SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
PASCAL/C/C++
II. PODSKUPINA
 
Na Državno natjecanje se iz ove natjecateljske skupine poziva načelno 25 učenika
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Petra Bosilj 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 200
1 Filip Pavetić 3 Srednja škola I. Švear, Križ, Zagrebačka Goran Pugar 200
1 Ivo Sluganović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 200
1 Rudolf Tretler 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Alenka Žužić 200
5 Saša Stanko 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 190
6 Igor Čanadi 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 185
6 Domagoj Kusalić 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 185
8 Nikola Banić 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 180
9 Ivan Maček 4 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Josipović 175
9 Matija Osrečki 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 175
11 Antonio Krnjak 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Darinka Drabić 150
11 Relja Medić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 150
13 Bruno Kovačić 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 145
14 Martina Štenger 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 140
15 Tomislav Lombarović 4 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Nedeljko Begović 135
15 Leo Osvald 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 135
17 Nikola Adžaga 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 130
17 Hrvoje Bandov 4 IK "VEL_IK", Velika Gorica, Zagrebačka Miroslav Crnić 130
17 Ilija Gavran 4 SŠ I. Trnskoga, Hrvatska Kostajnica, Sisačko-moslavačka Siniša Pužar 130
17 Darko Kukovec 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 130
17 Mladen Marović 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 130
17 Mladen Mikša 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 130
17 Marin Pranjić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić 130
17 Ivan Rukavina 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 130
17 Petar Sirković 4 IK "VEL_IK", Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 130
17 Ivan Šandrk 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Tajana Vešligaj 130
17 Mislav Tomić 3 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Oreb 130
28 Marijan Stupar 4 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 122
29 Nikola Kos 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 118
29 Frane Roje 4 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Debak 118
31 Bruno Mikuš 4 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 115
32 Viktor Fonić 4 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Josipović 112
33 Dominik Borović 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 111
34 Petar Palašek 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Darinka Drabić 110
34 Tomislav Podhraški 3 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 110
36 Hrvoje Kusulja 4 Tehnička škola R. Bošković, Zagreb, Grad Zagreb Zlatko Nadarević 108
37 Franjo Kovačić 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Darinka Drabić 107
38 Igor Daidžić 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 103
39 Igor Ružak 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 100
40 Mladen Borovina 3 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 98
40 Nenad Mikša 4 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković 98
42 Lenka Vukšić 4 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Debak 95
43 Vanja Paulik 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 92
44 Zoran Plesivčak 3 Gimnazija, Županja, Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković 91
45 Branimir Blašković 3 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Kristina Lučić 90
45 Mateo Curić 3 Gimnazija, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso 90
45 Josip Stuhli 3 Gimnazija A.G. Matoš, Đakovo, Osječko-baranjska Vesna Tomić 90
45 Mijo Tvrdojević 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 90
49 Matija Korpar 3 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 82
50 Silvio Jančin 4 Gimnazija L. Vranjanin, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 80
51 Ivan Kušt 4 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 79
51 Matija Vrbanc 4 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 79
53 Matija Hustić 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 74
54 Hrvoje Ban 4 Pomorsko tehnička škola, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Dalija Milić Kras 70
54 Valentin Solina 4 Tehnička škola R. Bošković, Zagreb, Grad Zagreb Snježana Tomašević 70
54 Hrvoje Vugrinec 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Darinka Drabić 70
57 Filip Defar 4 X. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Romić 66
58 Denis Kasak 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 64
58 Petar Pofuk 3 Informatički klub, Križevci, Koprivničko-križevačka Marko Dimjašević 64
58 Niko Vrhovac 4 Gimnazija, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso 64
61 Marko Turk 3 Gimnazija "Fran Galović", Koprivnica, Koprivničko-križevačka Gordana Međimorec 63
62 Mislav Boroš 4 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 62
62 Marko Božić 3 Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić 62
64 Dragutin Hrenek 4 Tehnička škola R. Bošković, Zagreb, Grad Zagreb Ivan Jurić 59
65 Nabojša Veron 3 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Josipović 58
66 Andrija Kičić 3 III. Gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Smiljana Perić 54
66 Dalibor Korpar 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Mirko Varga 54
68 Tin  Englman 4 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 52
68 Anamarija Kirin 4 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 52
70 Marijan Vinogradac 4 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 51
71 Josip Bašić 4 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Antišić 50
71 Bernard Kolobara 4 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 50
73 Dragutin Andrić 3 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Josipović 47
74 Dino Jurina 3 KIOK, Krk, Primorsko-goranska Marijan Jurešić 46
74 Ivana Kajić 3 XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Marina Ninković 46
74 Krunoslav  Kolarec 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 46
74 Ivan Krijan 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 46
74 Robert Vežnaver 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 46
79 Tomislav  Čulig 4 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 42
79 Dario Grčić 4 Tehnička škola, Karlovac, Karlovačka Mirko Jurić 42
79 Josip Rožman 4 Tehnička škola, Karlovac, Karlovačka Mirko Jurić 42
79 Antonio Tomac 3 Tehnička škola, Kutina, Sisačko-moslavačka Stjepan Uroić 42
83 Matej Grozdanović 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 40
83 Dejan Muža 4 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 40
83 Alen Pekić 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 40
86 Jelena Banjanin 3 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 39
86 Marin Relatić 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 39
88 Dušan Barić 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 38
88 Darko Mikulić 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 38
88 Adam Nikšić 4 Srednja škola I. Švear, Ivanić Grad, Zagrebačka Iva Ipšin 38
88 Robert Pofuk 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Darinka Drabić 38
92 Nemanja Cvijanović 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 37
93 Josip Odobašić 3 Tehnička škola, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Nada Vuković 36
94 Darko Živković 3 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 34
95 Vedran Ciganović 3 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 32
95 Petar Čolić 3 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 32
97 Paula  Anđelić 3 Gimnazija, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso 31
97 Luka Vukušić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 31
99 Luka Bucić 4 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 30
99 Dino Čavarović 4 Gimnazija, Županja, Vukovarsko-srijemska Branislav Orešković 30
99 Tomislav Horvatiček 3 I. tehnička škola, Zagreb, Grad Zagreb Ivanka Sluganović 30
99 Toni Laštre 3 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Oreb 30
99 Petar Perišić 3 III. Gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Josipović 30
99 Dorian Ribarić 4 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 30
99 Filip Smoljan 3 Gimnazija Andrija Mohorovičić, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 30
99 Đuro Trbojević 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 30
99 Andrija Vrbanc 3 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 30
99 Matija Vrhovec 3 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 30
99 Karlo Zanki 3 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 30
110 Sara Muhvić 3 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 29
111 Deni Dugandžić 4 Gimnazija A.G. Matoš, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 27
111 Ivan Kaurić 4 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 27
111 Ines Marić 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka Davorka Božičević 27
111 Ivan Peris 3 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 27
111 Željko Plesac 3 Gimnazija, Karlovac, Karlovačka Slaven Lulić 27
111 Alen Rakipović 4 Srednja škola, Valpovo, Osječko-baranjska Marijan Antolović 27
111 Miroslav Saračević 3 Tehnička škola, Kutina, Sisačko-moslavačka Stjepan Uroić 27
111 Andrej Vuković 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka Davorka Božičević 27
119 Marko Jančec 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 24
119 Stjepan Udovičić 4 III. Gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Matija Bogdanović 24
121 Tibor Jukić 4 Gimnazija, Pula, Istarska Marica Puh 19
122 Mario Ferek 3 Srednja škola, Zlatar, Krapinsko-zagorska Vesna Pisačić 16
123 Goran Modrušan 4 Srednja škola "Zvane Črnje", Rovinj, Istarska Damir Nemčanin 15
123 Hrvoje  Rehnicer 4 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Ljiljana Miletić 15
123 Matija Steponov 3 Srednja škola "Zvane Črnje", Rovinj, Istarska Damir Nemčanin 15
123 Deni Vale 3 Gimnazija, Pula, Istarska Marica Puh 15
127 Ilija Obradović 3 Gimnazija, Metković, Dubrovačko-neretvanska Marinko Zubac 12
128 Zvonimir Klarić 3 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković 10
128 Vedran Rafaelić 3 Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić 10
128 Alen Smirko 3 Gimnazija, Pula, Istarska Marica Puh 10
131 Sandro Mur 3 Srednja škola "Vladimir Gortan", Buje, Istarska Marija Vojić 8
132 Davor Kedačić 3 Prva srednja škola, Beli Manastir, Osječko-baranjska Olivera Stojaković 6
132 Krešimir Kuhar 4 Srednja škola, Krapina, Krapinsko-zagorska Božidar Daković 6
132 Vedran Marenić 3 Srednja škola, Zlatar, Krapinsko-zagorska Vesna Pisačić 6
132 Vlatko Mavrinac 3 Srednja škola, Delnice, Primorsko-goranska Branka Mihajlović 6
132 Mario Mustapić 4 Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka Snježana Ruklić 6
137 Andrej Šubat 3 Srednja škola, Delnice, Primorsko-goranska Branka Mihajlović 4