo Vugrinec 6 OŠ Šenkovec, Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša 70
86 Matija Bečirević 6 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 67
87 Marko Karlović 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 66
87 Vahudin Porčić 5 OŠ Dvor, Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić 66
89 Luka Brkanac 5 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 65
90 Tomislav Babović 6 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 64
90 Helena Jerleković 5 Slavka Kolara, Kravarsko, Zagrebačka Emina Gudelj 64
90 Andrej Jurilj 6 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 64
90 Kristina Kralj 6 Milka Trnina, Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 64
90 Luka Kristijan 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 64
90 Mauro Mavar 6 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 64
90 Filip Novkoski 4 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 64
90 Josip Plaščević 6 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 64
98 Sebastian Glad 6 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 61
98 Josip Kudlek 6 I. OŠ, Petrinja, Sisačko-moslavačka Ivan Kosak 61
100 Ivan Delija 6 OŠ Ante Kovačića, Zlatar, Krapinsko-zagorska Nina Posarić 60
101 Miljenko Lovre Trutina 4 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 58
102 Marija Kuzmić 5 Breznički Hum, Breznički Hum, Varaždinska Ljiljana Inkret Martinčević 55
102 Miroslava Mrkalj 5 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 55
102 Nikola Pavlović 6 OŠ Dvor, Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić 55
102 Matej Vonić 6 OŠ Šenkovec, Šenkovec, Međimurska Lidija Matoša 55
106 Kruno Bračun 5 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 50
107 Janko Debeljak 6 Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 48
107 Nikola Jakšić 6 Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 48
107 Dino Kovačević 6 Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 48
107 Tomica Markulin 6 OŠ "Vladimir Nazor", Topusko, Sisačko-moslavačka Tomislav Kuzmić 48
107 Ivan Slamek 6 OŠ Vratišinec, Vratišinec, Međimurska Zlatko Okreša 48
107 Grga Tolić 6 Bogumila Tonija, Samobor, Zagrebačka Karmen Tonšetić 48
113 Ivan Jolić 5 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 47
113 Tomislav Šklebar 5 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 47
115 Petar Bogović 6 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 40
115 Kristijan Horvat 5 Slavka Kolara, Kravarsko, Zagrebačka Emina Gudelj 40
115 Tomislav Karaturović 6 OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković 40
115 Eva Pavlinek 5 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 40
119 Dominik Kuzmić 5 Visoko, Visoko, Varaždinska Dragan Lukić 37
120 Jan Gošić 6 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 30
121 Anita Šapić 6 OŠ "Fran Franković", Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 23
122 Dario Horvatić 5 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 7