OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA
BASIC/PASCAL
II. PODSKUPINA
 
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Karlo Dumbović 8 Udruga programera S VIJUGOM, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
1 Matija Folnović 7 OŠ Žuti Brijeg, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
1 Antea Hadviger 7 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
1 Nino Jagar 8 OŠ Vrbani, Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar 200
1 Ivica Kičić 8 OŠ Žitnjak, Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulcsar 200
1 Nikola  Konjušak 8 Bratoljuba Klaića, Bizovac, Osječko-baranjska Dario Krenek 200
1 Filip Kontić 8 OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulscar 200
1 Srećko Mihaljević 8 OŠ Jordanovac, Zagreb, Grad Zagreb Tibor Kulscar 200
1 Antun Razum 7 OŠ Retkovec, Zagreb, Grad Zagreb Zdenko Čor 200
1 Robert Tretler 8 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 200
11 Tomislav Bukić 8 OŠ Jurja Dalmatinca, Šibenik, Šibensko-kninska Siniša Stojnić 187
11 Borna Vukadinović 8 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 187
13 Ivan  Katanić 8 fra Kaje Adžića, Pleternica, Požeško-slavonska Marijana Škvorc 174
14 Davor Nekić 8 OŠ S.S. Kranjčevića, Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećanić 171
15 Žad Deljkić 7 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 165
16 Ivan Paljak 7 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 162
17 Ivan Kovačević 8 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 160
18 Bruno Marić 7 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 152
19 Bojan Kušter 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 142
20 Edi Topić 7 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 140
21 Stjepan Hrastić 7 OŠ Nova Rača, Nova Rača, Bjelovarsko-bilogorska Ivana Cafuk 139
22 Franko Hržić 7 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 137
23 Daniel Bihar 7 OŠ Retkovec, Zagreb, Grad Zagreb Zdenko Čor 127
24 Fabijan Prević 8 OŠ Vladimir Nazor, Daruvar, Bjelovarsko-bilogorska Alenka Njegovac 126
24 Ivan Sinek 7 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 126
26 Ivan  Hrastinski 7 OŠ Ksavera Š. Gjalskog, Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić 124
26 Lobel Strmečki 8 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 124
28 Oršulić Juraj 8 OŠ Žuti brijeg, Zagreb, Grad Zagreb Braslav Erpačić 123
29 Borna Mihaljević 8 OŠ A.B. Šimića, Zagreb, Grad Zagreb Veronika Skrivanek 121
30 Tin Ševarević 8 Milka Trnina, Križ, Zagrebačka Mate Čalušić 111
31 Tin Bubanko 8 OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac 105
32 Domagoj Stanković 7 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 100
33 Ivan Jambrešić 8 OŠ Kotoriba, Kotoriba, Međimurska Karmen Somi 99
34 Gombar Paula 7 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 97
35 Ivan Hontić 8 OŠ Molve, Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar 92
35 Nika Juričić 8 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Zoran Mamula 92
37 Mislav Selec 8 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 90
38 Bruno Čutić 8 OŠ Kralja Tomislava, Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto 86
38 Luka Jurić 7 OŠ Gračani, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 86
40 Filip Srnec 7 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 84
40 Denis Vida 8 M.P. Katančića, Valpovo, Osječko-baranjska Vlasta Buljan 84
42 Luka Horvat 7 Ludbreg, Ludbreg, Varaždinska Stiven Šijak 82
42 Marko Vojić 8 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Zoran Mamula 82
44 Marin Nekić 8 OŠ S.S. Kranjčevića, Senj, Ličko-senjska Darija Glažar-Pećanić 81
45 Filip Klobučar 8 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ljubinko Vidanović 79
45 Tomislav Kostanjevac 8 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 79
45 Filip Maslač 8 E. Kumičića, Velika Gorica, Zagrebačka Katarina Grgić 79
45 Jelena  Onukijević 7 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 79
49 Gordan Nekić 7 OŠ "F.K. Frankopan", Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 78
50 Antonio Ivan Miletić 7 OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb, Grad Zagreb Sanja Ledinek 77
51 Mario Benković 7 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 76
51 Antonio Tkalac 7 Velika Mlaka, Mičevec, Zagrebačka Štefica Škara 76
53 Nikola Dragičević 8 OŠ Kralja Tomislava, Udbina, Ličko-senjska Zlatko Brkić 75
53 Nikola Pokupec 7 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 75
55 Hrvoje Bralić 8 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 74
56 Miriam Brezovec 8 I. OŠ, Varaždin, Varaždinska Tamara Ređep 73
57 Maro  Miličević 7 OŠ Mokošica, Mokošica, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica 72
57 Anamarija Pošpaić 8 Šemovec, Šemovec, Varaždinska Renata Papec 72
59 Josip Ahel 8 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 71
60 Tomislav Belačić 8 OŠ Kralja Tomislava, Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto 70
60 Ivan  Filipović 8 E. Kumičića, Velika Gorica, Zagrebačka Katarina Grgić 70
60 Ivor Horvatić 8 E. Kumičića, Velika Gorica, Zagrebačka Katarina Grgić 70
60 Matija Hranilović 7 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 70
60 Ivan Nevistić 8 Stjepana Cvrkovića, Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko 70
65 Mislav Šelendić 8 OŠ Markuševec, Zagreb, Grad Zagreb Bruno Rahle 69
66 Matko Kulaš 7 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 68
67 Aleksandar Andrejčuk 8 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 67
67 Marija  Šimag 7 OŠ Ksavera Š. Gjalskog, Zabok, Krapinsko-zagorska Katarina Mardešić 67
69 Jelena Držaić 7 OŠ Ivana Rangera, Kamenica, Varaždinska Ivan Štefek 65
69 Nikola Rogar 8 D. Domjanića, Sv. Ivan Zelina, Zagrebačka Vinko Gavran 65
69 Mateo Velenik 7 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Zoran Mamula 65
72 Ivan Katić 7 XI. OŠ, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Slavica Danilović 63
73 Tomislav Markanović 7 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 62
73 Ante Sekulić 8 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb Ljubomir Vidanović 62
73 Nikola Trstenjak 8 Gornji Mihaljevec, Gornji Mihaljevec, Međimurska Milena Korunić 62
73 Denis Vidalin 7 OŠ Stjepana Kefelje, Kutina, Sisačko-moslavačka Tomislav Uroić 62
77 Vedran Krevh 8 OŠ Kralja Tomislava, Zagreb, Grad Zagreb Zvonimir Cetto 58
77 Vedran  Lovrić 8 Braće Radića, Kloštar Ivanić, Zagrebačka Sergej Pavlek 58
79 Matej Kohon 8 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 57
80 Marko Dudak 7 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 55
81 Domagoj Balenović 8 OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković 54
81 Anton Bogdanić 7 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 54
81 Marko Hrlić 7 Kaštanjer, Pula, Istarska Svjetlana Prkić 54
81 Tin Matek 7 OŠ dr. Ante Starčevića, Zagreb, Grad Zagreb Marija Vrdoljak-Ivković 54
81 Nikola Mikulić 8 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 54
81 Ivan Nikić 8 OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, Sisačko-moslavačka Stjepan Pejaković 54
81 David Nikolić 7 OŠ Opuzen, Opuzen, Dubrovačko-neretvanska Ivan Curić 54
81 Ivan Peić 8 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 54
81 Luka Strižić 8 OŠ "Braća Bobetko", Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin 54
90 Antun Aleksa 7 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 53
90 Nikola Mratinić 8 Klub MIS, Split, Splitsko-dalmatinska Antica Lovrić 53
92 Dominik Kisić 8 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 52
93 Danijela Božić 8 Šemovec, Šemovec, Varaždinska Renata Papec 50
93 Domagoj Burčul 7 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 50
93 Marko  Čipor 8 OŠ "Braća Bobetko", Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin 50
93 Luka Vukalović 7 IV. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Branko Raičković 50
97 Vlaho Poluta 8 OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac 49
98 Boris Bortek 8 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 48
99 Robert Borovac 8 III. OŠ, Varaždin, Varaždinska Tomislav Leček 47
100 Borna Ivošević 8 OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac 46
100 Dejan Jurić 8 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 46
100 Hrvoje Stipan 8 III. OŠ, Varaždin, Varaždinska Tomislav Leček 46
103 Antonio Kuzmić 8 Visoko, Visoko, Varaždinska Dragan Lukić 40
104 Nikola Pražetina 8 OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb, Grad Zagreb Jasna Živić 39
105 Robert Grgac 8 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 38
105 Toni Potrebić 7 OŠ Ljudevit Gaj, Krapina, Krapinsko-zagorska Vlatka Matejaš 38
105 Una Radojčić 7 Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Martina Sertić 38
105 Filip Vukovinski 8 Samobor, Samobor, Zagrebačka Goran Matoš 38
109 Mateo Feketija 7 OŠ I.G. Kovačića, Gornje Bazje, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak 35
110 Goran  Adžić 7 Ivan Goran Kovačić, Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga 34
110 Ivan Bezić 7 OŠ "Braće Radić", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Marijo Oštrkapa 34
110 Dejan Ćućić 7 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 34
110 Mislav Kljenak 7 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 34
110 Valentino Kudeljan 8 D. Domjanića, Sv. Ivan Zelina, Zagrebačka Vinko Gavran 34
110 Antonio Marijanović 7 Kman-Kocunar, Split, Splitsko-dalmatinska Iva Nosić 34
110 Karlo Marunić 7 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 34
110 Predrag Prodanović 7 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Zoran Mamula 34
110 Tomislav Raknić 7 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 34
110 Zvonimir Šegvić 7 Kman-Kocunar, Split, Splitsko-dalmatinska Iva Nosić 34
110 Andrej Šimić 7 Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović 34
110 Filip Šklebar 7 I. OŠ, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 34
110 Matej Štajduhar 7 Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović 34
110 Mirko Težak 8 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 34
110 Domagoj Vukadin 8 OŠ Dvor, Dvor, Sisačko-moslavačka Vesna Majdandžić 34
110 Luka Zaharija 7 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 34
126 Jurica Šestok 7 DP TK&INFO, Vukovina, Zagrebačka Štefica Škara 33
127 Mladen Bošnjak 8 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 32
127 Roko Lazić 7 OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac 32
129 Matej Beljan 8 Ivan Goran Kovačić, Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga 30
129 Matteo Benčić 8 Veli Vrh, Pula, Istarska Aleksandra Žufić 30
129 Nikol Bilić 8 Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović 30
129 Aleksandar Čečavac 7 Peta osnovna škola Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska Sanela Saćer 30
129 Matija Fučkar 8 OŠ I.B. Mažuranić, Virovitica, Virovitičko-podravska Vjekoslav Lončar 30
129 Antonio Hrelja 8 Veli Vrh, Pula, Istarska Aleksandra Žufić 30
129 Bojan Jakić 7 Peta osnovna škola Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska Sanela Saćer 30
129 Amalia Koricky 7 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 30
129 Mario Migan 8 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 30
129 Luka Pavlišić 7 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 30
129 Ivan Radajić 8 Hvar, Hvar, Splitsko-dalmatinska Mila Majer 30
129 Tena Sedlaček 7 OŠ Vladimira Vidrića, Kutina, Sisačko-moslavačka Suzana Vuković 30
129 David Šarćević 7 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 30
129 Božen Šarić 7 OŠ Ante Kovačića, Zagreb, Grad Zagreb Miljenko Balaban 30
129 Ante Šimunović 7 OŠ Ante Kovačića, Zagreb, Grad Zagreb Miljenko Balaban 30
129 Deni Špiranec 8 OŠ I.B. Mažuranić, Virovitica, Virovitičko-podravska Vjekoslav Lončar 30
129 Tomislav Šuto 8 Zmijavci, Zmijavci, Splitsko-dalmatinska Alma Šuto 30
129 Filip Tenko 8 III. OŠ, Varaždin, Varaždinska Tomislav Leček 30
129 Filip Tremac 8 OŠ Augusta Harambašića, Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald 30
129 Krešimir Tuškanec 8 OŠ "Braća Bobetko", Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin 30
129 Aleksandar Vezmar 8 OŠ Kantrida, Rijeka, Primorsko-goranska Zrinko Brdar 30
129 Dino Vojnić 7 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 30
129 Sven  Vukelić 7 Dobriša Cesarić, Požega, Požeško-slavonska Damir Vukelić 30
129 Filip Zmišlja 7 III. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 30
129 Martin Zurak 7 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 30
129 Lidija Žuvela 8 OŠ Vela Luka, Vela Luka, Dubrovačko-neretvanska Marijan Ančić 30
129 Tomislav  Žuvela 8 OŠ Vela Luka, Vela Luka, Dubrovačko-neretvanska Marijan Ančić 30
156 Filip Bošnjak 8 OŠ Gradina, Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak 27
156 Inka Brijačak 8 OŠ Gradina, Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak 27
158 Tibor Marić 7 OŠ Miroslava Krleže, Zagreb, Grad Zagreb Mihajlo Vučković 25
159 Jurica Milinković 7 Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović 24
160 Barbara Blažičević 8 OŠ Gradina, Gradina, Virovitičko-podravska Željko Bošnjak 23
161 Mihael Mateković 8 Visoko, Visoko, Varaždinska Dragan Lukić 20
161 David Savić 8 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 20
163 Ante Kezić 8 OŠ Novska, Novska, Sisačko-moslavačka Slavica Horvat-Salaj 16
163 Damir Kuzmić 8 Visoko, Visoko, Varaždinska Dragan Lukić 16
163 Borna Mihaljević 7 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 16
166 Lorena Janjac 7 Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 12
166 Damir Suljkić 7 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 12
168 Nikola Baržić 8 Brda, Split, Splitsko-dalmatinska Mate Balić 8
168 Danijel Klobučar 8 Stjepana Cvrkovića, Stari Mikanovci, Vukovarsko-srijemska Vlado Karajko 8
168 Dominik Šafarić 8 Ivan Goran Kovačić, Sv. Juraj na Bregu, Međimurska Dražen Oletić 8
171 Erika Fafanđel 7 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska Ljerka Linić 6
171 Adriana Panižić 8 OŠ "Braća Bobetko", Sisak, Sisačko-moslavačka Jasminka Gerin 6
171 Jerko Starčević 7 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 6
171 Davor Zupičić 7 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 6
175 Tin Antonić 8 OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb, Grad Zagreb Tatjana Priselac 4
175 Matej Balatinac 8 Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska Aleksandar Lukadinović 4
175 Tomislav Janković 8 OŠ Mikleuš, Mikleuš, Virovitičko-podravska Tomislav Žagar 4
175 Luka Labrović 7 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 4
175 Josipa Lovričević 7 OŠ Vela Luka, Vela Luka, Dubrovačko-neretvanska Marijan Ančić 4
175 Sven Novak 7 OŠ Vladimira Vidrića, Kutina, Sisačko-moslavačka Suzana Vuković 4
175 Dijana Stjepanović 8 OŠ V. Nazora, Nova Bukovica, Virovitičko-podravska Tomislav Žagar 4
175 Mislav Šimunđa 8 Brda, Split, Splitsko-dalmatinska Mate Balić 4
175 Ana Trojanović 7 OŠ Vela Luka, Vela Luka, Dubrovačko-neretvanska Marijan Ančić 4