OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA
LOGO

NESLUŽBENI REZULTATI (6. razred)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Branimir Filipović 6 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
1 Mihael Liskij 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
1 Mario Pejinović 6 OŠ Cvjetno Naselje, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 200
4 Borna Runac 6 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb Ndoc Deda 180
5 Ivan Lazarić 6 OŠ Centar, Pula, Istarska Damir Blašković 160
6 Ivan Janjić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 150
7 Luka Bakrač 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 140
7 Pula Inkret 6 OŠ Rude, Samobor, Zagrebačka Franjo Hrelja 140
7 Petra Jambriško 6 OŠ Vinica, Vinica, Varaždinska Mirjana Jambriško 140
10 Ivana Žužić 6 OŠ Frana Frankovića, Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 135
11 Jakov Knežević 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 130
11 Nikola Šalgaj 6 OŠ Sveti Đurđ, Sveti Đurđ, Varaždinska Draženka Kućar 130
11 Filip Vidović 6 VII. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Jasna Crnčec 130
11 Josip Vrbanić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 130
15 Paula Rinkovec 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 125
16 Natko Grgas 6 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb Željka Orčić 120
16 Andrej Mijić 6 OŠ Mladost, Osijek, Osječko-baranjska Mihaljević Blanka 120
18 Florijan Galić 6 OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 115
19 Dora Vojnić 6 OŠ Vidikovac, Pula, Istarska Ana Bačić 110
20 Ivan Zubović 6 OŠ Frana Frankovića, Rijeka, Primorsko-goranska Karmen Toić Dlačić 105
21 Andro Slavić 6 OŠ R.K. Jeretov, Opatija, Primorsko-goranska Dragica Rade 95
21 Mihael Stočko 6 OŠ Zrinskih, Nuštar, Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild 95
23 Karlo Dautović 6 OŠ Zvonimira Franka, Kutina, Sisačko-moslavačka Suzana Vuković 90
23 Karlo Fruehwirth 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 90
23 Tomislav Huđek 6 OŠ Tužno, Radovan, Varaždinska Gordana Sokol 90
23 Mihovil Ilakovac 6 OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 90
23 Pavao Jerebić 6 OŠ Blato, Blato, Dubrovačko-neretvanska Jure Franulović 90
23 Matej Osonjački 6 OŠ braća Radić, Koprivnica, Koprivničko-križevačka Maja Puhač 90
23 Bruno Vrane 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 90
30 Zvonimir Matić 6 OŠ Zamet, Rijeka, Primorsko-goranska Marjana Seršić 85
31 Marta Balenović 6 II. OŠ Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Vladimir Bank 80
31 Josipa Galić 6 OŠ Ivan Goran Kovačić, Velika, Požeško-slavonska Dalibor Škorvaga 80
31 Marin Gunja 6 OŠ Dragojle Jarnević, Karlovac, Karlovačka Mario Podrebarac 80
31 Marin Ivanković 6 OŠ F.K. Frankopana, Osijek, Osječko-baranjska Ivo Grgić 80
31 Arijana Kauzlarić 6 OŠ Nikole Tesle, Zagreb, Grad Zagreb Marko Kozina 80
31 Kristijan Markač 6 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 80
31 Ivana Matoković 6 OŠ Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Marko Šipek 80
31 Anja Petric 6 OŠ Petar Zrinski, Jalžabet, Varaždinska Mirjana Oršić 80
31 Mate Picukarić 6 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 80
31 Maja Puček 6 OŠ Tužno, Radovan, Varaždinska Gordana Sokol 80
31 Lea Rački 6 OŠ Petra Preradovića, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Pavić 80
31 Nirvana Sesvečan 6 II. OŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan 80
31 Luka Šopar 6 VI OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Mario Stančić 80
31 Filip Steavanovski 6 OŠ Vladimir Nazor, Virovitica, Virovitičko-podravska Krešimir Tuk 80
31 Denis Svitich 6 OŠ Stoja, Pula, Istarska Ina Plejić 80
46 Marko Dundović 6 OŠ Dore Pejačević, Našice, Osječko-baranjska Turjak Irena 70
46 Petar Đurić 6 OŠ Matija Gubec, Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak 70
46 Domagoj Franceković 6 OŠ Rapska, Zagreb, Grad Zagreb Mirena Maljković 70
46 Dario Fras 6 OŠ Augusta Harambašića, Zagreb, Grad Zagreb Nikolina Kukulj 70
46 Marko Gulan 6 OŠ Galovac, Zemunik, Zadarska Josip Ćoso 70
46 Nikola Herceg 6 OŠ Đurmanec, Đurmanec, Krapinsko-zagorska Krešimir Kralj 70
46 Amra Hodžić 6 OŠ Darda, Darda, Osječko-baranjska Benko Banko 70
46 Stjepan Kačmarčik 6 OŠ Š.K. Benje, Zadar, Zadarska Tomislav Jukić 70
46 Matija Kušec 6 OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica, Zagrebačka Milan Omrčen 70
46 Dino Ljubić 6 OŠ Vladimir Nazor, Đakovo, Osječko-baranjska Šušak Andrija 70
46 Nina Miculinić 6 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska Svetlana Mauhar-Jurković 70
46 Marcijan Mlinarić 6 OŠ dr. Ivan Merz, Zagreb, Grad Zagreb Miroslav Cvitko 70
46 Ive Predovan 6 OŠ "Petar Zoranić", Nin, Zadarska Paulo Škibola 70
46 Borna Sauka 6 OŠ dr. A. Mohorovičić, Matulji, Primorsko-goranska Siniša Topić 70
46 Ana-Marija Tomić 6 OŠ Dore Pejačević, Našice, Osječko-baranjska Sandra Poljak 70
46 Ena Tomičić 6 OŠ Matija Gubec, Cernik, Brodsko-posavska Kristina Novak 70
46 Filip Vuksanović 6 OŠ Antun Mihanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Jadranka Horvat 70
63 Bruno Kovač 6 OŠ Ivana Filipovića, Zagreb, Grad Zagreb Bosa Mrazović 68
64 Lana Horvat 6 OŠ Strahoninec, Čakovec, Međimurska Vesna Mikulić 66
65 Nikola Barčanac 6 OŠ Vladimir Nazor, Virovitica, Virovitičko-podravska Krešimir Tuk 62
65 Alen Štruklec 6 OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli, Krapinsko-zagorska Nataša Salamon 62
67 Leo Filip Kovačić 6 OŠ Đuro Ester, Koprivnica, Koprivničko-križevačka Snježana Vuk 58
67 Filip Padežanin 6 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka Predrag Matko 58
69 Miljenko Lovre Trutina 6 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb Vladimir Marić 56
70 Miro Krklec 6 OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli, Krapinsko-zagorska Nataša Salamon 54
71 Domagoj Grdinić 6 OŠ F.K. Frankopan, Krk, Primorsko-goranska Klaudija Topić Matković 52
71 Ivan Novosel 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 52
73 Magdalena Hudek 6 OŠ Vjenceslava Novaka, Zagreb, Grad Zagreb Ivana Gurović 50
73 Alen Jovan 6 OŠ Petrijanec, Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak 50
73 Karlo Molnar 6 OŠ Molve, Molve, Koprivničko-križevačka Stanko Molnar 50
76 Tin Perić 6 OŠ Zamet, Rijeka, Primorsko-goranska Marjana Seršić 47
77 Damir Barić 6 OŠ Zamet, Rijeka, Primorsko-goranska Marjana Seršić 46
77 Janko Jurdana 6 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Klaudio Burolo 46
77 Janko Mataja 6 II. OŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka Mladen Sesvečan 46
77 Nikola Špiljak 6 OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli, Krapinsko-zagorska Nataša Salamon 46
81 Antonija Dudjak 6 OŠ Kralja Tomislava, Našice, Osječko-baranjska Zahirović Vlatka 42
81 Stjepan Rusan 6 OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica, Krapinsko-zagorska Valentina Đurek 42
83 David Bogović 6 VII. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska Jasna Crnčec 41
84 Antonio Brusić 6 OŠ F.K. Frankopan, Krk, Primorsko-goranska Klaudija Topić Matković 40
84 Doris Jurković 6 OŠ Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Marko Šipek 40
84 Lovro Knežević 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 40
84 Maja Krmpotić 6 OŠ Marije i Line, Umag, Istarska Klaudio Burolo 40
84 Teo Šestak 6 OŠ Josipa Badalića, Graberje Ivaničko, Zagrebačka Damir Adamović 40
89 Matija Premuš 6 OŠ Centar, Pula, Istarska Damir Blašković 38
90 Hrvoje Hodak 6 OŠ Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Marko Šipek 36
90 Lovro Šestan 6 OŠ Zamet, Rijeka, Primorsko-goranska Marjana Seršić 36
92 Maja Horvat 6 OŠ Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Marko Šipek 34
93 Ivan Konjić 6 OŠ Petrijanec, Petrijanec, Varaždinska Jasminka Belščak 33
94 Natko Andrić 6 OŠ braće Radića, Pakrac, Požeško-slavonska Vlatka Bakarić 30
94 Marin Benčević 6 OŠ Zrinskih, Nuštar, Vukovarsko-srijemska Klaudija Wild 30
94 Mario Fraćin 6 OŠ Š.K. Benje, Zadar, Zadarska Tomislav Jukić 30
94 Niko Gulan 6 OŠ Galovac, Zemunik, Zadarska Josip Ćoso 30
94 Nikolina Hrelja 6 OŠ Svetvinčenat, Svetvinčenat, Istarska Ana Benazić 30
94 Marko Kajfeš 6 OŠ Kaštanjer, Pula, Istarska Svjetlana Prkić 30
94 Ivana Kasunić 6 OŠ Ivan Goran Kovačić, Duga Resa, Karlovačka Snježana Černelić 30
94 Josip Maričević 6 OŠ Vladimir Nazor, Adžamovci, Brodsko-posavska Sanja Bićanić 30
94 Tomislav Radaić 6 OŠ Blato, Blato, Dubrovačko-neretvanska Jure Franulović 30
94 Josip Šajnović 6 OŠ Julija Kempfa, Požega, Požeško-slavonska Marko Šipek 30
94 Stipe Šare 6 OŠ Galovac, Zemunik, Zadarska Josip Ćoso 30
94 Ivan Zeko 6 OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica, Zagrebačka Milan Omrčen 30
106 Domagoj Jelić 6 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka Štefica Škara 28
107 Edi Petković 6 OŠ Š.K. Benje, Zadar, Zadarska Tomislav Jukić 26
107 Ana Sačer 6 OŠ Sveti Đurđ, Sveti Đurđ, Varaždinska Draženka Kućar 26
107 Jelena Šeparović 6 OŠ Blato, Blato, Dubrovačko-neretvanska Jure Franulović 26
107 Alen Tomašec 6 OŠ Vinica, Vinica, Varaždinska Mirjana Jambriško 26
111 Daniel Marinković 6 OŠ Šijana, Pula, Istarska Vesna Lorencin 24
112 Helena Levak 6 OŠ Privlaka, Privlaka, Zadarska Davor Barić 22
112 Patrik Paulić 6 OŠ Grabrik, Karlovac, Karlovačka Jasmina Božičević 22
114 Mihael Brezovar 6 OŠ Rude, Samobor, Zagrebačka Franjo Hrelja 20
114 Andro Vujević 6 OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica, Zagrebačka Milan Omrčen 20
116 Domagoj Đaković 6 OŠ Dobriša Cesarić, Požega, Požeško-slavonska Katarina Kotrla 18
116 Saša Štajner 6 OŠ Kaštanjer, Pula, Istarska Svjetlana Prkić 18
118 Antea Gudelj 6 OŠ Mejaši, Split, Splitsko-dalmatinska Gordan Lovrić 16
118 Tomislav Horvat 6 OŠ braća Radić, Koprivnica, Koprivničko-križevačka Maja Puhač 16
118 Dario Rakhel 6 OŠ Vladimir Nazor, Virovitica, Virovitičko-podravska Krešimir Tuk 16
118 Matea Rojnić 6 OŠ Svetvinčenat, Svetvinčenat, Istarska Ana Benazić 16
118 Marko Tadić 6 OŠ Donji Lapac, Donji Lapac, Ličko-senjska Milena Bajić 16
123 Ante Branimir Brajko 6 OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac, Osječko-baranjska Stjepan Pristav 12
123 Eugen Davidović 6 OŠ Mate Lovraka, Kutina, Sisačko-moslavačka Davor Vrgoč 12
123 Marko Keser 6 OŠ Mate Lovraka, Kutina, Sisačko-moslavačka Davor Vrgoč 12
123 David Tomašić 6 OŠ Vladimir Nazor, Duga Resa, Karlovačka Snježana Černelić 12
127 Filip Radinić 6 I. OŠ Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Goran Jarčov 11
128 Lucija Azinović 6 OŠ Grabrik, Karlovac, Karlovačka Jasmina Božičević 10
128 Anita Sever 6 OŠ Donji Lapac, Donji Lapac, Ličko-senjska Milena Bajić 10
128 Miloš Štula 6 OŠ Trpinja, Trpinja, Vukovarsko-srijemska Milenko Šljukić 10
128 David Žufić 6 OŠ Svetvinčenat, Svetvinčenat, Istarska Ana Benazić 10
132 Robert Banjavčić 6 OŠ Vladimir Nazor, Duga Resa, Karlovačka Snježana Černelić 6
132 Antonio Barišić 6 OŠ Dobriša Cesarić, Požega, Požeško-slavonska Katarina Kotrla 6
132 Tomislav Berber 6 OŠ Dragojle Jarnević, Karlovac, Karlovačka Mario Podrebarac 6
132 Blanka Dermit 6 OŠ Kaštanjer, Pula, Istarska Svjetlana Prkić 6
132 Ivan Knježević 6 OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac, Osječko-baranjska Stjepan Pristav 6
132 Josip Lončar 6 OŠ Ivan Goran Kovačić, Đakovo, Osječko-baranjska Vinko Pilipović 6
132 Marko Markanović 6 OŠ Dobriša Cesarić, Požega, Požeško-slavonska Katarina Kotrla 6
132 Ivan Musil 6 OŠ Dobriša Cesarić, Požega, Požeško-slavonska Katarina Kotrla 6
132 Bruno Sunagić 6 OŠ Horvati, Zagreb, Grad Zagreb Dragica Kolundžić 6
132 Paolo Turčić 6 OŠ F.K. Frankopan, Krk, Primorsko-goranska Klaudija Topić Matković 6
132 Denis Tušek 6 OŠ Petar Zrinski, Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet 6
132 Denis Vaupotić 6 OŠ Đuro Ester, Koprivnica, Koprivničko-križevačka Snježana Vuk 6
132 Marino Žagar 6 OŠ Petar Zrinski, Čabar, Primorsko-goranska Tanja Šebalj-Kocet 6
145 Ante Jakovljević 6 OŠ Milka Cepelića, Vuka, Osječko-baranjska Ivan Lončarević 5
146 Jovana Mikanović 6 OŠ Trpinja, Trpinja, Vukovarsko-srijemska Milenko Šljukić 4
146 Filip Miljak 6 OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica, Zagrebačka Ivana Car 4
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).