OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA
LOGO
I. PODSKUPINA
 
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 15 učenika
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Marin Tomić 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 200
1 Glorija Volarević 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 200
3 Filip Domitrović 6 OŠ "Sveti Matej", Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić 184
4 Mihael Peklar 5 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 179
5 Ena Oster 6 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 144
6 Alen Orčić 5 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 140
7 Vjekoslav Artić 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 130
8 Juraj Bišćan 5 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 120
9 Neven Miculinić 6 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 113
10 Filip  Hrenić 6 Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska Željko Šavor 110
11 Luka Suman 5 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 90
12 Marija Tomljenović 6 I OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 81
13 Robert Injac 5 Dom mladih, Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 70
13 Davor Lakuš 6 OŠ "Đuro Ester", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek 70
13 Božen Mušterić 6 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 70
13 Mia Pejinović 6 OŠ Cvjetno naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 70
17 Roko Cukrov 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 65
18 Bruno Blažeka 6 2. OŠ, Čakovec, Međimurska Gordan Bartolić 59
19 Marko Duspara 5 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 58
19 Mateo Magić 6 II. OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan 58
19 Marin Seršić 6 OŠ Gornja Vežica, Rijeka, Primorsko-goranska Diego Tich 58
22 Matej Gradiček 5 I OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 56
22 Silvia Novak 5 Podturen, Podturen, Međimurska Nevenka Micek 56
24 Marko Franjić 6 3. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 55
24 Josip Gulan 5 Galovac, Galovac, Zadarska Josip Lučić 55
24 Luka Kušter 6 Vladimir Nazor, Sveti Ilija, Varaždinska Nevenka Šestak 55
24 Anton Perkov 6 Dr. Mate Demarina, Medulin, Istarska Hatka Adrović 55
24 Antun-Stjepan Pongrac 6 3. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 55
29 Domagoj  Škacan 5 OŠ Sveta Nedjelja, Sveta Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek Bogišić 53
30 Bartol Oremović 6 Udruga programera S VIJUGOM, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 52
31 Branimir Jungić 6 OŠ Braća Ribar, Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny 51
32 Tomislav Babović 6 Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 50
32 Mateo Bogdanić 6 OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac, Ličko-senjska Valentina Pajdaković 50
32 Dino  Bzik 5 VII. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Blaženka Trgorlić 50
32 Bruno Ipša 6 Veliki Bukovec, Veliki Bukovec, Varaždinska Lidija Kralj 50
32 Mauro Jurada 5 OŠ "Andrija Mohorovičić", Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić 50
32 Leon Malnar 5 OŠ "Petar Zrinski", Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet 50
32 Mauro Mavar 6 Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 50
32 Ivan Plantak 6 Sračinec, Sračinec, Varaždinska Nenad Tesla 50
32 Adam Sedmak 6 Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 50
32 Kristina Stamenković 6 Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 50
32 Hrvoje  Šeketa 6 OŠ Sveta Nedjelja, Sveta Nedjelja, Zagrebačka Vesna Benedek Bogišić 50
32 Stipe Vicković 6 Smiljevac, Zadar, Zadarska Marina Kulaš 50
44 Ivan Pešorda 6 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 48
45 Dominik Perković 6 Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 46
45 Nikola Zeman 6 Gornji Mihaljevec, Gornji Mihaljevec, Međimurska Milena Korunić 46
47 Marko Glavan 5 Privlaka, Privlaka, Zadarska Davor Barić 45
47 Filip Gulan 6 Galovac, Galovac, Zadarska Josip Lučić 45
47 Vinko Lovrenčić 5 OŠ "Vladimir Nazor", Virovitica, Virovitičko-podravska Ana Borbaš 45
47 Matej Milutin 5 Petar Zoranić, Nin, Zadarska Paulo Škibola 45
47 Filip Predovan 5 Petar Zoranić, Nin, Zadarska Paulo Škibola 45
47 Bojan Spahija 6 3. OŠ, Čakovec, Međimurska Nataša Boj 45
47 Tea Stilinović 6 OŠ Dr. Franje Tuđmana, Lički Osik, Ličko-senjska Ivan Nekić 45
54 Bruno Josipović 6 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 43
54 Iva Žužić 5 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 43
56 Anton Filipović 5 OŠ Jurja Dobrile, Rovinj, Istarska Miroslav Stanišić 40
56 Borna Milinković 4 OŠ Rapska, Zagreb, Grad Zagreb Gordan Jurković 40
56 Marija Pezić 6 Kaštanjer, Pula, Istarska Branka Piton 40
56 Mateo Saršon-Zorić 6 OŠ "Sveti Matej", Viškovo, Primorsko-goranska Milana Jakšić 40
56 Marko  Slavulj 6 OŠ Zvonimira Franka, Kutina, Sisačko-moslavačka Suzana Vuković 40
56 Dorija Šarić 5 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 40
56 Matej Tenčić 5 Petar Zrinski, Jalžabet, Varaždinska Draženka Kučar 40
63 Ana-Marija Drašković 6 OŠ Dr. Franje Tuđmana, Lički Osik, Ličko-senjska Ivan Nekić 39
64 Marin Barišić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 38
64 Karlo Brajdić 6 OŠ Braća Ribar, Sisak, Sisačko-moslavačka Ivan Koreny 38
64 Andrija Plavša 6 OŠ Kamešnica, Kamešnica, Splitsko-dalmatinska Nada Pralić 38
64 Ivan  Živković 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 38
68 Frano Mihaljević 5 VI. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 36
69 Tomislav Hajak 5 I OŠ, Vrbovec, Zagrebačka Marinko Šimunek 35
69 Anastasija Jezernik 5 Podturen, Podturen, Međimurska Nevenka Micek 35
69 Timur Selimović 6 OŠ "Andrija Mohorovičić", Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić 35
72 Laura Huljak 6 OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb, Grad Zagreb Željko Kelava 34
72 Konrad Majer 5 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 34
74 Matija Čokonaj 6 OŠ "Braća Radić", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Maja Puhač 33
74 Petra Čvrljević 5 Petar Zoranić, Nin, Zadarska Paulo Škibola 33
74 Ana Helena Galić 6 Zdenka Turkovića, Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić 33
74 Dominik Kovačić 5 OŠ Vukovina, Vukovina, Zagrebačka Stipo Pejak 33
74 Arijan Mačkić 6 OŠ "Petar Zrinski", Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet 33
74 Bono Musić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 33
80 Antonio Jambrešić 6 Ivana Kozarca, Županja, Vukovarsko-srijemska Vladimir Jozanović 32
80 Grgur Mrak 6 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka Nada Brkić 32
82 Fran Oršulić 5 OŠ "Vladimir Nazor", Virovitica, Virovitičko-podravska Ana Borbaš 31
82 Ivana Ovčar 5 Podturen, Podturen, Međimurska Nevenka Micek 31
84 Ivona Ajduković 6 OŠ D. Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 30
84 Ana-Marija Arbanas 6 OŠ Zvonimira Franka, Kutina, Sisačko-moslavačka Suzana Vuković 30
84 Matija Babić 5 Oš Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 30
84 Martin Bagić 5 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 30
84 Luka Barl 5 OŠ Bana J. Jelačića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 30
84 Ante Buntić 6 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 30
84 Frane Čeko-Šupuk 6 OŠ Jurja Dalmatinca, Šibenik, Šibensko-kninska Siniša Stojnić 30
84 Ena Ćosić 6 Hugo Badalić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Kristina Krtalić 30
84 Ana-Maria Ćurić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 30
84 Sara Delić 6 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 30
84 Lovre Dodig 6 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 30
84 Domagoj Drlja 6 OŠ Brajda, Rijeka, Primorsko-goranska Saša Bačić 30
84 Domagoj Franceković 4 OŠ Rapska, Zagreb, Grad Zagreb Gordan Jurković 30
84 Ivana  Gleđ 6 OŠ Mokošica, Mokošica, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica 30
84 Greta Gombar 3 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 30
84 Stjepan  Grubišić 6 Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 30
84 Krunoslav Haramina 5 OŠ "Vladimir Nazor", Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević 30
84 Gabrijela Haramustek 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 30
84 Marko Hren 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 30
84 Tomislav Ivanković 5 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Augustinović 30
84 Niko Jakovčev 6 Petra Preradovića, Zadar, Zadarska Pero Sović 30
84 Stjepan Jurić 6 Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 30
84 Lorena Justinić 5 OŠ "F.K. Frankopan", Malinska, Primorsko-goranska Alenka Žužić 30
84 Dora Katana-Martić 6 OŠ Poreč, Poreč, Istarska Tatjana Popović 30
84 Matteo Kinkela 5 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade 30
84 Katarina  Klanjčić 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 30
84 Luka  Kordić 6 Zdenka Turkovića, Kutjevo, Požeško-slavonska Marijana Vrzić 30
84 Marko Kovaček 6 OŠ Molve, Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar 30
84 Nives Kunjašić 6 OŠ Smokvica, Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tatjana Vučetić 30
84 Domagoj Latečki 6 OŠ Antuna Mihanovića, Zagreb, Grad Zagreb Dane Pavić 30
84 Ivan  Lukinec 6 OŠ Rude, Rude, Zagrebačka Franjo Hrelja 30
84 Vedran Major 5 OŠ Augusta Harambašića, Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald 30
84 Stribor Marinčić 6 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 30
84 Lovro Marković 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 30
84 Mislav  Marković 5 OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Ogulin, Karlovačka Mirjana Puškarić 30
84 Martin Matak 6 A.G. Matoš, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Zvonimirka Roth 30
84 Toni Modrić 6 OŠ Gornja Vežica, Rijeka, Primorsko-goranska Dražan Sikirica 30
84 Andrej Modrušan 5 OŠ Jurja Dobrile, Rovinj, Istarska Miroslav Stanišić 30
84 Petar Mrakužić 5 OŠ Bana J. Jelačića, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 30
84 Sašo Nikolovski 6 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka Nada Brkić 30
84 Marko Opačak 6 OŠ Poreč, Poreč, Istarska Tatjana Popović 30
84 Danijel Pavleković 6 Vladimir Nazor, Đakovo, Osječko-baranjska Andrija Šušak 30
84 Petar Pecotić 6 OŠ Smokvica, Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tatjana Vučetić 30
84 Kristijan Pereša 5 Tone Peruška, Pula, Istarska Tatjana Ban Bastijanić 30
84 Matteo Perković 6 OŠ Podmurvice, Rijeka, Primorsko-goranska Gordana Stanojević 30
84 Jelena Petrović 5 OŠ "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade 30
84 Goran Poje 6 OŠ "Petar Zrinski", Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet 30
84 Luka Rački 5 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 30
84 Laura Radić 6 OŠ Nikola Tesla, Rijeka, Primorsko-goranska Mate Adžić 30
84 Bartol Rebernjak 6 OŠ Pantovčak, Zagreb, Grad Zagreb Mira Vičić 30
84 Matija Rebuša 4 OŠ Rapska, Zagreb, Grad Zagreb Gordan Jurković 30
84 Paula Rinkovac 4 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 30
84 Patrik Sadaić 5 OŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger 30
84 Vanessa Santrač 6 Kneginec Gornji, Kneginec Gornji, Varaždinska Nevenka Šestak 30
84 Mia Sitar 6 OŠ "Đuro Ester", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek 30
84 Tvrtko Sternak 5 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 30
84 Filip Stevanović 5 OŠ Jurja Dobrile, Rovinj, Istarska Miroslav Stanišić 30
84 Matija Stojković 5 OŠ "Milan Brozović", Kastav, Primorsko-goranska Dolores Saršon 30
84 Filip Tonković 6 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka Kristina Fratrović 30
84 Vjera Turk 6 OŠ "Đuro Ester", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Đurđica Lucek 30
84 Ivan Tušek 5 OŠ Vojnić, Vojnić, Karlovačka Tomislav Bogović 30
84 Slavko Vincek 6 Gustav Krklec, Maruševec, Varaždinska Ružica Breški 30
84 Petar  Vrbančić 6 OŠ Samobor, Samobor, Zagrebačka Vjeka Valečić 30
84 Romana Žitnik 4 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 30
148 Andrea Lukačević 5 Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić 29
149 Jakov Knežević 4 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 28
150 Ivan Raguž 5 I.B. Mažuranić, Strizivojna, Osječko-baranjska Maijela Miletić 27
151 Katarina Balen 6 Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 26
151 Marin Bigović 5 Matija Gubec, Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak 26
151 Josip Ivanović 6 Blaž Tadijanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Anka Bogdan 26
151 Toni Janjić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 26
151 Branimir Krstonošić 6 Frana Krste Frankopana, Osijek, Osječko-baranjska Vlado Vranješ 26
151 Marin Kukovačec 5 A.G. Matoš, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Zvonimirka Roth 26
151 Alberto  Marelić 6 OŠ Smokvica, Smokvica, Dubrovačko-neretvanska Tatjana Vučetić 26
151 Anamarija Miličević 6 OŠ Mokošica, Mokošica, Dubrovačko-neretvanska Nikolina Bubica 26
151 Dorotea Štimac 5 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 26
151 Marko Vukić 6 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka Kristina Fratrović 26
151 Dominik Zovak 6 Ivana Kozarca, Županja, Vukovarsko-srijemska Vladimir Jozanović 26
162 Natko Grgas 4 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 25
162 Ivan Kozić 5 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 25
162 Matija Majcen 6 OŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger 25
162 Filip Mravunac 5 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Mihaela Piskač 25
162 Franjo Pešut 5 OŠ Kustošija, Zagreb, Grad Zagreb Marica Radoš 25
162 Matija Šelendić 6 OŠ Markuševec, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Kranjčević 25
162 Luka Živko 4 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 25
169 Antonio Hmura 5 Mladost, Osijek, Osječko-baranjska Viktorija Hržica 24
170 Ivona Burčul 6 Galovac, Galovac, Zadarska Josip Lučić 20
171 Zvonimir Jurelinac 6 OŠ Mladost, Zagreb, Grad Zagreb Dražen Marković 18
171 Domagoj  Katarinić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 18
171 Mislav  Mikšik 5 Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić 18
174 Robert Ukić 6 Josipa Lovretića, Otok, Vukovarsko-srijemska Kata Huber 17
175 Matija Haničar 5 Dobriša Cesarić, Osijek, Osječko-baranjska Marija Stjepanović 15
175 Mario Pejinović 4 OŠ Cvjetno naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Kokić 15
175 Vilim Prodanović 5 OŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger 15
175 Ivan  Sinković 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 15
175 Dobrila Šunde 5 OŠ A. Harambašića, Zagreb, Grad Zagreb Ines Kniewald 15
180 Marin Piskač 5 OŠ "Vladimir Nazor", Križevci, Koprivničko-križevačka Ante Starčević 11
181 Mato Manović 5 Vilima Korajca, Kaptol, Požeško-slavonska Ivan Totar 9
182 Josip  Marković 6 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 8
182 Eduard  Salopek 5 OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Ogulin, Karlovačka Mirjana Puškarić 8
184 Tea Galić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 6
184 Mateo  Lukić 6 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 6
184 Christian Michael Mavrić 5 OŠ Jurja Dobrile, Rovinj, Istarska Miroslav Stanišić 6
184 Karlo Molnar 4 OŠ Molve, Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar 6
184 Tomislav Rašić  6 Blaž Tadijanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Anka Bogdan 6
184 Matea Tomašević 5 Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić 6
190 Jurica Pavelić 5 OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vrbanac 5
190 Tena Prodanović 5 OŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska Zoran Vuger 5
190 Marko Zaplatić 5 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 5
193 Josip  Balen 5 Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Domin Jurišić 3
193 Marta Burčul 6 Galovac, Galovac, Zadarska Josip Lučić 3
193 Tomislav  Jureša 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 3
193 David Lozić 5 OŠ Kustošija, Zagreb, Grad Zagreb Marica Radoš 3
193 Matio Štivić 6 Ivana Kozarca, Županja, Vukovarsko-srijemska Vladimir Jozanović 3
198 Ivan Klarić 6 Josipa Lovretića, Otok, Vukovarsko-srijemska Kata Huber 2
198 Antonio Stipetić 6 OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Ogulin, Karlovačka Mirjana Puškarić 2