SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
Osnove informatike
 
SLUŽBENI REZULTATI (ostali programi)
(u zagradama su prvobitni bodovi dobiveni na temelju evaluacije županijskih povjerenstava)
 
Sva pitanja ili žalbe vezane uz rezultate reevaluacije uputite
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA UKUPNO
1 Kruno Tomola Fabro 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 28
2 Tihomir Gregurović 4 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 26
3 Josip Užarević 4 Tehnička škola, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 25
4 Danijel Duboš 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 24
5 Nikola Konjušak 2 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska 23
5 Mario Lovreković 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 23
7 Leon Agatić 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 22
7 Štefan Ivičić 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 22
7 Lobel Strmečki 2 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 22
7 Ante Veža 4 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska 22
11 Matej Lakošeljac 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 21
11 Alen Magdalenić 3 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 21
11 Ivica Sertić 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 21
11 Davor Stjelja 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 21
11 Šime Tokić 4 Struk. škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska 21
16 Ivan Blažeković 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 20
16 Antonella Geljić 4 II. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 20
16 Slavko Grahovac 4 Gimnazija Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska 20
16 Filip Gunjača 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 20
16 Anđelo Kandić 1 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska 20
16 Ivona Kovačević 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 20
16 Mario Milas 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 20
16 Igor Prugovečki 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 20
16 Josip Živković 3 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska 20
25 Ines Belac 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 19
25 Mario Gavrić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 19
25 Ivan Horvat 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 19
25 Ivan Kušćer-Hren 3 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 19
25 Elen Markovčić 4 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 19
25 Kristijan Novoselić 4 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska 19
25 Franc Radman 2 VII gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 19
25 Vjekoslav Vargić 3 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska 19
33 Domagoj Alagić 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 18
33 Juro Bartolović 4 Elektr. i prom. škola, Osijek, Osječko-baranjska 18
33 Sara Bulić 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 18
33 Mia Gredelj 4 SŠ Čazma, Čazma, Bjelovarsko-bilogorska 18
33 Margita Jaković 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 18
33 Luka Karaman 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 18
33 Tomislav Smrečki 3 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 18
33 Toni Stojsavljević 2 Tehnička škola, Zadar, Zadarska 18
33 Diego Sušanj 3 SŠ za elektr. i rač., Rijeka, Primorsko-goranska 18
42 Mladen Beraković 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 17
42 Zrinka Bertić 4 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska 17
42 Hrvoje Cvitkušić 3 SŠ Hrvatski Kralj Zvonimir, Krk, Primorsko-goranska 17
42 Marko Đurasević 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 17
42 Željko Findak 1 SŠ Zlatar, Zlatar, Krapinsko-zagorska 17
42 Gabriel Giričenko 3 I. Tehnička škola Tesla, Zagreb, Grad Zagreb 17
42 Ivan Glavota 2 Ekonomska i upravna škola, Osijek, Osječko-baranjska 17
42 Marin Ivanjko 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 17
42 David Knezić 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 17
42 Ivan Pavlović 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 17
42 Dino Šantl 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 17
42 Mirko Vasilj 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 17
54 Jan Bjeličić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka 16
54 Matej Borovec 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 16
54 Luka Crnoja 1 SŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 16
54 Ivan Gabela 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 16
54 Zvonimir Kezić 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 16
54 Danijel Košanski 3 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 16
54 David Mihajlović 4 SŠ fra A.K. Miošića, Ploče, Dubrovačko-neretvanska 16
54 Ivana Miškić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 16
54 Krešimir Ognjenčić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 16
54 Igor Smolković 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 16
54 Siniša Terlević 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 16
54 Marko Vuković 4 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 16
66 Miran Blažek 2 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 15
66 Alen Duspara 3 Tehnička škola Pula, Pula, Istarska 15
66 Katarina Ferenčić 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 15
66 Anja Hula 4 Pazinski Kolegij, Pazin, Istarska 15
66 Sandro Matus 4 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka 15
66 Sandro Pribolšan 4 X. gimnazija Ivan Supek, Zagreb, Grad Zagreb 15
72 Leon Cappelli 3 SŠ Ambroza Haračića, Mali Lošinj, Primorsko-goranska 14
72 Josip Karabaić 3 SŠ Hrvatski Kralj Zvonimir, Krk, Primorsko-goranska 14
72 Hrvoje Klasnić 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 14
72 Ivan Pepelko 2 Pomorska škola, Bakar, Primorsko-goranska 14
72 Darko Perović 1 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 14
72 Tomislava Solar 4 SŠ Čazma, Čazma, Bjelovarsko-bilogorska 14
72 Goran Tomac 3 SŠ Delnice, Delnice, Primorsko-goranska 14
79 Ivica Brebrek 1 SŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 13
79 Dražen Dubravčić 3 I. Tehnička škola Tesla, Zagreb, Grad Zagreb 13
79 Ivona Klobučar 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 13
79 Matko Kostelić 3 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 13
79 Ivan Pađen 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 13
79 Matej Pavin 4 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska 13
79 Branko Perić 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 13
79 Gabrijel Petonjić 3 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 13
79 Matej Pijaca 1 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska 13
79 Matej Stanin 4 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 13
79 Sven Vukelić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 13
90 Mirela Čapko 4 Gimnazija Vukovar, Vukovar, Vukovarsko-srijemska 12
90 Krunoslav Domić 3 Gimn. i struk. škola J. Dobrile, Pazin, Istarska 12
90 Marko Filipan 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 12
90 Marko Januš 4 SŠ Sesvete, Zagreb, Grad Zagreb 12
90 Daniel Klasnić 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 12
90 Angelo Kolveši 1 Gimnazija Pula, Pula, Istarska 12
90 Dejan Mišljenović 3 SŠ za elektr. i rač., Rijeka, Primorsko-goranska 12
90 Rusmir Nadarević 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 12
90 Andrija Novaković 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 12
90 Marijan Rački 4 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 12
90 Ivan Soldo 3 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 12
90 Marino Špičko 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 12
90 Ivan Tomić 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 12
90 Igor Trgovac 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 12
104 Danijel Grmec 2 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 11
104 Martin Gunjević 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 11
104 Ivan Kalafatić 3 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 11
104 Tomislav Kosor 2 Zrak. Tehn. škola R. Perešina, Velika Gorica, Zagrebačka 11
104 Maja Marković 1 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska 11
104 Bernarda Matković 2 Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška, Brodsko-posavska 11
104 Nikola Miličić 3 Tehnička škola R. Boškovića, Zagreb, Grad Zagreb 11
104 Sara Milin 1 Zdravstvena škola, Split, Splitsko-dalmatinska 11
104 Matej Nekić 1 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 11
104 Emil Rubinić 3 SŠ za elektr. i rač., Rijeka, Primorsko-goranska 11
104 Ante Tomić 4 SŠ Čazma, Čazma, Bjelovarsko-bilogorska 11
104 Josip Turkalj 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka 11
116 Dino Albreht 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 10
116 Karlo Belobrajdić 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 10
116 Ankica Dulan 4 SŠ Čazma, Čazma, Bjelovarsko-bilogorska 10
116 Tihana Horvat 4 SŠ Tina Ujevića, Kutina, Sisačko-moslavačka 10
116 Valentino Jovan 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 10
116 Damir Malnar 3 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 10
116 Matija Medverec 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka 10
116 Fran Švarc 1 SŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 10
116 Vedran Vađunec 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 10
116 Maja Volf 3 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 10
126 Đulio Baričević 3 Struk. škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska 9
126 Anamarija Božić 3 SŠ Hrvatski Kralj Zvonimir, Krk, Primorsko-goranska 9
126 David Cindrić 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 9
126 Matija Dujan 4 SŠ Dugo Selo, Dugo Selo, Zagrebačka 9
126 Ilija Grgić 4 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 9
126 Karlo Martinek 1 III. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 9
126 Ivona Nižetić 2 Zdravstvena škola, Split, Splitsko-dalmatinska 9
126 Marija Priselac 2 II. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 9
126 Tomislav Smrtić 3 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 9
126 Matija Srnec 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 9
126 Nikola Žagar 4 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 9
137 Tomislav Bočkaj 1 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 8
137 Marijan Brletić 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 8
137 Šime Bužeća 4 Struk. škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska 8
137 Luka Ćakić 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 8
137 Zoran Jovanović 4 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 8
137 Hrvoje Kralj 1 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 8
137 Jessika Nikolić 3 Željeznička Tehnička škola, Moravice, Primorsko-goranska 8
137 Aleks Ožbolt 3 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 8
137 Katarina Pašalić 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 8
137 Leon Petrov 4 Struk. škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska 8
137 Marko Šćurec 4 X. gimnazija Ivan Supek, Zagreb, Grad Zagreb 8
137 Dario Turković 2 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 8
149 Kaja Bagarić 4 SŠ Dugo Selo, Dugo Selo, Zagrebačka 7
149 Ivan Cindrić 3 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 7
149 Marko Dudak 1 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 7
149 Anamarija Glad 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 7
149 Eva Hadaš 1 SŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska 7
149 Ivan Kaša 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 7
149 Damjan Matijević 4 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 7
149 Tamara Šarić 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 7
149 Emil Silađi 2 II. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska 7
149 Toni Spahuja 3 Ekonomska škola, Šibenik, Šibensko-kninska 7
149 Dušan Zorić 3 Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastir, Osječko-baranjska 7
160 Monika Bistrović 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 6
160 Luca Bjelobrk 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 6
160 Krešimir Ćorić 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 6
160 Adam Galkovski 2 Gimnazija Bjelovar, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 6
160 Dario Karaga 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 6
160 Šime Karamarko 3 Struk. škola V. Vlatkovića, Zadar, Zadarska 6
160 Tomislav Lombar 4 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 6
160 Niko Mađar 3 SŠ Petrinja, Petrinja, Sisačko-moslavačka 6
160 Pavle Međeral 2 Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska 6
160 Tomislav Oršolić 3 Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastir, Osječko-baranjska 6
160 Dušan Rašić 3 SŠ Petrinja, Petrinja, Sisačko-moslavačka 6
160 Martina Stolica 1 Zdravstvena škola, Split, Splitsko-dalmatinska 6
160 Silvio Vuk 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga, Križevci, Koprivničko-križevačka 6
160 Valentina Vuković 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 6
174 Ivan Grančić 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 5
174 Damir Kermenc 2 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 5
174 Antonia Kralj 1 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 5
174 Matej Maruna 1 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska 5
174 Branimir Milošević 4 SŠ Dugo Selo, Dugo Selo, Zagrebačka 5
174 Jure Perak 2 Tehnička škola R. Boškovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 5
174 Franjo Rajnović 3 Polj.-preh. škola, Požega, Požeško-slavonska 5
174 Zvonimir Rupčić 3 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 5
174 Filip Stipanović 3 Gimnazija Županja, Županja, Vukovarsko-srijemska 5
183 Filip Brinski 1 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 4
183 Dino Brnčić 3 SŠ Vladimir Nazor, Čabar, Primorsko-goranska 4
183 Ognjen Drašković 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 4
183 Mihael Kolonjak 4 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 4
183 Antonela Markanjević 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 4
183 Kristijan Miani 3 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 4
183 Adam Piškulić 2 Klas. gimn. fra M. Lanosovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 4
183 Željko Potnar 4 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 4
183 Josip Smiljanić 2 Tehnička škola, Zadar, Zadarska 4
183 Luka Stapić 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 4
193 Ivan Bojtal 3 SŠ A. Matijašević-Karamaneo, Vis, Splitsko-dalmatinska 3
193 Ante Bušić 2 V. gimnazija V. Nazor, Split, Splitsko-dalmatinska 3
193 Domagoj Dolić 1 Tehnička škola R. Boškovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 3
193 Marko Horvat 1 SŠ Konjščina, Konjščina, Krapinsko-zagorska 3
193 Marko Kožul 2 Tehnička škola, Zadar, Zadarska 3
193 Ivan Krpan 2 Ekonomska škola, Požega, Požeško-slavonska 3
193 Ivan Krznarić 2 Klas. gimn. fra M. Lanosovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 3
193 Dino Lovaković 3 SŠ M.A. Reljkovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 3
193 Fabijan Majdandžić 3 Gimnazija B. Frankopana, Ogulin, Karlovačka 3
193 Paolo Pelesk 4 Strukovna škola Pula, Pula, Istarska 3
193 Danijel Prajković 3 Tehnička škola, Požega, Požeško-slavonska 3
204 Katarina Bionda 4 Klas. gimn. fra M. Lanosovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 2
204 Antonio Jelečević 3 SŠ Petrinja, Petrinja, Sisačko-moslavačka 2
204 Marinko Mikša 4 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 2
204 Irena Opačak 3 SŠ M.A. Reljkovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 2
204 Matej Špoljarić 1 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 2
204 Filip Vidaković 2 Tehnička škola, Zadar, Zadarska 2
204 Danijel Župan 2 Klas. gimn. fra M. Lanosovića, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 2
211 Đorđe Arambašić 4 Obrtnička škola, Koprivnica, Koprivničko-križevačka 1
211 Biljana Glamočak 3 Željeznička Tehnička škola, Moravice, Primorsko-goranska 1
211 Sanja Petrović 3 Željeznička Tehnička škola, Moravice, Primorsko-goranska 1
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).