DMIH'99
UKUPNI REZULTATI 1.+2. DANA NATJECANJA U PROGRAMSKIM JEZICIMA BASIC/ PASCAL/ C SREDNJE ŠKOLE -
PO RAZREDIMA
 
Mjesto Ime i prezime Uk. bod. Raz. Škola / Klub Mentor
1. RAZRED          
1 Ivan Dokmanić 99 1. IK GuK, Križ, Zagrebačka ž. Vlado Lendvaj
2 Marko Obrovac 70 1. SŠ Z. Črnje, Rovinj, Istarska ž. Šimo Marić
3 Čedomir Šegulja 67 1. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Vlasta Mutabžija
4 Siniša Miličić 62 1. V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Nataša Kovačević
5 Tino Stančić 30 1. Gimnazija, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska ž. Pero Ruso
6 Juraj Gemić 19 1. Gim. L. Vranjanina, Zagreb, Grad Zagreb  Mirjana Hrašovec
7 Marijan Polić 0 1. Gimnazija, Šibenik, Šibensko-kninska ž. Vedran Jakšić
2. RAZRED          
1 Ivan Vidaković 195 2. III. gimnazija, Osijek, Osječko-baranjska ž. Tatjana Andraković
2 Frane Šarić 168 2. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Mladen Pregrad
3 Igor Bakarčić 161 2. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Tanja Vukas
4 Matej Vela 147 2. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Mladen Pregrad
5 Mladen Kolar 146 2. SŠ I. Kršnjavog, Našice, Osječko-baranjska ž. Zdenko Lovrić
6 Tibor Pazman 136 2. Gimnazija, Čakovec, Međimurska ž. Darinka Drabić
7 Goran Horak 131 2. Gimnazija, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska ž. Ljiljana Sušak
8 Luka Lednicki 128 2. X. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Ljubica Horvat-Opačić
9 Damir Korenčić 95 2. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Vesna Čičin-Šajn
10 Luka Popijač 88 2. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Tanja Vukas
11 Željko Knežević 45 2. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Vesna Čičin-Šajn
12 Nikola Skendžić 13 2. Srednja škola, Ivanec, Varaždinska ž. Branko Šaško
13 Davor Balažinec 7 2. Elektrostrojarska škola, Varaždin, Varaždinska ž. Mladen Lacković
3. RAZRED          
1 Mario Živić 235 3. Gimnazija, Požega, Požeško-slavonska ž. Sanja Grabusin
2 Nikola Bogunović 158 3. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Jasminka Tomljanović
3 Ivan Zorić 155 3. Gim. F. Petrića, Zadar, Zadarska ž. Gojko Bukvić
4 Adrijan Josić 150 3. V. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Hrvoje Kolanović
5 Jakiša Tomić 135 3. SŠ I. Meštrovića, Drniš, Šibensko-kninska ž. Marija Kisić
6 Saša Jurić 124 3. Gimnazija, Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska ž. Ljiljana Sušak
7 Tomislav Petrović 106 3. Gimnazija, Velika Gorica, Zagrebačka ž. Snježana Ruklić
8 Tonči Kokan 47 3. 3. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska ž. Slavojka Antišić
9 Luka Pauk 21 3. Gimnazija, Šibenik, Šibensko-kninska ž. Vedran Jakšić
10 Nikica Budimir 8 3. Tehnička škola, Šibenik, Šibensko-kninska ž. Saida Deljac
4. RAZRED          
1 Matija Kazalicki 299 4. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Renata Gjurić
2 Nenad Lazarić 191 4. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Jasminka Tomljanović
3 Domagoj Vlah 176 4. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Gordana Batcha
4 Mladen Marinović 156 4. Gimnazija, Pula, Istarska ž. Mirna Bastijanić
5 Franjo Posilović 144 4. IK Net, Ivanić Grad, Zagrebačka ž. Željko Tutić
6 Vedran Grudenić 127 4. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Tanja Vukas
7 Vedran Primorac 118 4. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Mirjana Nikolić
8 Andrija Matković 115 4. IK Net, Ivanić Grad, Zagrebačka ž. Željko Tutić
9 Ivan Buđak 96 4. Gim. P. Preradovića, Virovitica, Virovitičko-podravska ž. Josip Šipek
10 Mislav Mišković 93 4. XV. gimnazija, Zagreb, Grad Zagreb  Gordana Batcha
11 Srđan Maksimović 87 4. Gim. A. Mohorovičića, Rijeka, Primorsko-goranska ž. Jasminka Tomljanović
12 Marko Lohert 62 4. IK GuK, Križ, Zagrebačka ž. Vlado Lendvaj
13 Ante Mimica 53 4. 3. gimnazija, Split, Splitsko-dalmatinska ž. Magda Josipović
14 Goran Bernobić 14 4. Gim. A. G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska ž. Davor Bajza
15 Drago Supina 5 4. Gim. A. G. Matoša, Zabok, Krapinsko-zagorska ž. Davor Bajza