SREDNJOŠKOLSKA SKUPINA
PASCAL/C/C++
 
SLUŽBENI REZULTATI (II. podskupina)
(u zagradama su prvobitni bodovi dobiveni na temelju evaluacije županijskih povjerenstava)
 
Sva pitanja ili žalbe vezane uz rezultate reevaluacije uputite
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA/KLUB, MJESTO, ŽUPANIJA ZAD1 ZAD2 ZAD3 ZAD4 UKUPNO
1 Stjepan Glavina 3 SŠ Prelog, Prelog, Međimurska 35 45 55 65 200
1 Anton Grbin 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 55 65 200
1 Adrian Satja Kurdija 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 55 65 200
1 Goran Žužić 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 55 65 200
5 Martin Šošić 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 35 55 65 190
6 Frane Kurtović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 55 45 180
7 Filip Barl 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 20 55 65 175
7 Andrija Miličević 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 30 65 175
9 Jakša Markotić 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 35 35 30 65 165
9 Ivan Pilat 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 30 55 165
9 Bruno Rahle 4 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 55 65 165
12 Fran Jurišić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 35 55 30 155
13 Goran Gašić 4 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb 35 30 55 30 150
13 Zrinka Gavran 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 30 20 65 150
15 Mirko Kokot 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 35 30 30 45 140
15 Denis Osvald 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 30 30 140
15 Ljudevit Palle 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 20 35 40 45 140
18 Ivan Gnjidić 4 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska 35 35 30 30 130
18 David Gostinski 4 SŠ Valpovo, Valpovo, Osječko-baranjska 35 35 30 30 130
20 Miranda Kreković 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 15 30 45 125
21 Ivan Borko 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 40 0 45 120
21 Mislav Čovran 4 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 35 40 0 45 120
21 Stjepan Henc 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 40 - 45 120
21 Dario Sikirica 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 30 35 55 - 120
25 Petar Alilović 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 40 30 115
26 Dino Šantl 4 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 23 35 25 30 113
27 Nikola Goluban 4 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 35 40 30 5 110
27 Nino Uzelac 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 20 30 55 5 110
29 Luka Mate Granić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 20 10 30 45 105
29 Viktor Kvaternjak 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 40 - 30 105
29 Marin Smiljanić 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 20 40 105
29 Toni Soldo 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 45 25 - 105
33 Vjekoslav Giacometti 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 35 0 30 100
33 Robert Petranović 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 55 0 100
35 Viktor Braut 4 Klub informatičara otoka Krka, Primorsko-goranska 35 30 30 0 95
35 Branimir Kasun 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 30 30 - 95
35 Matija Šantl 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 20 10 30 35 95
38 Gordan Glavaš 4 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska 35 10 0 40 85
39 Igor Jerković 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 30 5 80
39 Ivo Katunarić 4 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 35 15 30 - 80
39 Dario Miličić 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 15 30 0 80
42 Dinko Osrečki 3 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 29 20 30 - 79
43 Josip Janžić 4 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb 35 40 - - 75
43 Kristijan Novoselić 4 Gaudeamus, Osijek, Osječko-baranjska 35 40 0 - 75
43 Dino Peran 3 Gimnazija A. Vrančića, Šibenik, Šibensko-kninska 35 40 - - 75
43 Adam Trstenjak 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 35 40 - 0 75
47 Marko Đomlija 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 35 0 - 70
47 Kruno Tomola Fabro 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 35 35 - - 70
49 Boris Blagojević 4 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 17 10 40 - 67
50 Jurica Pomper 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 35 30 0 0 65
50 Dino Turković 3 Informatički klub "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka 20 10 30 5 65
52 Mario Stipčić 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 35 15 5 5 60
52 Dino Sulić 4 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska 0 0 15 45 60
54 Duje Roje 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 29 - 30 - 59
55 Vlado Huško 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska 35 20 - - 55
56 Tomislav Gudlek 3 V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 5 10 0 50
56 Tomislav Križan 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 35 10 0 5 50
56 Tomislav Maričević 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 35 10 - 5 50
59 Domagoj Fijan 4 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb 35 5 5 0 45
59 Josip Ivković 4 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska 35 10 - - 45
59 Danijel Pavić 4 SŠ Valpovo, Valpovo, Osječko-baranjska 35 10 0 - 45
59 Nikola Šorša 3 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 10 - - 45
59 Dominik Tmičević 3 SŠ Vrbovec, Vrbovec, Zagrebačka 35 10 - - 45
59 Tomislav Viduka 4 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska 35 10 0 - 45
59 Boris Vukojević 3 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska 35 10 0 0 45
66 Janko Breški 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 35 5 0 - 40
66 Branimir Gregov 3 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb 20 10 10 - 40
66 Matija Šošić 4 XV gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb 35 5 0 - 40
66 Kristijan Stojšić 3 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska 35 5 0 - 40
66 Josip Vujnović 3 Informatički klub "VEL_IK" Velika Gorica, Zagrebačka 35 5 0 - 40
71 Marin Petković 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 23 10 5 - 38
72 Zoran Kovačević 3 III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska 32 5 - - 37
73 Hrvoje Brezak 3 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska 35 0 - - 35
73 Antonio Damičević 3 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 35 0 0 - 35
73 Mario Kostelac 3 Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, Virovitičko-podravska 35 0 0 - 35
73 Denis Tošić 4 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 20 15 - - 35
77 Andrej Ciganj 3 Gimnazija A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska 23 10 0 - 33
78 Matej Borovec 3 Tehnička škola, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska 0 - 30 - 30
78 Josip Užarević 4 Tehnička škola, Slavonski Brod, Brodsko-posavska - - 0 30 30
80 Karlo Kramar 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 29 - - - 29
81 Marko Jančec 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 23 5 - - 28
81 Teodor Sabolić 3 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 23 5 - 0 28
83 Domagoj Magaš 3 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 20 - 0 5 25
84 Šime Gverić 4 Gimnazija F. Petrića, Zadar, Zadarska 14 10 - - 24
84 Alan Paučnik 3 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska 14 10 0 0 24
84 Ivan Vergot 4 Gimnazija Karlovac, Karlovac, Karlovačka 14 10 0 - 24
87 Matej Jengić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 23 - - - 23
87 Zvonimir Mandić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 23 - - - 23
89 Daniel Ćuk 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska 17 5 - - 22
90 Mauro Barešić 3 Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska 14 0 5 0 19
91 Filip Beć 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 17 - 0 - 17
91 Tomica Car 4 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 17 0 - - 17
91 Marko Čulinović 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 17 - - - 17
91 Eva Fortner 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 17 - - - 17
91 Stjepan Grgić 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 17 - - - 17
91 Mihael Šafarić 3 TIOŠ, Čakovec, Međimurska 17 - - - 17
91 Mate Serdarević 4 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska 17 - - - 17
91 Kristijan Šimunović 4 Gimnazija M.A. Reljkovića, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska 17 0 - - 17
91 Tomislav Smrečki 3 SŠ Krapina, Krapina, Krapinsko-zagorska 17 - - - 17
91 Mislav Stanković 4 Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod, Brodsko-posavska 17 - 0 - 17
91 Žan Strahija 3 Gimnazija, Čakovec, Međimurska 17 - - - 17
102 Andrija Bartolić 4 Prva gimnazija, Varaždin, Varaždinska 15 - - - 15
102 Ivan Stražičić 4 Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska - 15 - - 15
104 Jure Granić-Skender 3 III. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska 14 0 0 - 14
104 Denis Košutić 4 Gimnazija A.G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska 14 - - - 14
104 Dino Pohilj 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 14 - - - 14
104 Antonio Soldo 3 Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska 14 - - - 14
108 Matej Labudović 4 Gimnazija A.G. Matoša, Đakovo, Osječko-baranjska 12 - - - 12
109 Ivan Domladovec 4 Gimnazija L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb 5 0 - 5 10
110 Ognjen Drašković 3 Obrtnička i tehnička škola, Ogulin, Karlovačka 5 0 - - 5
110 Borna Farkaš 3 SŠ Ivan Švear, Ivanić Grad, Zagrebačka - 5 0 - 5
112 Šime Ninčević 4 Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar, Zadarska 3 - - - 3
 
Prikaz ove stranice optimiziran je za rezoluciju 1280x800 ili višu.
Ukoliko je Vaša rezolucija niža od navedene,
koristite horizontalni scroll bar ili "zoom out" (Ctrl -).