OSNOVNOŠKOLSKA SKUPINA
BASIC/PASCAL/C/C++
 
SLUŽBENI REZULTATI (8. razred)
(u zagradama su prvobitni bodovi dobiveni na temelju evaluacije županijskih povjerenstava)
 
Sva pitanja ili žalbe vezane uz rezultate reevaluacije uputite
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA ZAD1 ZAD2 ZAD3 UKUPNO
1 Martin Bek 8 II. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska 50 60 90 200
1 Martin Gluhak 8 II. OŠ Varaždin, Varaždin, Varaždinska 50 60 90 200
1 Matija Marić 8 OŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 50 60 90 200
1 Marin Tomić 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb 50 60 90 200
5 Neven Miculinić 8 Dom mladih Rijeka, Primorsko-goranska 50 60 84 194
6 Ena Oster 8 OŠ Josipa Račića, Zagreb, Grad Zagreb 50 60 76 186
7 Vjekoslav Artić 8 OŠ Otona Ivekovića, Zagreb, Grad Zagreb 50 60 61 171
8 Filip Hrenić 8 OŠ Novi Marof, Novi Marof, Varaždinska 50 60 57
(55)
167
(165)
9 Glorija Volarević 8 OŠ Matije Gupca, Zagreb, Grad Zagreb 50 60 40 150
10 Ivan Sesar 8 OŠ Augusta Šenoe, Zagreb, Grad Zagreb 50 60 35 145
11 Davor Vidanović 8 OŠ F.K. Frankopana, Zagreb, Grad Zagreb 21 60 57 138
12 Antonio Jurić 8 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka 21 60 30 111
13 Bruno Blažeka 8 II. OŠ čakovec, Čakovec, Međimurska 21 60 19 100
14 Domagoj Oreški 8 OŠ Nedelišće, Nedelišće, Međimurska 21 60 16 97
15 Ivan Korotaj 8 OŠ Podrute, Novi Marof, Varaždinska 21 60 15 96
15 Lovro Marković 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb 21 60 15 96
17 Vedran Stipetić 8 OŠ K.S. Gjalskog, Zagreb, Grad Zagreb 21 60 10 91
18 Mario Cvjetojević 8 OŠ Garešnica, Garešnica, Bjelovarsko-bilogorska 21 60 0 81
19 Vedran Biđin 8 II. OŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 50 9 15 74
19 Tomislav Bukal 8 OŠ Visoko, Visoko, Varaždinska 50 9 15 74
19 Sebastian Glad 8 OŠ Čavle, Čavle, Primorsko-goranska 50 9 15 74
19 Vedran Mikov 8 OŠ Frana Frankovića, Rijeka, Primorsko-goranska 50 9 15 74
19 Igor Orečić 8 OŠ Otok, Zagreb, Grad Zagreb 50 9 15 74
24 Toni Janjić 8 OŠ Velika Mlaka, Velika Mlaka, Zagrebačka 50 9 8 67
25 Ilija Pranjić 8 OŠ Dvor, Dvor, Sisačko-moslavačka 50 0 15 65
26 Mauro Mavar 8 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska 35 9 15 59
27 Ivan Anić 8 OŠ Trnsko, Zagreb, Grad Zagreb 21 15 15 51
28 Filip Domitrović 8 OŠ Sveti Matej, Viškovo, Primorsko-goranska 50 0 0 50
29 Leonarda Filipec 8 OŠ Garešnica, Garešnica, Bjelovarsko-bilogorska 22 9 15 46
30 Tomislav Babović 8 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska 21 9 15 45
30 Mirko Bartol 8 II. OŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 21 9 15 45
30 Stefan Bekić 8 OŠ Vladimir Nazor, Topusko, Sisačko-moslavačka 21 9 15 45
30 Ivan Delija 8 OŠ Ante Kovačića, Zlatar, Krapinsko-zagorska 21 9 15 45
30 Nino Dujmešić 8 OŠ Zamet, Rijeka, Primorsko-goranska 21 9 15 45
30 Andro Gerić 8 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka 21 9 15 45
30 Marko Jagodić 8 OŠ fra Kaje Adžića, Pleternica, Požeško-slavonska 21 9 15 45
30 Tomislav Karaturović 8 OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, Sisačko-moslavačka 21 9 15 45
30 Zvonimir Kunštek 8 OŠ Martijanec, Donji Martijanec, Varaždinska 21 9 15 45
30 Josip Marković 8 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka 21 9 15 45
30 Marin Seršić 8 OŠ Gornja Vežica, Rijeka, Primorsko-goranska 21 9 15 45
30 Tomislav Skoković 8 II. OŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 21 9 15 45
30 Bojan Spahija 8 III. OŠ Čakovec, Čakovec, Međimurska 21 9 15 45
30 Kristina Stamenković 8 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska 21 9 15 45
30 Domagoj Suhić 8 OŠ Ljudevita Gaja, Osijek, Osječko-baranjska 21 9 15 45
30 Mateo Vugrinec 8 OŠ Šenkovec, Čakovec, Međimurska 21 9 15 45
30 Matea Zrilić 8 OŠ F.K. Frankopan, Krk, Primorsko-goranska 21 9 15 45
47 Kristijan Čurla 8 OŠ Gračani, Zagreb, Grad Zagreb 21 6 17 44
48 Marko Franjić 8 III. OŠ Čakovec, Čakovec, Međimurska 21 5 15 41
48 Ivan Kvesić 8 OŠ Ante Kovačića, Zagreb, Grad Zagreb 21 5 15 41
48 Luka Ratković 8 OŠ Martijanec, Donji Martijanec, Varaždinska 21 5 15 41
51 Antun-Stjepan Pongrac 8 III. OŠ Čakovec, Čakovec, Međimurska 21 0 19 40
51 Stipe Vicković 8 OŠ Smiljevac, Zadar, Zadarska 21 4 15 40
53 Marko Jurec 8 OŠ Ante Kovačića, Zlatar, Krapinsko-zagorska 21 9 8 38
53 Valentina Vaško 8 OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 21 9 8 38
55 Dario Deak 8 OŠ I.G. Kovačića, Gornje Bazje, Virovitičko-podravska 21 5 8 34
56 Davor Kihar 8 OŠ I.G. Kovačića, Gornje Bazje, Virovitičko-podravska 21 5 7 33
56 Marin Sančić 8 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka 9 9 15 33
58 Petar Kristijan Bogović 8 OŠ F.K. Frankopan, Krk, Primorsko-goranska 21 9 0 30
58 Filip Kovačić 8 OŠ Kralja Tomislava, Zagreb, Grad Zagreb 21 9 0 30
60 Stribor Marinčić 8 OŠ Slava Raškaj, Ozalj, Karlovačka 5 9 15 29
61 Dora Deljac 8 OŠ Marina Držića, Zagreb, Grad Zagreb 21 5 0 26
61 Dinko Šafarić 8 OŠ Šenkovec, Čakovec, Međimurska 21 5 0 26
61 Josip Zvekić 8 OŠ Ivan Goran Kovačić, Velika, Požeško-slavonska 21 5 0 26
64 Ljubica Bosanac 8 OŠ M.P. Katančića, Valpovo, Osječko-baranjska 9 0 15 24
64 Miroslav Jovanovski 8 OŠ Plokite, Split, Splitsko-dalmatinska 11 0 13 24
64 Dalibor Višnjić 8 OŠ Martijanec, Donji Martijanec, Varaždinska 12 4 8 24
67 Mario Andrija Balug 8 OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić, Zagrebačka 2 5 15 22
68 Gabrijel Dragoje 8 OŠ Ante Kovačića, Zagreb, Grad Zagreb 21 0 0 21
68 Filip Šuste 8 OŠ S.S. Kranjčevića, Zagreb, Grad Zagreb 0 6 15 21
68 Josip Vuglec 8 OŠ Gustava Krkleca, Zagreb, Grad Zagreb 21 0 0 21
71 Branimir Krstonošić 8 OŠ F.K. Frankopana, Osijek, Osječko-baranjska 15 0 0 15
72 Tilen Hedžet 8 OŠ Ivana Kukuljevića, Sisak, Sisačko-moslavačka 9 0 0 9
72 Dino Štivin 8 OŠ M.A. Reljković, Davor, Brodsko-posavska 2 0 7 9
74 Martin Časni 8 OŠ Dubovac, Karlovac, Karlovačka - - 8 8
75 Leon Vignjević 8 OŠ Đuro Ester, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 7 0 0 7
76 Valentino Kašner 8 OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić, Zagrebačka 2 0 0 2
76 Luka Seničić 8 OŠ Ante Kovačića, Zagreb, Grad Zagreb 2 0 0 2
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).