SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
PASCAL/C/C++

NESLUŽBENI REZULTATI (3. razred)
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA MENTOR BODOVI
1 Stjepan Glavina 3 SŠ Prelog, Prelog, Međimurska Danijela Naranđa 200
1 Adrian Satja Kurdija 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 200
3 Frane Kurtović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 180
4 Fran Jurišić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 155
5 Zrinka Gavran 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Vedran Kušić 150
6 Mirko Kokot 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Bojan Banić 140
6 Denis Osvald 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 140
6 Ljudevit Palle 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Mate Vulić 140
9 Ivan Borko 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Renata Gjurić 120
9 Stjepan Henc 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 120
11 Nino Uzelac 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 110
12 Luka Mate Granić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Zlatka Markučič 105
12 Viktor Kvaternjak 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 105
12 Marin Smiljanić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 105
12 Toni Soldo 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 105
16 Robert Petranović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 100
17 Branimir Kasun 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Nikola Dmitrović 95
17 Matija Šantl 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 95
19 Dario Miličić 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 80
20 Dinko Osrečki 3 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska Dajana Zucić 79
21 Dino Peran 3 Gimnazija A. Vrančića, Šibenik, Šibensko-kninska Kristina Halavanić 75
21 Adam Trstenjak 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 75
23 Marko Đomlija 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 70
23 Kruno Tomola Fabro 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 70
25 Dino Turković 3 Informatički klub "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka Andrija Huzjak 65
26 Mario Stipčić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb 60
27 Duje Roje 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb 59
28 Tomislav Gudlek 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Predrag Brođanac 50
28 Tomislav Križan 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Miljenko Blažeka 50
28 Tomislav Maričević 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 50
31 Nikola Šorša 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb Ljiljana Štracak 45
31 Dominik Tmičević 3 SŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka Đuro Leščić 45
31 Boris Vukojević 3 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak 45
34 Janko Breški 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 40
34 Branimir Gregov 3 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb Zoran Vajić 40
34 Kristijan Stojšić 3 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 40
34 Josip Vujnović 3 Informatički klub "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka Andrija Huzjak 40
38 Marin Petković 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 38
39 Zoran Kovačević 3 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska Tatjana Stranjak 37
40 Hrvoje Brezak 3 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 35
40 Antonio Damičević 3 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 35
40 Mario Kostelac 3 Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, Virovitičko-podravska Josip Šipek 35
43 Andrej Ciganj 3 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska Vlasta Mutabžija 33
44 Matej Borovec 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska Emina Grmić 30
45 Karlo Kramar 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Miljenko Blažeka 29
46 Marko Jančec 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 28
46 Teodor Sabolić 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska Janja Pavlinić 28
48 Domagoj Magaš 3 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska Zlatko Markovinović 25
49 Alan Paučnik 3 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska Mihael Bobičanec 24
50 Matej Jengić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 23
50 Zvonimir Mandić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 23
52 Mauro Barešić 3 Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska Pero Ruso 19
53 Marko Čulinović 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Miljenko Blažeka 17
53 Eva Fortner 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Miljenko Blažeka 17
53 Stjepan Grgić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 17
53 Mihael Šafarić 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska Kristinka Blažeka 17
53 Tomislav Smrečki 3 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska Stjepan Šalković 17
53 Žan Strahija 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska Miljenko Blažeka 17
59 Jure Granić-Skender 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska Ana Oreb 14
59 Dino Pohilj 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 14
59 Antonio Soldo 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska Sanja Grabusin 14
62 Ognjen Drašković 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka Davorka Božičević 5
62 Borna Farkaš 3 SŠ Ivan Švear, Ivanić Grad, Zagrebačka Iva Ipšin 5
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).