SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
PASCAL/C/C++
I. PODSKUPINA
 
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 20 učenika
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivan Pilat 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 200
1 Bruno Rahle 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 200
1 Goran Žužić 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 200
4 David Gostinski 2 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 185
5 Anton Grbin 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 180
6 Nino Uzelac 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 179
7 Filip Barl 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 175
8 Viktor Braut 2 KIOK, Krk, Primorsko-goranska Boris Bolšec 165
8 Mislav Čovran 2 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 165
8 Adrijan Satja Kurdija 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 165
8 Jakša Markotić 2 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Antišić 165
12 Ivan Domladovec 2 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 158
12 Viktor Kvaternjak 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 158
14 Martin Šošić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 151
15 Zrinka Gavran 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 140
16 Mirko Kokot 1 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 137
17 Stjepan Glavina 1 Srednja škola, Prelog, Međimurska Danijela Naranđa 136
17 Stjepan Henc 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 136
19 Frane Kurtović 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 131
20 Vjekoslav Giacometti 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 130
21 Gordan Glavaš 2 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 124
21 Ivan Gnjidić 2 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 124
23 Boris Blagojević 2 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Nedeljko Begović 122
24 Dino Šantl 2 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 120
25 Miranda Kreković 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 115
25 Denis Osvald 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 115
27 Petar Alilović 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 106
28 Bojan Krevh 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 99
29 Zorana Ćurković 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 97
30 Matija Šošić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 90
31 Barbara Arbanas 1 Informatički klub BIT, Kutina, Sisačko-moslavačka Goran Vasiljević 88
32 Matija Bagić 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 82
33 Josip Markulin 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 81
34 Kristijan Novoselić 2 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska Zvonko Rupčić 80
35 Josip Šokčević 2 Tehnička škola R. Bošković, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Daniel Rakijašić 75
36 Adam Trstenjak 1 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 72
37 Marko Domlija 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 62
37 David Pavić 2 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 62
39 Nenad Janjac 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 61
40 Luka Anđelić 2 Informatički klub, Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević 60
40 Damjan Bujak 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 60
42 Mate Luka Granić 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 57
43 Ivan Borko 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 55
43 Branimir Kasun 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 55
43 Dominik Tomičević 1 Srednja škola, Vrbovec, Zagrebačka Đuro Leščić 55
46 Jure Granić-Skender 1 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Oreb 54
47 Marin Smiljanić 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 53
48 Jerko Filipović 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 50
49 Karlo Bilić 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 49
50 Josip Janžić 2 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 48
51 Igor Jerković 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 47
51 Mario Lovreković 1 IK "GuK", Križ, Zagrebačka Vlado Lendvaj 47
53 Kruno Tomola Fabro 1 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 46
54 Tomislav Gudek 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 45
54 Šime Gverić 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 45
54 Mario Kulaš 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 45
54 Tomislav Viduka 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 45
58 Dario Sikirica 2 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Antišić 40
59 Josip Ivković 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 39
59 Šime Ninčević 2 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska Tonkica Strika 39
59 Željko Tomić 2 Gimnazija A.G. Matoš, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić 39
62 Daniel Ćuk 2 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 37
62 Ivo Katunarić 2 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Antišić 37
64 Marko Kruljac 2 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 35
64 Tin Rabuzin 1 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 35
64 Matija Šantl 1 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 35
67 Josip Basioli 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 30
67 Matija  Benčević 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
67 Ivan Božić 2 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ferić 30
67 Tomislav Budimlić 2 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić 30
67 Matej Ćutunić 1 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
67 Borna Farkaš 1 Srednja škola I. Švear, Križ, Zagrebačka Iva Ipšin 30
67 Ivana Ivković 2 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ferić 30
67 Denis Košutić 2 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 30
67 Igor  Lipovac 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
67 Tomislav Maričević 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 30
67 Mislav Stanković 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
67 Dinko Tipurić 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
67 Ivan Vergot 2 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 30
80 Mauro Barešić 1 Gimnazija, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso 28
81 Franjo Čorak 2 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 22
81 Nikola Goluban 2 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković 22
83 Luka Jagatić 1 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 20
84 Valentina Karolj 1 Informatički klub BIT, Kutina, Sisačko-moslavačka Goran Vasiljević 19
84 Dinko Osrečki 1 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Branimir Adamović 19
86 Franjo Tošić 2 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Nedeljko Begović 18
87 Mihael Nemčić 1 Informatički klub, Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević 16
88 Juraj Selanec 1 Informatički klub, Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević 13
89 Antonio Damičević 1 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 12
90 Martin Gorički 2 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 10
90 Stjepko Zrnčić 2 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 10
92 Igor Durbek 2 Tehnička škola, Kutina, Sisačko-moslavačka Stjepan Uroić 8
92 Zvonimir Mandić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 8
92 Niko Višnjić 2 Gimnazija, Pula, Istarska Petko Radulović 8
95 Mirna Družinec 2 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 6
95 Ante Sikirica 1 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 6
95 Dino Šimićev 2 Gimnazija Franje Petrića, Zadar, Zadarska Gojko Bukvić 6
95 Jerko Tišler 2 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 6
99 Ivan Grubišić 2 Gimnazija, Pula, Istarska Petko Radulović 4
99 Antonela Madunić 1 Informatički klub BIT, Kutina, Sisačko-moslavačka Goran Vasiljević 4
101 Nikola Čubelić 2 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 2
101 Slavko Đurkin 2 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković 2
101 Željko Osrečki 2 Tehnička škola R. Bošković, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Daniel Rakijašić 2
101 Vanja Ranogajec 2 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković 2
101 Kristijan Tenčić 1 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Mirko Varga 2
101 Vedran Vučetić 2 Gimnazija A.G. Matoš, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić 2