SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
PASCAL/C/C++

NESLUŽBENI REZULTATI (I. podskupina)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Ivica Kičić 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 195
2 Ivan Katanić 2 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 190
3 Srećko Mihaljević 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 130
3 Robert Tretler 2 Klub informatičara otoka Krka, Primorsko-goranska Boris Bolšec 130
5 Karlo Dumbović 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 128
6 Antea Hadviger 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić 124
7 Edi Topić 1 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 120
8 Matija Milišić 1 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 110
8 Tomislav Tunković 1 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 110
10 Juraj Oršulić 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 100
10 Antun Razum 1 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 100
10 Borna Vukadinović 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 100
13 Gustav Matula 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 95
14 Borna Mihaljević 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ernest Wendling 90
15 Goran Flegar 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 85
15 Nino Jagar 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 85
17 Matija Folnović 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić 78
18 Tin Bubanko 2 XIII. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Josip Justinić 75
19 Žad Deljkić 1 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić 70
19 Davor Nekić 2 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 70
19 Ivan Paljak 1 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić 70
22 Paula Gombar 1 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić 65
23 Matija Bucić 1 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mirjana Nikolić 60
23 Matko Ljulj 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 60
23 Luka Mikec 2 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska Andrija Vanjak 60
26 Ivan Sinek 1 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 55
27 Filip Kontić 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 50
27 Bojan Vujatović 2 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Slavojka Antišić 50
29 Nenad Banfić 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Vesna Novosel Martinić 45
29 Fran Stanić 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 45
31 Jure Bogunović 2 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Magda Josipović 40
31 Filip Bosnić 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 40
33 Tomislav Bujanović 1 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 35
33 Nikola Konjušak 2 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska Zvonko Rupčić 35
33 Andrej Mrkonjić 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Gordana Batcha 35
33 Ognjen Stipetić 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Bojan Radman 35
37 Bruno Marić 1 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 30
37 Josip Vladić 2 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka Davor Malović 30
39 Denis Milošević 1 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Dražen Jakopović 25
39 Mislav Selec 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 25
41 Robert Borovac 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 20
42 Alen Andrašek 1 Gimnazija Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Mihaela Kelava 15
42 Lovro Basioli 2 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska Andrija Vanjak 15
42 Kristijan Biščanić 2 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 15
42 Igor Dudaš 2 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 15
42 Matija Kos 2 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 15
42 Ivan Kovačević 2 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 15
42 Enis Novak 2 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 15
42 Antonio Škrtić 2 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka Davor Malović 15
42 Domagoj Stanković 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Miro Balukčić 15
42 Tomislav Trgovac 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 15
52 Tomislav Bukić 2 Gimnazija A. Vrančića, Šibenik, Šibensko-kninska Kristina Halavanić 10
52 Marko Gudan 2 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 10
52 Ivan Hrastinski 1 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 10
52 Mihovil Plečko 2 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 10
52 Filip Vujičić 2 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska Andrija Vanjak 10
57 Stephan Bednaić 2 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 5
57 Denis Bezjak 2 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković 5
57 Ivan Brajković 2 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Tanja Vukas 5
57 Mateja Bubnjar 2 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 5
57 Luka Horvat 1 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska Ramon Šafarić 5
57 Dino Kačavenda 2 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 5
57 Viktor Kolobarić 2 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mladen Pregrad 5
57 Filip Rudan 2 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Dragica Debak 5
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).